320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Epic vist.
    Asoh. Pole teie programmi paadunud jälgija. Ainus, mis tiba häiris, oli selline kohmetu naermine/mugistamine jutu sees, kui keegi mingi olukorra ära käkkis vmt. Mõjub nagu üleolev irvitamine, kuigi arusaadavalt polnud nii mõeldud. Pisiasi, paar korda, muidu oli mõnus.

    Kommentaar


      kes kommenteerib?
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        kes kommenteerib?
        Vintsäänt.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Ok ma nüüd küsin küsimuse, mis juba pikalt keelel olnud: miks meie kommentaatorid ei tutvusta end iga kord, kui jutujärg neile tuleb (ülekande alguses, 2. poolaja alguses, reklaami järel)?
          Sest mingi hetk oli ekraanil graafika all, et kes kommenteerib. See kadus korraga ära ja nüüd peaks ümber harjuma, aga tavaliselt kimab mäng enne lõpuni, kui see meenub.

          Kommentaar


            Vincent on tubli.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Ok ma nüüd küsin küsimuse, mis juba pikalt keelel olnud: miks meie kommentaatorid ei tutvusta end iga kord, kui jutujärg neile tuleb (ülekande alguses, 2. poolaja alguses, reklaami järel)?
              Olen ise ka tahtnud seda küsida juba pikemat aega. Pole väga tihe VSB vaataja aga pole veel kunagi kuulnud, et keegi ennast tutvustaks alguses.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Olen ise ka tahtnud seda küsida juba pikemat aega. Pole väga tihe VSB vaataja aga pole veel kunagi kuulnud, et keegi ennast tutvustaks alguses.
                See ongi see häda, et algul tutvustasime end kõik. Seejärel hakati iga ülekande alguses meie nimesid tele-ekraani alla panema. Ehk vajadus kadus otseselt ära ja sellega ka muutus rutiin teistsuguseks. Nüüd korraga avastati, et lätlased, kes selle ülekande eest viimane aasta on vastutanud, ei pane enam nimesid alla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ok ma nüüd küsin küsimuse, mis juba pikalt keelel olnud: miks meie kommentaatorid ei tutvusta end iga kord, kui jutujärg neile tuleb (ülekande alguses, 2. poolaja alguses, reklaami järel)?
                  + miljon. mingi elementaarne viisakus võiks olla. meie siin foorumis tunneme vb juba hääle järgi inimesed ära, aga tavaline jälgija vaevalt teab, et näe, foorumi vintsääänt jälle pukis. Teen ettepaneku sedaarvesse võtta.

                  Kommentaar


                    Viimasel ajal on mängu alguses kõigi kolme riigi kommentaatorite nimed ekraani all olemas.
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      Ise pole Viasati jälgija, aga TV6 CL-i ülekannete ajal pole mitte kunagi mitte ühtegi nime all olnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Ise pole Viasati jälgija, aga TV6 CL-i ülekannete ajal pole mitte kunagi mitte ühtegi nime all olnud.
                        Võimalik. Nimesid puudutav juhis on antud ja eks tasapisi hakkab see ka uuesti meelde jääma. Aga seejuures näevad kommenteerijad televaatajatest erinevat pilti ja seetõttu me ei näe, et kas on parasjagu teleekraanil meie nimed jooksnud või mitte.

                        Kommentaar


                          Tra M-agent.

                          Balotelli on terve esimese veerandtunni kaitses abiks käinud. Ja just kui on olukord, kus Balo on enda poolel praktiliselt otsajoone juures palli võitnud, räägid et Arsenal ründab sealt äärelt ja Balotellist seal kaitses abi loota ei ole. Krdi rassist.

                          Kommentaar


                            Päris head kommentaarid!!!

                            MA007 Balotelli kohta: "Tahaks näha seda lolli, kes seda idiooti oma meeskonda tahaks, kui sa ei ole just AC Milan

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxx Vaata postitust
                              Päris head kommentaarid!!!

                              MA007 Balotelli kohta: "Tahaks näha seda lolli, kes seda idiooti oma meeskonda tahaks, kui sa ei ole just AC Milan
                              AC Milan pole loll seejuures, vaid parima "idioodiravija"-mainega klubi üldse, kes suudab primadonnadele natukenegi päitseid pähe panna. Teised pole seda siiani suutnud.

                              Kommentaar


                                Mulle meeldis see Maradona tütre nali. Kahjuks sõna-sõnalt seda ei mäleta.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X