320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    no kui Zlatan ise on oma 'kunstnikunimeks' valinud Zlatan
    Miks siis elukunstnikul on seljale kirjutatud Ibrahimovic, mitte aga Zlatan?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      vaid remargi korras mainin, et poomi hinnangul petersoo arsenalile liiga ei teinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Miks siis elukunstnikul on seljale kirjutatud Ibrahimovic, mitte aga Zlatan?
        I was quite wasted, and next day was Christmas Eve, and I had promised my dad to come by. Dad
        doesn’t celebrate Christmas. He’s alone, sitting doing his own things. Him and me had an amazing
        relationship since that day on feld one in Malmö. The whole deal from childhood with him not caring
        was gone, and he had come down and watched games several times, and partly as a homage to him
        I had switched from Zlatan to Ibrahimovic on my shirt.




        ZLATAN
        Ibrahimovic

        e:
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Nojah, ega ma tõesti ei oska öelda mismoodi seda arvamust siia kirja panna ilma, et seda saaks nimetada "õrnahingelise fänni nutuks". Samas ma tunnistan ausalt, et ma vaatan jube vähe jalkat eesti kanalite pealt, ehk et äkki see on täiesti tavaline kommenteerimismaneer tal? Eks ta tõsi ole, et väljamaistel kanalitel on enne ja pärast mängu pikad stuudiod kus arutletakse üldiste asjade üle ning mängu ajal keskendutakse ainult mängule. Võrdluseks võin välja tuua ka ühe eelmise mängu kohta tehtud postituse siin teemas, kus Arsenal võitis:

          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Mind häiris eetri liigne täitmine ebaolulise infoga - ehk liiga palju räägiti igasugustest platsivälistest asjadest. Info mida räägiti oli iseenesest täitsa huvitav ja hea aga seda oli nii palju ja tihedalt et hakkas segama mängu jälgimist või vastupidi mäng segas jutu kuulamist.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            see küll ei käi kommentaatorite kohta, kuid kas Euroopa Liiga mänge näidatakse hetkel puhtalt ManU ja ManC-i osaluse tõttu ehk kui ManU ja ManC peaksid välja langema Euroopa Liigast, siis sealt enam mänge ei näidata?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              see küll ei käi kommentaatorite kohta, kuid kas Euroopa Liiga mänge näidatakse hetkel puhtalt ManU ja ManC-i osaluse tõttu ehk kui ManU ja ManC peaksid välja langema Euroopa Liigast, siis sealt enam mänge ei näidata?
              Eelmine aasta näidati minu mäletamist mööda ka muid mänge. Samas pead kindlasti ei anna.

              Kommentaar


                Euroopa kossuässad puhkavad sel nädalal. Eks see sõltu sellest.

                Kommentaar


                  Kuulasin täna espetsiaalselt, kaua kulub Peeter Sool, et öelda välja sõnapaar 'Müncheni Bayern'. Ootama pidi täna päris kaua, mängitud oli lausa ~10.30. (Arhiveerimise huvides, mäng Everton-Blackpool.) Jääme ootama uusi rekordeid!
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    10.28, kui täpne olla.

                    Kommentaar


                      Blackpooli lootused kahanevad nagu jäätis sulava päikese käes!
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Milaan, mitte Miiilan.

                        Kommentaar


                          Evertoni mängu kommentaator sõnas väga kahtleva hääletooniga kusagilt info järele kiigates, et järgmise nädala Liverpooli derbi on edasi lükatud. Sellest, miks, polnud tal küll vähimatki aimu.
                          Ah jaa ja see lõputu monoloog inglastest ja mitteinglastest klubiomanikena, samal ajal väljakul toimuvat ignoreerides, oli ka õudne.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                            Milaan, mitte Miiilan.
                            Jah, muidugi.

                            AC Milani avatar ka veel. Hästi oskame.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Ma ei oska öelda, mis juhised või soovitused kommentaatoritele antud on. Et kas peaksite Itaaliapäraselt hääldama sealsed nimed. Aus oleks ju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                                Milaan, mitte Miiilan.
                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Ma ei oska öelda, mis juhised või soovitused kommentaatoritele antud on. Et kas peaksite Itaaliapäraselt hääldama sealsed nimed. Aus oleks ju.
                                Vot sellised ongi meie suured Itaalia jalgpalli austajad. Võtke siis teatavaks, et AC Milani puhul on korrektne hääldus inglisepärane "ei-sii miilan". Sest see klubi on asutatud inglaste poolt ja nemad on ka selle nime pannud. Itaaliapäraselt (ja ka eesti keeles) on selle linna nimi Milano muideks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X