320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ka päris ei saa aru, milles probleem on. Näitamis õigused nagu on. Midagi muud ka nagu samal ajal live`is ei tule.

    Kommentaar


      Järgmine nädal on kaks mängu. Mõlemad küll Manchesteri klubide mürgeldamised tabeli lõppude vastu, aga siiski.

      Kommentaar


        Kui see Viasat Premier League kanal kinni pandi (krdi t********* v******), siis väideti suure suuga et nüüd hakatakse VSB pealt VEELGI rohkem Premiershipi näitama. Uskusinmajee.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Järgmine nädal on kaks mängu. Mõlemad küll Manchesteri klubide mürgeldamised tabeli lõppude vastu, aga siiski.
          Teie kanal IMEB suurelt. Pole lihtsalt sõnu....tarbijakaitsesse tuleks minna vist.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Kui ei meeldi, siis ärge vaadake. Tahaks minagi rohkem näha, aga see hala ja sitaloopimine siin on veidi naljakas. Otsige endale muud kanalid/allikad kust rohkem näeb ja asi vask. Mina selliseid allikaid enda televiisorisse ei saa ja seega ei hakka ka olemasolevat materdama.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Teie kanal IMEB suurelt. Pole lihtsalt sõnu....tarbijakaitsesse tuleks minna vist.
              Ja siis nad pointivad mingile lahedale punktile lepingus, mis lubab neil kõike oma äranägemise järgi muuta ja kõik.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Mitu jalkamängu nädala jooksul näidati ja palju neid teie lepingutes siis lubatud on?

                Kommentaar


                  ok, see selleks, aga on mingi põhjendus ka miks siis Premieri enam niipalju ei näidata? õigused on ju alles või kuidas?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    ok, see selleks, aga on mingi põhjendus ka miks siis Premieri enam niipalju ei näidata? õigused on ju alles või kuidas?
                    Ma arvan, et kusagil ülemuste seas on mingi tropp. Ma muud põhjendust leida ei oska.
                    Ehk kui kanalit juhiks spordisõbrad, nagu kõik Eesti poolelt kanaliga seotud inimesed, siis oleks see triiki kõike ja otse täis. Reaalne maailm on aga see, et kanalit juhivad numbreid lugevad inimesed ja nemad tahavad lihtsalt kliendilt võimalikult väikse vaeva-kuluga asi tulusaks saada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      ok, see selleks, aga on mingi põhjendus ka miks siis Premieri enam niipalju ei näidata?
                      minu meelest on siin sellest enne ka riivamisi juttu olnud, aga põhjused on rahalised, mitte see, et keegi ajab lihtsalt kiusu.

                      täpsem jutt ei ole väga avaliku foorumi teema ja seega ei maksa lisa pärida, kuid ehk aitab natuke mõista.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        ok, arusaadav. kurb. loodetavasti ikka jalgpalli otseülekanded jätkuvad. olgu need siis mis iganes liigast. samas tundub et kui isegi Premieri näitamine paistab siin meie turul olevat ülejõukäiv ettevõtmine, siis mis veel rääkida soovist näha üks päev lisaks La Ligat ja Serie A-d
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          No totaalne petukaup. Kui reklaamitakse ikkagi Premier liigat, siis kõik eeldavad, et nad näevad sealt ilusa pildiga ilusti otse mänge. Need oskasid seal klienditoes vastata ainult et 'ah me siin proovime ja uurime'. the what fuck?
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Kas PL kanali kinnipanek ei olnud tingitud mitte sellest, et baltikumist hakati äritsema Viasati vaatajakaartidega, mida siis Briti saartel pubid meelsasti ostsid (ise ei jägi PL-i väga pingsalt, aga seal on mingi teema laupäevaste mängudega). Sellisel juhul on lihtsam väikse baltikumi kanal kinni panna, kui et jageleda SKY-ga (sellele jutule mul mingit kinnitust ei ole, aga tundub loogiline )

                            Kommentaar


                              palju see Viasati kaart Skandinaaviariikides maksab?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Minuarust ostsid need inglise pubid hoopis mingeid kreeka kaarte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X