320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kommentaarideta... Ja miks ka mitte.
    Aga kas Kangur Jaak Kirstjan nüüd mängu honorarist ka ilma jääb?

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Aga kas Kangur Jaak Kirstjan nüüd mängu honorarist ka ilma jääb?
      Ma olen ise korra niimoodi mängu ära unustanud. Teinekord vaadanud vale aja. Nüüd olen iga mängu eel umbes pool tundi enne avavilet kerges paanikas ja vaatan alati ajakava üle. Ehk selline peaga vastu seina peksu tunne tuleb, aga, noh, juhtub.

      Kommentaar


        Või siis fikseerid nädala kavast enda jaoks kaks mängu, aga mingil täiesti arusaamatul kombel kolmandat mitte. Minupoolne sügav vabandus - esimese 13 minuti eest kõigile teistele ja noh, viimase 77 eest siis mcnamarale

        Lencile ka omalt poolt kõrge viis. Nimenaljad on alati nii värskendavad ja intelligentsed.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Vist on tabelis "oih, ma unustasin mängu ära" seis selline:
          1. mina - kolme korraga. õnneks jõudsin ühel korral sekundipealt ülekande alguseks, et seega kaks. Ühele jõudsin peale neli minutit pärast avavilet. Teisel korral 20 pealt. Lisaks võin vabandada, et mul on teistest pikem kommentaatorikarjäär, et seetõttu on mul olnud ebaausalt palju aega selliseid apsakaid koguda
          2. vince - üks.
          3. eriauhind läheb Epicule, kes jäi Pärnu-Tallinn maanteel õue kinni. Ehk võti oli autos, telefon autos, uksed kinni ja jalgpallurid jooksevad ilma kommentaarita.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Lencile ka omalt poolt kõrge viis. Nimenaljad on alati nii värskendavad ja intelligentsed.
            Kus kohas siin mingi nali oli? Perenimi enne on täiesti normaalne ja teatud kultuurides isegi kõige õigem viis nime kirjutamiseks. Aga kui väga tahad, et sinu nimega nalja tehtaks, siis eks ma üritan midagi ikka leiutada....

            Kommentaar


              Järgmine nädal:
              Teisipäeval Saksamaa karika poolfinaal Wolfsburg-Dortmund ja EPL Arsenal-West Ham.
              Kolmapäeval Saksamaa karika poolfinaal Kaiserslautern-Bayern ja EPL Man City - Sunderland
              Laupäeval Tottenham-Fulham; pakun, et Cardiff-Stoke; Hull-Arsenal
              Pühapäev Norwich-Liverpool; Chelsea-Sunderland; Everton-Manutd

              Kommentaar


                draxleri asemel ehk holtby oli see spursi läinud saksa naga.

                Kommentaar


                  Barca mängu ajal ütles Kruus, et Hispaania karikafinaal olevat ka VSB eetris?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Barca mängu ajal ütles Kruus, et Hispaania karikafinaal olevat ka VSB eetris?
                    Viasat Sport Eesti
                    about an hour ago

                    Kalev Kruus: Meie järgmise nädala kavas on ka muudatus. Kolmapäeval 16 aprillil mängitakse Hispaanias järjekordne suur vastasseis FC Barcelona ja Real Madridi vahel. Välja selgitavad need meeskonnad riigi karikavõitja. Finaali otseülekanne hakkab meie kanalis kell 22.25
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Mis Euroopa Liiga mängu hilisõhtu näidatakse?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Mis Euroopa Liiga mängu hilisõhtu näidatakse?
                        Sevilla - Porto
                        Adiós amigos

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Viasat Sport Eesti
                          about an hour ago

                          Kalev Kruus: Meie järgmise nädala kavas on ka muudatus. Kolmapäeval 16 aprillil mängitakse Hispaanias järjekordne suur vastasseis FC Barcelona ja Real Madridi vahel. Välja selgitavad need meeskonnad riigi karikavõitja. Finaali otseülekanne hakkab meie kanalis kell 22.25
                          See tähendab, et DFB-Pokali mäng tuleb öösel lindilt? Scheisse

                          Kommentaar


                            Vaatasin veel nädala ette:
                            21.04, esmaspäev Man City - WBA
                            22.04, 23.04 UCL
                            24.04 üks poolfinaal euroopa liigat.
                            26.04. Southampton - Everton; ilmselt Fulham-Hull City; Man Utd - Norwich City
                            27.04. Sunderland - Cardiff; Liverpool-Chelsea; Crystal Palace-Manchester City

                            Kommentaar


                              näidatakse kl1800 siis chelsea-swansea?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                näidatakse kl1800 siis chelsea-swansea?
                                Vist mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X