320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    L 4.01
    16.55 TBA (FA Cup)
    kuna eksisteerib täiesti reaalne oht, et õhtune londoni glamuuriklubide kakelung võib kujuneda karikasarja kohta liialt jalgpallisarnaseks ettevõtmiseks, parandab VSB nimetatud vea ning toob enne seda koos kellaviieteega teieni killukese päris inglismaad koos päris inimestega. või noh, peaaegu.

    sest TBA ei ole enam TBA, vaid hoopis Rochdale versus Leeds!Leeds!Leeds!

    ja rünno otsib jooksudressid välja.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      kuna eksisteerib täiesti reaalne oht, et õhtune londoni glamuuriklubide kakelung võib kujuneda karikasarja kohta liialt jalgpallisarnaseks ettevõtmiseks, parandab VSB nimetatud vea ning toob enne seda koos kellaviieteega teieni killukese päris inglismaad koos päris inimestega. või noh, peaaegu.

      sest TBA ei ole enam TBA, vaid hoopis Rochdale versus Leeds!Leeds!Leeds!

      ja rünno otsib jooksudressid välja.
      Kommenteerivad Kruus-Vara. Fännidel valmis olla!

      Kommentaar


        Kas asi on mu palaviku all kannatavas peas ning ma ei näinud või ei ole siin viimastel lehtedel kirjas Arsenali mängu Chelseaga 23. Kava.ee näitab seda nädalat ainult detsil? KUI VSB näitab, paluks kellelgi see kinnitada

        Kommentaar


          Tõesti vahva, et taas FA kappi näitate. Eelmine hooaeg oli ses suhtes nõnda kurb.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
            Kas asi on mu palaviku all kannatavas peas ning ma ei näinud või ei ole siin viimastel lehtedel kirjas Arsenali mängu Chelseaga 23. Kava.ee näitab seda nädalat ainult detsil? KUI VSB näitab, paluks kellelgi see kinnitada
            Ma ei saa väga sinu postitusest aru, aga minu teada on kavas Arsenal-Chelsea ikka.

            Kommentaar


              Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
              Kas asi on mu palaviku all kannatavas peas ning ma ei näinud või ei ole siin viimastel lehtedel kirjas Arsenali mängu Chelseaga 23. Kava.ee näitab seda nädalat ainult detsil? KUI VSB näitab, paluks kellelgi see kinnitada
              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              E 23.12
              21.55 Arsenal - Chelsea
              Mis ma oskan sulle öelda? Reede on, võta palavikule peale
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Praegu käib 2005. aasta finaal. Kas kommentaatoriteks on hiljem lastud noortel poistel harjutada või olidki TV3s tollal sellised härrad puldis, ei suuda kedagi ära tuvastada. Mardisalu ja Kanniku ajastu oli igatahes vist selleks ajaks juba läbi?

                Kommentaar


                  Algselt postitas idikas Vaata postitust
                  Praegu käib 2005. aasta finaal. Kas kommentaatoriteks on hiljem lastud noortel poistel harjutada või olidki TV3s tollal sellised härrad puldis, ei suuda kedagi ära tuvastada. Mardisalu ja Kanniku ajastu oli igatahes vist selleks ajaks juba läbi?
                  Need on ühed hirmsad mängud ehk pmst olid need esimesed mängud, kus pidi videole peale lugema. Loetud sai mingi nädal kaks enne VSB eetrisse jõudmist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Need on ühed hirmsad mängud ehk pmst olid need esimesed mängud, kus pidi videole peale lugema. Loetud sai mingi nädal kaks enne VSB eetrisse jõudmist.
                    Kes praegu on muidu puldis? Üks on vist Ott, aga teine?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas idikas Vaata postitust
                      Kes praegu on muidu puldis? Üks on vist Ott, aga teine?
                      Ott tuli kõvasti hiljem. Ma ei oska öelda, et kes on puldis, kuna mul pole seda kanalit. Kuna ma ise ei teinud, siis (ilmselt) olid vennad Lombid.

                      Kommentaar


                        Hull-ManU poolajapausil tulnud CLi kokkuvõttes öeldi pidevalt AC Miiilan, jubedalt häiris. Kas asi on minus ja õige hääldus ongi just selline?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taifuun Vaata postitust
                          Hull-ManU poolajapausil tulnud CLi kokkuvõttes öeldi pidevalt AC Miiilan, jubedalt häiris. Kas asi on minus ja õige hääldus ongi just selline?
                          lõppkokkuvõttes vahet pole ehk asi on sinus. varem ka taieldud sel teemal siit alates - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1380886

                          -e- peaasi, et premfeissi ei pane ja eisii/aatzee klubinimena ei kasuta.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Mis värk nende Olümpia rôngastega logo all on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Mis värk nende Olümpia rôngastega logo all on?
                              Olümpiamängud on ju õige pea algamas.

                              Kommentaar


                                Üle kuu aja veel aega. Oleks siis koos näiteks päevi OM-ini tekstiga vms aga lihtsalt rôngad tekitavad pisut segadust. Nagu Man City-Liverpool oleks Olümpia kavas. Aga vôibolla on asi minus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X