320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Ega VSB ainus Viasat kanal pole, mis mänge üle kannab. Kui muidugi eluvajadus eestikeelset kommentaari kuulata, siis asi vähe teine.
    kõik siin ei ole satipeded, mõni on ka kaablipede

    õnneks veab yle2 oma Chelsea-lpool'iga välja
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      mis toimub,miks täna mängu kavas pole?

      Kommentaar


        Imelik jh, vaatasin ka
        Selle kava järgi näitab ainult mingit mängukordust Villareal-Arsenal. Või on nad kavaga puusse pannud.Ei tahaks uskuda nagu, et nad mingit mängu üle ei kanna.Eks õhtul oleme targemad.
        sigpic

        Kommentaar


          See oleks õudus, kui täna mängu ei näeks.

          Kommentaar


            22.40 Bayern-Barca peaks näitama
            kellaaeg siuke kuna enne leedu hokit vaja näidata...
            FC Flora

            Kommentaar


              Fk, ma ei saa aru, miks nad 'Pooli ja Chelsea mängu ei näita. Oletatavalt näidatavas mängus on nagunii kõik tehtud, aga loodetavasti 'Pooli mängus mitte.

              Kommentaar


                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                Fk, ma ei saa aru, miks nad 'Pooli ja Chelsea mängu ei näita. Oletatavalt näidatavas mängus on nagunii kõik tehtud, aga loodetavasti 'Pooli mängus mitte.
                täpselt.
                eelmine nädal näitasid nad bayern-barca mängu...seekord oleks võin siis 'Pool-Chelsea näidata.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Jep ja kui tõesti nüüd see kradi Leedu hoki enne ära ei lõppe või nad jalkat ei näita, siis on nad täiesti ära parseitanud seal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allarn Vaata postitust
                    Jep ja kui tõesti nüüd see kradi Leedu hoki enne ära ei lõppe või nad jalkat ei näita, siis on nad täiesti ära parseitanud seal.
                    leedu hokis alles esimene kolmandik läbi seega kahjuks ei lõppe enne ära..
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Vähemalt löödi Leedu mängus rohkem väravaid, kui mingis Chelsea Liverpoolis, Ja see ongi kõige olulisem!

                      Kommentaar


                        See mäng oli liiga hull. Suur häbi, et Viasat seda ei näidanud. Ise jälgisin seda 2,50 euri eest UEFA lehel livestreamingu kaudu. Üle pika aja parimad kulutatud 40 krooni.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Vähemalt löödi Leedu mängus rohkem väravaid, kui mingis Chelsea Liverpoolis, Ja see ongi kõige olulisem!
                          hokis minu teada visatakse väravaid, aga see selleks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Vähemalt löödi Leedu mängus rohkem väravaid, kui mingis Chelsea Liverpoolis, Ja see ongi kõige olulisem!
                            Käsipallis visatakse veel rohkem väravad... äkki peaks hoopis seda jalka ja jäähoki asemel näitama hakkama?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                              hokis minu teada visatakse väravaid, aga see selleks
                              see oleneb
                              kui ma õieti mäletan, siis kui sa randmega viskad, siis on vise aga kui nagu jõuga ja terve käega on löök..vsb kommentaatorid rääkisid millalgi
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Käsipallis visatakse veel rohkem väravad... äkki peaks hoopis seda jalka ja jäähoki asemel näitama hakkama?
                                moodne viievõistlus ja vibulaskmine FTW! mõtle kui palju punkte.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X