320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kelle fänn muidu Järvela on?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Suarezel on a peal rõhumärk, ns mainides

      Kommentaar


        no see deeeeez(s) ja reeeeees on enamuste kommentaatorite viga... yet pingutavad üle oma Ronaldude ja Carvaljudega, ns mainides.

        Kommentaar


          Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
          no see deeeeez(s) ja reeeeees on enamuste kommentaatorite viga... yet pingutavad üle oma Ronaldude ja Carvaljudega, ns mainides.
          "hääldage nimesid õigesti, aga ärge hääldage nimesid õigesti."

          saab tehtud, härra.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            sorri, valesti väljendasin ennast. minu viga... lihtsalt, kui oli see vist MM'i või EM'i ajal kui jalkastuudios tuli selline küsimus, et mis värk nende O asemel U'dega on siis toodi välja, et on tehtud suur uurimustöö, kuidas neid ikkagi hääldama peab ja et neil on õigus ja jutul lõpp. Samal ajal kui järjepidevalt lastakse teiste selgemate (kuid vähem häirivate) vigadega edasi. Niisiis, kui Ronaldu jääb siis võiks Hernandeez ka kaduda.

            Kommentaar


              kus nüüd tuli juut kauplema. Eesmärk võiks ikka olla võimalikult paljude nimede õigesti hääldamine mitte mingi tingimine.

              Kommentaar


                Mulle meeldib mõnikord eestikeelseks tehtud variant palju rohkem, ilusam kuulata.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Miks peab üldse üks eesti kommentaator teadma kõikide riikide nimede hääldusi? Kui vaadata vene või inglise ülekandeid siis seal küll pannakse kõik oma keele kirjapilti minuarust ju? Just neid räigeid keeleväänamisi on minu jaoks ebard kuulata: Herrnandeeees, Roppen-Robeeen, Robertu Karluššš jne.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Hiilisin enne Tottenham-Chelsea mängu järgmiste nädalate kava vaatama, et ülejärgmine nädal on ainult üks jalgpall - Inglismaa-Montenegro. Seega võite jälle lepinguid katkestada, aga pange siis üleülejärgmiseks nädalaks tagasi, sest seal on Inglismaa-Poola ja Rootsi-Saksamaa ootamas. Samuti nädalavahetusel järgnevad mängud:
                    Laupäeval
                    Newcastle-Liverpool
                    üks mäng, mis algab 17.00
                    West Ham-Man City
                    ja
                    Pühapäeval
                    Aston Villa-Spurs.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Miks peab üldse üks eesti kommentaator teadma kõikide riikide nimede hääldusi? Kui vaadata vene või inglise ülekandeid siis seal küll pannakse kõik oma keele kirjapilti minuarust ju? Just neid räigeid keeleväänamisi on minu jaoks ebard kuulata: Herrnandeeees, Roppen-Robeeen, Robertu Karluššš jne.
                      Ok "paneme siis oma keele kirjapilti":

                      Vaine roonei, van persie, Oliver kiroud, theo vältsott jne. Ütle mitmendal minutil oksele hakkasid.

                      Kommentaar


                        Ja tänane nimi-Dzosee Mouriinjo.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tarry Vaata postitust
                          Ja tänane nimi-Dzosee Mouriinjo.
                          Milline see hääldus olema peaks, et härrad filoloogid rahul oleks?

                          Kommentaar


                            Filoloog pole,aga no peaks ju teadma,et Jose pole mingi John,ehk J pole DZ vaid H.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Miks peab üldse üks eesti kommentaator teadma kõikide riikide nimede hääldusi? Kui vaadata vene või inglise ülekandeid siis seal küll pannakse kõik oma keele kirjapilti minuarust ju?
                              Aga miks ta ei võiks? Suurriikides on üldiselt suurriiklik pohhuism - hääldame nii nagu viitsime. Ma ei ütleks, et Kevin Koor˛össs või Mart Puum mul vähem kõrva kriibiksid kui mõnel siin need u-tähed nime lõpus.

                              Algselt postitas tarry Vaata postitust
                              Filoloog pole,aga no peaks ju teadma,et Jose pole mingi John,ehk J pole DZ vaid H.
                              Tubli, istu, kaks.

                              or simply José Mourinho (Portuguese pronunciation: [ʒuˈzɛ moˈɾiɲu]
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Milline see hääldus olema peaks, et härrad filoloogid rahul oleks?
                                Mis Leitmaa JM hääldusel siis viga on? Igati õige peaks nagu olema.
                                Olen teadlik sellest probleemist, et enamik kommentaatoreid (etv/tv6/VSB) hääldavad väga valesti aga mis selles Mourinho või üldse tema nimede hääldamisel valet on?
                                Võrreldes nende etv omadega või Järvelaga on ta ikka päris puhas poiss või peaks Carragheri scouse' aksendiga rääkima, nii et keegi enam aru ei saa?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X