320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    JOhn Lennon, ma olen sõnatu.

    Kommentaar


      Lennon Lennoniks, mulle need kaks tüüpi meeldivad. Ajavad paska aga kuulatavat paska.
      Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

      Kommentaar


        Kes ei tea, siis praegu on VSB-s täiesti super mäng Ecuadori ja Brasiilia vahel. Pole kordagi nii vihast andmist kommenteerinud.

        Kommentaar


          Mäng on tõesti hea ja komm on ka hää.
          AILTON

          Kommentaar


            1:1 tulemus on täielik pettumus, ootasin mõnusat FAIL-i sambapoistelt kuid võta näpust või siis väljakukohtuniku vilest.
            mäng ise oli muidugi super-põnev. Julio Cesari superpartii.
            Mis värk nende pallidega seal väljakul oli nagu tennises loobiti neid platsile.
            Ja muidugi kohtunik, seda mängu oleks võinud vabalt mina vilistada, jube vilepartii.
            AILTON

            Kommentaar


              Einoh, väga vinge mäng oli. Pärast ei saanud veel tükk aega magama, sest sellise elamuse andis. Kohtunik oli muidugi ekstraklassist, eriti just Brasiilia vigade peale vaikides. BEnitez oli imeline võimaluste raiskaja jne.
              Lõuna-Ameerika on üldse vinge, kolmapäeval on siis Boliivia ja Argentiina mäng, mis tõiotab samuti ettearvamatu tulla . Sest ka La Paz peaks suhtkoht kõrgel asuma, samas on Boliivia meeskond ikka ilmselt liialt kehv.

              Kommentaar


                see eile õhtune kohe järgnenud Peruu-Tshiili oli ka kõva andmine. kusjuures see Lõuna-Ameerika ongi just sellepärast huvitav vaadata, et seal pole selliseid tasemevahesid nagu Euroopas, kus San Marino saab sakslastelt 7-0 suhu vms. kõik ikkagi suht-koht võrdse tasemega.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Ainus häda on see, et nad nii hilja on. Täna olen tööl rõõmsa zombie näoga

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Ainus häda on see, et nad nii hilja on. Täna olen tööl rõõmsa zombie näoga
                    Üks tähelepanek siiski (öösel ei viitsinud kirjutada): märkisid ülekandes, et L-Am viies kohtub play-offis Okeaania esimesega (ehk Uus-Meremaaga). Julgeks selles väites kahelda. Põhja-Kesk-Am neljandaga kohtub!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kasparov Vaata postitust
                      Üks tähelepanek siiski (öösel ei viitsinud kirjutada): märkisid ülekandes, et L-Am viies kohtub play-offis Okeaania esimesega (ehk Uus-Meremaaga). Julgeks selles väites kahelda. Põhja-Kesk-Am neljandaga kohtub!
                      Ok, nad on siis muutnud seda süsteemi. Ja sul on täitsa õigus. Minu paha, vabandan.

                      Kommentaar


                        See on mullegi üllatus. Teeb siis L-Ameeriklaste elu pisut raskemaks.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Kurat, üritasin leida netist seda Valencia postilööki ja Ayovi karistuslööki seal lõpu eel. Ehk siis need klipid, kus pall imekiirusega lendas. Oskab keegi äkki aidata?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Kurat, üritasin leida netist seda Valencia postilööki ja Ayovi karistuslööki seal lõpu eel. Ehk siis need klipid, kus pall imekiirusega lendas. Oskab keegi äkki aidata?
                            mõlemad olid peale Ecuadori väravat?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              mõlemad olid peale Ecuadori väravat?
                              Ei. Esimene oli kuskil esimese poole keskel ja teine oli vist enne viigiväravat. Aga purakad olid hirmkõvad.

                              Kommentaar


                                siin ei ole siis?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X