320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    premmi otsustavaid mänge siis ei näidata?
    jep, Marcu Huck vs Ola Afolabi pokimatš kaalub üle newcastle ja man city mängu, normaalne.

    aga kas keegi hea inimene ütleb, kes hetkel FA cupi finaali kommenteerivad? vincent ja ... ? alles sain VSB ja ei suuda veel kõiki kommentaatoreid eristada, kuigi tahaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas petterii Vaata postitust
      jep, Marcu Huck vs Ola Afolabi pokimatš kaalub üle newcastle ja man city mängu, normaalne.

      aga kas keegi hea inimene ütleb, kes hetkel FA cupi finaali kommenteerivad? vincent ja ... ? alles sain VSB ja ei suuda veel kõiki kommentaatoreid eristada, kuigi tahaks.
      Taavi Pailk

      Kommentaar


        Algselt postitas petterii Vaata postitust
        jep, Marcu Huck vs Ola Afolabi pokimatš kaalub üle newcastle ja man city mängu, normaalne.
        tegelikult siiski Venemaa-Norra hoki, millele vutt muidu sisse jookseks.
        ja noh, pühapäeval on paraku vormel.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          kes iganes kommenteerisid lc mängu - kehva. mängu, mängijate tajumine on lihtsalt kehva. kindlasti aitaks kaasa see kui kui mingi hulk mänge statkal kommenteerikas.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Käi perse Viasat, tahtsin täna hommikul 11:10 nagu kava ütles vaadata eilset FA finaali kordust, kuna eile jäi nägemata.
            Selle asemele oli miskine kuu vanune pask hoki jälle eetris ... kahe sõnaga käige perse! Need lätlased võiksid sisse istuda omale selle hoki.

            Kommentaar


              Et siin asjatundjaid liigub: kas juunis-juulis on VSB-st midagi peale korduste (ja vormeli) oodata? Või on mõttekam tellimus paariks kuuks katkestada?
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Et siin asjatundjaid liigub: kas juunis-juulis on VSB-st midagi peale korduste (ja vormeli) oodata? Või on mõttekam tellimus paariks kuuks katkestada?
                Mina küll ei katkesta!

                Kommentaar


                  Ma katkestasin juba kuna ei näe mõtet 6 euri tühja maksta. Sügisel enne ei pane kui selge mismoodi erinevad ülekandeõigused jagunenud on järgmiseks aastaks. See aasta oli suht vähe mänge ikka mis Sky/ESPNi õigustega ei kattunud ja oli vaja seetõttu VSB pealt vaadata. Ja see küll mu isiklik probleem aga minuarust Arsenali näidati teistest suurtest vähem.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Ärme tekiall sky/espn vaatamist pane ühte patta VSB-ga. Oleks nagu õiglasem viimase suhtes.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Valzzz Vaata postitust
                      Ärme tekiall sky/espn vaatamist pane ühte patta VSB-ga. Oleks nagu õiglasem viimase suhtes.
                      Selge, et pole võrreldevad mastaabid aga arvestades, et kui Sky/ESPN kannab mängu üle on saadaval ka ülihead HD streamid siis ma ei tea miks inimesed peaks üldse VSB peale mõtlema kui teda ei pakuta HDs.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Ja lihtsalt selgituseks, et ma ei üritagi väita, et VSB oleks miskitmoodi halb - ma maksin terve "hooaja" tema eest ja nüüd suveks katkestasin kuna miskit ei tule sealt. Samuti ei tea ma mitte sittagi sellest mismoodi reaalselt nende mängude valik toimub ja mismoodi õigused lubavad neid valida - aga tõin lihtsalt välja, et reaalselt vajadust panna telekas VSB peale oli vähem kui ma tahaks ja ootaks 6 euri eest. Loodan lihtsalt, et asi areneb natuke järgmine aasta - rohkem mänge näiteks.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Selge, et pole võrreldevad mastaabid aga arvestades, et kui Sky/ESPN kannab mängu üle on saadaval ka ülihead HD streamid siis ma ei tea miks inimesed peaks üldse VSB peale mõtlema kui teda ei pakuta HDs.
                          Üks on legaalne ja teine ei ole. VSB ei peagi hinna/kvaliteedi suhte poolest pirakunnidega konkureerima.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Üks on legaalne ja teine ei ole. VSB ei peagi hinna/kvaliteedi suhte poolest pirakunnidega konkureerima.
                            Jah. Ei pea. Ei käsegi. Ja ma saan aru, et kui sul on vähe mänge siis sa tahad ikka vooru "kõige kesksema" võtta mis ilmselt tihti võibki kattuda. Aga võib olla kui on valikuvariant kanali tegijatel siis natukene jälgida kattumist ja sellega mõned kliendid äkki võita?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Jah. Ei pea. Ei käsegi. Ja ma saan aru, et kui sul on vähe mänge siis sa tahad ikka vooru "kõige kesksema" võtta mis ilmselt tihti võibki kattuda. Aga võib olla kui on valikuvariant kanali tegijatel siis natukene jälgida kattumist ja sellega mõned kliendid äkki võita?
                              Nõuaks juba veidi sügavamat analüüsi, aga puusalt tulistades arvaks, et on rohkem neid, keda üldse miski ESPN, Sky ning striimindus ei huvita ja vaatavad hea meelega VSB-lt potentsiaalselt kõige kõvemat andmist antud voorus, kui neid, kes jätavad VSB selle pärast tellimata, et enamuses saab samad mängud normaalse kvaliteediga kätte ka kuskilt pirades, aga telliksid seejuures kanali siis, kui näidataks mingit kolkamadinat, millest striimimaailmas häid variante kätte ei saa. See on muidugi tõsi, et puusalt tulistades üldiselt sihtmärki ei taba. Ühtlasi vabandan veniva lauseehituse pärast, teiste kirjatükkide väljamõtlemine on nõudnud oma.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Nõuaks juba veidi sügavamat analüüsi, aga puusalt tulistades arvaks, et on rohkem neid, keda üldse miski ESPN, Sky ning striimindus ei huvita ja vaatavad hea meelega VSB-lt potentsiaalselt kõige kõvemat andmist antud voorus, kui neid, kes jätavad VSB selle pärast tellimata, et enamuses saab samad mängud normaalse kvaliteediga kätte ka kuskilt pirades, aga telliksid seejuures kanali siis, kui näidataks mingit kolkamadinat, millest striimimaailmas häid variante kätte ei saa. See on muidugi tõsi, et puusalt tulistades üldiselt sihtmärki ei taba. Ühtlasi vabandan veniva lauseehituse pärast, teiste kirjatükkide väljamõtlemine on nõudnud oma.
                                Ega ei olegi siin võimalik midagi tõestada ega analüüsida, saame ainult spekuleerida. Kolkamadinaid pole ka nõudnud, ütlesin ainult, et kahjuks kattuvad asjad liiga tihti. Piraga sa võistelda ei jaksa niikuinii, aga see ei tähenda, et tuimalt ignoreerides just kindel võit on. Minu mõttekäik oli umbes selline, et kui sul on samal ajal toimuv Unitedi vs Norwich paralleelis Skyga kui oleks olnud võimalik valida ka City vs Sunderland (mida Skys pole) siis äkki võidaks mõne kliendi sellega? Spekulatsioon noh.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X