320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Bart Vaata postitust
    Soome ei näita kolmapäeviti ju.
    Ah jah raisk, minu viga.

    Kommentaar


      klõpsige xtra1-xtra9 kanalid läbi, kes tahavad BVB-ARS mängu näha. Suure tõenäasusega peab leppima saksakeelsete kommentaatoritega. Kahju ainult et VSB teist mängu täna tagant järgi ei näita nagu eile (teisipäeviti ainult?).

      Kommentaar


        Algselt postitas Hugg Vaata postitust
        klõpsige xtra1-xtra9 kanalid läbi, kes tahavad BVB-ARS mängu näha. Suure tõenäasusega peab leppima saksakeelsete kommentaatoritega. Kahju ainult et VSB teist mängu täna tagant järgi ei näita nagu eile (teisipäeviti ainult?).
        Tavaliselt näitab, aga ju on sel korral mingi muu asi eetriaega ära söömas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Hugg Vaata postitust
          klõpsige xtra1-xtra9 kanalid läbi, kes tahavad BVB-ARS mängu näha. Suure tõenäasusega peab leppima saksakeelsete kommentaatoritega. Kahju ainult et VSB teist mängu täna tagant järgi ei näita nagu eile (teisipäeviti ainult?).
          kust ma need x türa1 kuni 9 saan? Mingi viasatt superkuld pakett?

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            kust ma need x türa1 kuni 9 saan? Mingi viasatt superkuld pakett?
            Pead ei anna, kuid kui sul olemas viasati pann, siis peaksid nood kanalid olemas olema. Vähemalt mu vanematel oli nii.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Pead ei anna, kuid kui sul olemas viasati pann, siis peaksid nood kanalid olemas olema. Vähemalt mu vanematel oli nii.
              Xtra kanaleid näed kui sul on viasati teenus (kuld pakett või hõbe pakett koos spordikanalitega) ning kanalid on näha 160.-168. positsioonil.

              tõenäoliselt on kõik CLi mängud sealt nähtavad kuid võõrkeelsete kommentaatoritega ....

              Kommentaar


                Haruldane juhus, aga VSB striim on eesti keeles http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?...18&part=sports
                FORZA FIORENTINA!

                Kommentaar


                  Algselt postitas tiriam Vaata postitust
                  Xtra kanaleid näed kui sul on viasati teenus (kuld pakett või hõbe pakett koos spordikanalitega) ning kanalid on näha 160.-168. positsioonil.

                  tõenäoliselt on kõik CLi mängud sealt nähtavad kuid võõrkeelsete kommentaatoritega ....
                  Täna BVB-ARS mängu ei näegi. TV6 Chelsea, VSB Barca, Motori peal ka Chelsea ja xtra kanalitelt kõik ülejäänud, kuid 6. ja 8. kanal tumm.

                  Kommentaar


                    Kas ma vaatan valet kanalit?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Mingi naljategu käib jälle.

                      Kommentaar


                        Ma saaks aru kui sõit veel käiks, aga... jah...

                        Kommentaar


                          Kas fucking laivis on raske näidata seda mängu ????

                          Kommentaar


                            sittuge pihku. Teeme mingi allkirjade kogumise?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              sittuge pihku. Teeme mingi allkirjade kogumise?

                              +1. Nõus

                              Kommentaar


                                Ahh mis te nutate. MotoGP-s olid ajaloolised hetked.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X