320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No oligi, et viimase vooru ajal mõtlesid lätlased, et "fukit, striimid on ju saaval" ja panid siis mängima hoki. Kõik rõõmsad!

    Kommentaar


      Viimase vooru näitamata jätmine on muidugi täiesti uskumatu prohmakas. Mis siis, et ise viibisin sel ajal teel Lõuna-Eestist Tallinna ja poleks niikuinii vaadanud. Aga teatud kindlus võiks kliendil olla, et kui mingite ülekannetega alustatakse, siis viiakse nad ka lõpuni.
      VSB saab minult kiita FA karika korraliku kajastamise eest sel hooajal. See oli mõnus.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Viimase vooru näitamata jätmine on muidugi täiesti uskumatu prohmakas. Mis siis, et ise viibisin sel ajal teel Lõuna-Eestist Tallinna ja poleks niikuinii vaadanud. Aga teatud kindlus võiks kliendil olla, et kui mingite ülekannetega alustatakse, siis viiakse nad ka lõpuni.
        VSB saab minult kiita FA karika korraliku kajastamise eest sel hooajal. See oli mõnus.
        Mina olin ausalt öeldes naerust kõveras. Lätlased-leedukad on mind varem ikka vihaseks ajanud, aga see otsus oli nii naljakas, et ma muudmoodi ei saanud. See läheb hooaja parimate naljade reas teisele kohale leedukate "Õu, müüme Viasati kuldkaarte Inglismaa pubile ja jätame terve baltikumi HD-st ilma"-skeemi järel.

        Kommentaar


          Nagu eespool öeldud, siis viimasele voorule sõitis sisse mitte algav hoki, vaid lõppev vormel. Selle puhul on minu teada paraku paigas, et ära tuleb näidata kõik, sh pressikas ja muu mudru. Oleks veerand tundi hiljem ülekannet alustatud, oleks muidugi jälle nii mõnigi jorin tulnud.

          (ei vaidle vastu, et iseenesest on see äärmiselt nõme lugu, et nii läks)
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Kui krabatakse endale liiga palju ülekandeõigusi, tuleks teha kõrvale VSB 2. Saab rohkem raha küsida kliendilt ka.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              No ei saa ju teha, kui siin kõik juba kuue euro pealt känseldavad hoogsalt oma tellimusi, sest "mitte midagi ju ei näidata".
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Kui krabatakse endale liiga palju ülekandeõigusi, tuleks teha kõrvale VSB 2. Saab rohkem raha küsida kliendilt ka.
                Tabasin ennastki samalt mõttelt. Tore, et üritatakse näidata palju erinevaid alasi/liigasi aga kui sa näitad kuu jooksul korra vaid näiteks Prantsusmaa liigamängu, siis nagu pole sellel ka erilist mõtet. Teine kanal oleks hea lahendus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  No ei saa ju teha, kui siin kõik juba kuue euro pealt känseldavad hoogsalt oma tellimusi, sest "mitte midagi ju ei näidata".
                  No aga ei näidata ju kaks kuud mitte midagi. Või ma eksin? Krabage siis kasvõi kergejõustiku Kuldne Liiga, mida siinkandis mitte keegi ei näita. Ma siis hea meelega vaatan suvel ka.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    No aga ei näidata ju kaks kuud mitte midagi. Või ma eksin? Krabage siis kasvõi kergejõustiku Kuldne Liiga, mida siinkandis mitte keegi ei näita. Ma siis hea meelega vaatan suvel ka.
                    Mina pole muidugi krabaja rollis, nii et ei oska kuue- ja seitsmevarbaliste eest rääkida, miks seda pole olnud. Samas pole veel näinud ka, kas ja mis sel suvel toimub. Ja seniks pole ka alust kindlas kõneviisis väita, et kaks kuud tühjust. Omast tarkusest pakun, et näiteks tennis on küll olemas. Kas piisavalt või mitte, on muidugi igaühe enda vaba võimalus ja voli rahakotiga hääletada.

                    niipalju tean muidu sõprusmängude kohta öelda, et:

                    N 31.05, 21:25 Saksamaa-Iisrael
                    L 02.06, 19:10 Inglismaa-Belgia
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Juunis ja juulis neid tennise ATP masterseid minu teada pole. Ega teil ometi Wimbledoni õigusi pole?
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Kurja, jah, sul on õigus. Wimbledonist ei tea.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Poks äkki?

                          Kommentaar


                            Eesti osakonnal pole mitte mingusugust õigust kaasa rääkida kava suhtes?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              Eesti osakonnal pole mitte mingusugust õigust kaasa rääkida kava suhtes?
                              Vhüüt-vhüüt... Vince, vasta nüüd.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                No ei saa ju teha, kui siin kõik juba kuue euro pealt känseldavad hoogsalt oma tellimusi, sest "mitte midagi ju ei näidata".
                                No aga samas on ju - kui ma tean, et ma kordagi midagi ei vaata siis miks maksta? 18 eurot on ka raha. Teisi spordialasi peale jalgpalli ei vaata eriti, pea üldse tegelt, EM tuleb ETVst, OM ka.

                                Mina oleks huvitatud VSB HDst - huvitav kas seda plaani ei ole?
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X