320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas piimamees Vaata postitust
    Meistrite liigas mängib 32 klubi ja ikka näidatakse iga kord ainult City, Reali või Barcelona mänge... Nagu fakk, ma maksan nende kanalite eest
    No kui sa kohe üldse ei taha Barcelona, City ja Reali mänge vaadata siis sa võid ju ntx vaadata teisip Valencia - Bayern või TV6 Juventus - Chelsea ja kolmap Kiievi Dinamo-PSG...

    Kommentaar


      Lisaks on olemas veel Viasat xtra kanalid, niiet valikut jagub

      Kommentaar


        Algselt postitas fiorentina Vaata postitust
        No kui sa kohe üldse ei taha Barcelona, City ja Reali mänge vaadata siis sa võid ju ntx vaadata teisip Valencia - Bayern või TV6 Juventus - Chelsea ja kolmap Kiievi Dinamo-PSG...
        Asi pole selles, et ma neid nüüd kohe üldse vaadata ei taha. Aga selline ühekülgne mängudevalik on väga ebameeldiv. Eriti veel, kui need klubid edenevad eeldatavasti kaugele ja edaspidi näeb neid piisavalt. Huvitavaid klubisi ja mänge grupifaasis leiaks teisigi.

        Kommentaar


          Algselt postitas piimamees Vaata postitust
          Asi pole selles, et ma neid nüüd kohe üldse vaadata ei taha. Aga selline ühekülgne mängudevalik on väga ebameeldiv. Eriti veel, kui need klubid edenevad eeldatavasti kaugele ja edaspidi näeb neid piisavalt. Huvitavaid klubisi ja mänge grupifaasis leiaks teisigi.
          Kahjuks valib kanal mänge vastavalt vaatajaarvudele. Sõltumatu Šveitsi labori uurimus tõestas, et FC Barcelona võib ühel väljakul Arieli pakkide vahel ringi joosta, aga vaatajaarvud on tunduvalt suuremad, kui näiteks oleks mängu Porto-PSG puhul.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kahjuks valib kanal mänge vastavalt vaatajaarvudele. Sõltumatu Šveitsi labori uurimus tõestas, et FC Barcelona võib ühel väljakul Arieli pakkide vahel ringi joosta, aga vaatajaarvud on tunduvalt suuremad, kui näiteks oleks mängu Porto-PSG puhul.
            Sama sõltumatu Šveitsi labori uurimusest tuli ka välja mootorratastega ovaalsel rajal tiirutamise tohutu populaarsus? just sayin'

            Kommentaar


              Algselt postitas piimamees Vaata postitust
              Sama sõltumatu Šveitsi labori uurimusest tuli ka välja mootorratastega ovaalsel rajal tiirutamise tohutu populaarsus? just sayin'
              Seda mootorratta asja ma ei tea, aga jalkal selline paradoks olla. Ehk tõsised jalkafännid on üks asi, aga sellisele massvaatajale on Barcelona, Real Madrid ja ManU kaubamärgid. See pole minu isiklik seisukoht, aga nii see sealtpoolt on.

              Kommentaar


                Kuni Dortmundi mänge näeb, on savi.
                Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Seda mootorratta asja ma ei tea, aga jalkal selline paradoks olla. Ehk tõsised jalkafännid on üks asi, aga sellisele massvaatajale on Barcelona, Real Madrid ja ManU kaubamärgid. See pole minu isiklik seisukoht, aga nii see sealtpoolt on.
                  Neid kaubamärke näeb eeldatavasti järgmistes ringides ja palju põnevamates mängudes. Praegu oleks pigem ka massvaataja silmaringi avardamiseks võimalus pakkuda valikut. Et näe- on ka teisi klubisi olemas ja kuigi pole seal kristiinasi ja messisi, siis oskavad mängida ka. Aga noh, las ta siis olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Lisaks on olemas veel Viasat xtra kanalid, niiet valikut jagub
                    ja seda näeb ainult Viasati panniga?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                      Neid kaubamärke näeb eeldatavasti järgmistes ringides ja palju põnevamates mängudes. Praegu oleks pigem ka massvaataja silmaringi avardamiseks võimalus pakkuda valikut. Et näe- on ka teisi klubisi olemas ja kuigi pole seal kristiinasi ja messisi, siis oskavad mängida ka. Aga noh, las ta siis olla.
                      Vaata. VSB on kompanii, mis annab vastust MTS-le, mis on suurkompanii kusagil Inglismaal. Nemad nõuavad numbreid. Me võiksime tahta siin teha head ja arendada ilmavaadet ja näidata jumal teab mida, aga kui sa oled puutunud kokku suurettevõtetega, siis tead, et raha ei oma emotsiooni ja missiooni, vaid on lihtsalt number. Seega nõuab kusagil kaugel juhtkond sellelt harult maksimaalset tulukust ja kui seda tulukust pole, siis ei pilgutaks MTS ka silma, et seda haru kinni panna.

                      Kommentaar


                        tegelt küsimus, et huvitav millal Eestis saab ühel kanalil valida paralleelselt puldist 4 mängu vahel, valides vastavalt siis punast, rohelist, sinist või kollast nuppu? Või kusagil see juba toimib?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          tegelt küsimus, et huvitav millal Eestis saab ühel kanalil valida paralleelselt puldist 4 mängu vahel, valides vastavalt siis punast, rohelist, sinist või kollast nuppu? Või kusagil see juba toimib?
                          Ma kardan, et mitte niipea. Meie turu väiksus annab ikka tugeva miinuse, sest see eeldaks emakeelset kommentaari kui lisaväärtust, et tellitaks seda kanalit, aga ei vaadataks striime, aga neljale mängule selle tootmine nõuab väga võimsat tehnilist jõulisust. Ma usun, et ma tohin nüüd seda öelda, aga näiteks VSB avapäevadel oli isegi jutuks olnud, et kõik kommentaatorid viiaksegi Kopenhaagenisse elama, et nad seal tasuta elamise kõrval ka mänge kommenteeriksid, et ülekandele kuluvaid kulusid kokku hoida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Vaata. VSB on kompanii, mis annab vastust MTS-le, mis on suurkompanii kusagil Inglismaal. Nemad nõuavad numbreid. Me võiksime tahta siin teha head ja arendada ilmavaadet ja näidata jumal teab mida, aga kui sa oled puutunud kokku suurettevõtetega, siis tead, et raha ei oma emotsiooni ja missiooni, vaid on lihtsalt number. Seega nõuab kusagil kaugel juhtkond sellelt harult maksimaalset tulukust ja kui seda tulukust pole, siis ei pilgutaks MTS ka silma, et seda haru kinni panna.
                            Ok, järgnev jutt võib jalgpallist veidi kaugemale minna. Aga:
                            ma maksan selle kanali nägemise eest. Kliendina eeldan sooviks vaheldust. Nagu eelnevast välja võis lugeda, siis VSB mulle seda ei paku. Mingeid rahulolu uuringut-küsitlust vähemalt minult pole ka selle kahe aasta jooksul soovitud. Nüüd aga mõtlen, et kas tasub kulutada oma raha teenusele, millega täiesti rahul pole. Küllap seegi kliendikaotus saaks kajastuse kuskil MTS-le edastavates numbrites.

                            Kommentaar


                              Kui see kollaste ja roheliste nuppude jutt nurka visata, siis ootaks pigem, et VSB võiks HD-ks üle minna. See tunduvalt reaalsem mõte ilmselt.

                              piimamehele- keegi ei käsi viasati teenust osta. Alternatiive on palju.

                              Kommentaar


                                Sellisel juhul, mis see legaalne alternatiiv oleks Eestis premmi näha näiteks ?
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X