320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Kas lihtsalt mingid suvalised leedukad või Viasati enda töötajad?
    Olen kuulnud mõlemat varianti, seega ei tea täpselt. Küsi Vintsu käest.

    Kommentaar


      Oskad Dannar ehk öelda, kes õhtul Oranje-Mannschafti mängul puldis on. Koduleht ei anna mingit infot.
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
        Oskad Dannar ehk öelda, kes õhtul Oranje-Mannschafti mängul puldis on. Koduleht ei anna mingit infot.
        lugupeetav agent ise ongi.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          lugupeetav agent ise ongi.

          Üksi või?
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            kui oleks kellegagi koos, siis ma oleksin ju nii kirjutanud.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Agent sattus ilmselt viimasest Saksa mängust, mida ta kommenteeris vaimustusse (Austria-Saksa). Samuti oli Saksa-Rootsi hea andmine. Järeldusi tehes krahmas Agent Petersoolt mängu ära

              Kommentaar


                Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                Agent sattus ilmselt viimasest Saksa mängust, mida ta kommenteeris vaimustusse (Austria-Saksa). Samuti oli Saksa-Rootsi hea andmine. Järeldusi tehes krahmas Agent Petersoolt mängu ära
                Noh ma ei tea. Kui vana Peeter on?

                tänaseks on kahtlustuse saanud 38-aastane Tauno, 27-aastane Oliver, 25-aastane Norman, 40-aastane Peeter ning 37-aastane Peeter.

                Kommentaar


                  see mänguvalik läks nüüd küll veidi valesti.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Jah. Kalev pani mulle algul Rootsi-Inglismaa, aga mina mõtlesin rõõmsalt, et Holland-Saksamaa kõlab ju ilgemalt kickassilt. Oeh. Kui keegi homme kommenteerima läheb, siis see töötav pastakas on vist laua all, kuna ma mingil hetkel ta sinna viskasin.

                    Kommentaar


                      Lihtsalt huvi pärast küsin, kas Epicule, Mõnuagendile, Vincentile ja ka Petersoole alguses enne kommenteerimisega alustamist mingi kursus ka tehti või mindi kuivalt ilma praktika ja harjutamiseta peale?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                        Lihtsalt huvi pärast küsin, kas Epicule, Mõnuagendile, Vincentile ja ka Petersoole alguses enne kommenteerimisega alustamist mingi kursus ka tehti või mindi kuivalt ilma praktika ja harjutamiseta peale?
                        Minul käis asi niimoodi, et Gunnar Leheste tuli ja küsis, et kas ma tahaksin tema saidkikiks tulla. Siis tegime proovimängu Bordeaux-Roma, mis eetrisse ei läinud. Mina võtsin kaasa foorumis kunagi aktiivsem olnud Indreku, Leheste tegi koos O. Lombiga. Indrek praagiti vanuse tõttu välja ja nii saabus R. Lomp. Esimesed mängud olid seejuures nö. vana klassika, mida lugesime sisse pmst. Esimene mäng samas oli ikka selline, et kui meid sisse loeti, siis oli esimesed sekundid täielik error ja praegu mõtlen, et neid mänge oleks praegu üsna piinlik kuulata.
                        Lompidel hakkasid mingid hädad kohalejõudmisega ja nii nad vaikselt kadusid. Epic tuligi siis pmst ühe Lombi asemele, kui Kalev küsis, et kas tegu on normaalse inimesega. Nii ma siis kutsusin Epicu ühele mängule kaasa, oli vist Fiorentina ja Sportingu mäng. Mingit treeningut Epic ei saanud. Epicuga hakkasime rohkem paaris tegema, kui ma mingi mängu ajal Lehestega üsna raksu läksin ja siis Kalevile teada andsin, et ta tulevikus mind koos Epicuga mängudele paneks. Leheste jäi koos R. Lombiga ja läks veel kaitseväkke ka, mille järel ta enam tagasi telesse ei saanudki. Kuna siis tuli ka Järvela punti, siis jäi ka Lomp välja.
                        Vince saabus nii, et kuna Kalev hakkas vedama seda spordisaadet, siis esialgu pakkus ta minule kohta, kuid jäin lehte. Seejärel uuris ta Vince'i kohta, mina rääkisin seda Vintsule, kellele enda päris töö oli üle visanud. Nii siis sattuski Vince spordiuudistesse ja ka jalksi kommenteerima. Samuti vist ilma eeltreeninguta, kui spordiuudiste lugemine välja arvata.
                        Peetrit ma nii väga ei tea, kuna ta on ilmselt juba pikema kogemusega varasemast ajast.

                        Kommentaar


                          Esimene päris mäng oli seejuures mingi Coca Cola Championshipi mürgeldamine, kus sisuliselt kõik mängijad olid võõrad ja klubidest ka suurt midagi ei teadnud. Samas oli neile mängudele ülipõhjalik press kit ja tagantjärgi meenutades olid need mängud ülilahedad. Sama lugu oli Prantsusmaa esimeste mängudega, kus me suutsime Lehestega sellise jamaga kohe alguses hakkama saada, et hakkame kenjaalselt mängu kommenteerima, aga korraga avastasime, et me nüüd ei tea, et kumb on Lille ja kumb on Rennes. Selleks läks mingi 6 minutit aega.
                          Teine esimeste aastate nali oli Lõuna-Ameerika valiktsükkel, kus mängudeks oli võimatu koosseise leida. Enamasti tuli alles mängu algusgraafikast need välja lugeda. Ainsa erandina Brasiilia koondis, mille koduleht oli päris asjalik. Üks lahedamaid mänge oli kunagi 2009. aasta sügisel Brasiilia-Argentiina vahel, mis sai alguse kell 3 öösel ja järgmisel hommikul mängu üle vaadates ei meenunud küll pooled asjad, millest räägitud sai. Lõuna-Ameerikaga oli veel see nali ka, et vahel kippus pilt ära kaduma. Nii oli näiteks ükskord Uruguai-Kolumbia (vist) mängus pilt korraga kadunud. Kuna kell oli mingi 1 läbi öösel ja juhe unega üsna kokku läinud, siis ma ümisesin endale omasel väga vale viisiga laulu Dana Internationalilt. Igatahes mingiks hetkeks tuli pilt tagasi, aga taanlased muidugi sellest teada ei andnud. (pilt kadus ka ligikaudu 20 sekki hiljem). Aga selle 20-sekise perioodi ajal viskas mul arvutis msni-aken lahti, kus öeldi, et ära laula eetris. Oli üsnagi facepalm.

                          Kommentaar


                            Ja kõige halvem mäng konkurentsitult oli esimene mäng TV6-s. Seal on reklaamipausid ja kõik muu selline, et me pmst kokutasime ja mökutasime kohutavalt. Siiamaani meeles.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Vince saabus nii, et kuna Kalev hakkas vedama seda spordisaadet, siis esialgu pakkus ta minule kohta, kuid jäin lehte. Seejärel uuris ta Vince'i kohta, mina rääkisin seda Vintsule, kellele enda päris töö oli üle visanud. Nii siis sattuski Vince spordiuudistesse ja ka jalksi kommenteerima. Samuti vist ilma eeltreeninguta, kui spordiuudiste lugemine välja arvata.
                              hästi.

                              muus osas on kroonik kõnelenud, aga esimene oli mul koos Petersooga, ses mõttes oli kindlasti kõvasti lihtsam ja igavam kui need Dannari kirjeldused tundmatus kohas vette visatud kahest kollanokast. et küllap ta oleks välja tassinud, kui oleks mingi choke tulnud. lisaks sattus Merseyside'i derby näol ka suht äss mäng.

                              trenni kui sellist oli jah täpselt nii palju, et olin lugend selleks ajaks natuke spordiuudiseid sisse ja ma isegi ei mäleta, aga vist ka mõned korrad eetris olnud. mingit muud kursust ega proovi polnud (peale hüva soovituse korralikult info ette valmistada) ja ilmselt nii sobiski, ei tekitanud üleliigseid pingeid. faktide ja muu möla sobivasse tasakaalu saamisega osas käib töö muidugi jätkuvalt ja iganädalaselt, aga eks see ongi lahe, kui vahel tunned, et nüüd nagu klikib.

                              selleks ajaks, kui pidin esmakordselt üksi tegema, oli ilmselt juba niipalju korralik põhi all, et ei mäleta isegi, mis mänguga tegu oli.

                              ajah, kuskil tv3 maja salasoppides pidavat muide olema peidus ka kullast kassetid, millel noorreporter Kruus oma esimesi samme teeb, aga neid ei ole mul õnnestunud (veel) välja nuhkida.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Alonso lahkub boksist: "Ning Alonso läheb uuesti 21. ringile".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X