320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Iluuisutamist ainult.
    ei-ei, iluuisutamine on ainus ala, mis TV3s on.
    MTG grupp annab teada, et esmakordselt ajaloos toob TV3 koostöös Viasatiga Eestis, Lätis ja Leedus vaatajateni otsepildi Sotši taliolümpiamängudelt, mis toimuvad 7.-23. veebruar 2014. See on esimene kord Baltikumis, kus kommertskanal on sellised õigused endale omandanud.

    TV3 vahendusel jõuavad spordisõpradeni täies mahus iluuisutamise sõidud alustades üksiksõitudega ning lõpetades jäätantsu ja paarissõiduga. Iluuisutamise on TV3 valinud kõikidest aladest just turundajatele sobivaima vaatajate sihtrühma tõttu. "Iluuisutamise valisime TV3 programmi välja eelkõige seepärast, et see köidab naisvaatajaid, kes on meie kanali olulisim sihtrühm. Ühtlasi jäävad iluuisutamise sõidud parimasse ajatsooni ehk prime-time´i ning need on ka mahult kõige suuremad, mis tähendab, et haaravat vaatamist jagub," märkis TV3 tegevjuht Priit Leito.

    Viasat Sport Baltic kanalil kannab Viasat üle kõiki olümpia-alasid, kokku enam kui 240 tunni ulatuses, millest üle 200 tunni otseülekannetena. Lisaks näidatakse ligi 1200 tunni ulatuses HD-kvaliteedis olümpiaülekandeid ka Viasati kuuel lisakanalil Viasat Xtra HD.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Aga mida VSB-st olümpia ajal näeb? Hokit? Või pannakse bobi-, tava- ja skeletonikelgutamine ka peale?
      Peaks olema sisuliselt kõike.

      Kommentaar


        Loodaks näha tundide viisi haaravaid curlingulahinguid.

        Kommentaar


          Algselt postitas MNa Vaata postitust
          Loodaks näha tundide viisi haaravaid curlingulahinguid.
          VSB üritab ikkagi haarata korraliku osa ETV ja muude rahvusringhäälingute vaatajatest. Seega näidatakse ikka pigem seda, millel ka vaatajaid oleks. Seega ma kahtlen, kas kurlingut nii palju on, kuna minu teada pole see ka Lätis ega Leedus ala number 1.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            VSB üritab ikkagi haarata korraliku osa ETV ja muude rahvusringhäälingute vaatajatest. Seega näidatakse ikka pigem seda, millel ka vaatajaid oleks. Seega ma kahtlen, kas kurlingut nii palju on, kuna minu teada pole see ka Lätis ega Leedus ala number 1.
            Ega kelgu ja bobi vastu curling ikka ei saa.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Ega kelgu ja bobi vastu curling ikka ei saa.
              Noh, alati on meil ju võimalus vaadata Lempsuga peaosas Eesti mädalilootuste kustumist murdmaasuusatamises või nii.

              Kommentaar


                Kui palju inimesi üldse Premier League mänge vaatavad VSB pealt? (Statistikat näete ainult Eesti kohta eraldi ka või ainult terve Baltikumi kohta?)

                Kommentaar


                  Davai tooge ruttu Kuuse Lemps Järvela asemele.

                  Kommentaar


                    Kas VSB näitab päeval Juve mängu ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                      Kas VSB näitab päeval Juve mängu ?
                      Veel ei tea, aga üritatakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Veel ei tea, aga üritatakse.
                        Kinnitus olemas, et näidatakse. Ise kihutan Otti asendama.

                        Kommentaar


                          Keegi hea inimene võiks nüüd seda kanalit striimida, et kontorirotid kah saaks Mõnu kommentaaridega mängu vaadata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Keegi hea inimene võiks nüüd seda kanalit striimida, et kontorirotid kah saaks Mõnu kommentaaridega mängu vaadata.
                            Kas teil kontoris polegi telekat?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kas teil kontoris polegi telekat?
                              Viasitt sporti pole ma eeldan

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Viasitt sporti pole ma eeldan
                                Noh, rikas ettevõte. Keevitage kilovatile 0,01 senti juurde ja saate rahulikult VSB-d vaadata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X