320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teeme. Võid täna Arsenali mängu ajaks mulle töövarjuks tulla.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Noh, lihtsalt ei mahu kõik eetrisse. Kanaleid on siiski ainult üks ja euroliiga peaks üsna sellises staadiumis ka olema, kus nende eelistamine on mõistetav. Vist.
      Mkm, jalgpall on ainuke spordiala, mida tuleks näidata. Jalgpallifoorumiga küll tegemist, aga üpris naljakas, et päris tihti käib siit teemast selline arvamus läbi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Need mängud olid esialgsest peale otse ja jalka videos.
        Ühesõnaga te korraldate mingit täielikku sitta jälle? Sama hästi võiks ka seda Korvpalli videost näidata vahepeal, miks alati jalgpall see kannataja peab olema, tõsiselt saab kaalutud paketi lõpetamist.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Ühesõnaga te korraldate mingit täielikku sitta jälle? Sama hästi võiks ka seda Korvpalli videost näidata vahepeal, miks alati jalgpall see kannataja peab olema, tõsiselt saab kaalutud paketi lõpetamist.
          Tegu on playoffiga. Euroopa kõige olulisema kossusarjaga. Ma mõtlen, et KÕIGE olulisema kossusarjaga Euroopas. See lükkab eemale Inglismaa võitluse 4. kohale ja Saksamaa karikamängu. See pole maailmalõpp. Ehk kas siis oleks kõik tipstops, kui oleks sel päeval lihtsalt korvpall eetris ja jalgpall oleks ainult nädalavahetusel otse? Sel juhul ilmselt nii vihaseks ei saaks, onju?

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Ühesõnaga te korraldate mingit täielikku sitta jälle? Sama hästi võiks ka seda Korvpalli videost näidata vahepeal, miks alati jalgpall see kannataja peab olema, tõsiselt saab kaalutud paketi lõpetamist.
            Laupäeval-pühapäeval on seal kava.ee kohaselt lausa kuus otseülekannet Premierist. Ei maksa nii ahne olla.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Tegu on playoffiga. Euroopa kõige olulisema kossusarjaga. Ma mõtlen, et KÕIGE olulisema kossusarjaga Euroopas. See lükkab eemale Inglismaa võitluse 4. kohale ja Saksamaa karikamängu. See pole maailmalõpp. Ehk kas siis oleks kõik tipstops, kui oleks sel päeval lihtsalt korvpall eetris ja jalgpall oleks ainult nädalavahetusel otse? Sel juhul ilmselt nii vihaseks ei saaks, onju?
              Asi on põhimõttes - Ei näe just, et mingit Leedu kelgutamist või Läti kossu keegi hakkaks videolt näitama, sest see kattub jalgpalliga. Alati on jalgpall see, kes peab videole kolima.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Asi on põhimõttes - Ei näe just, et mingit Leedu kelgutamist või Läti kossu keegi hakkaks videolt näitama, sest see kattub jalgpalliga. Alati on jalgpall see, kes peab videole kolima.
                Eem, oled kindel? Kas sa näed üleüldiselt kelgutamist ja Läti kossu jalgpalliga võrdsel kombel? Aga hea küll. Eks me anname siis programmiosakonnale edasi, et ärge korduses ühtegi mängu näidake. parem jätke üldse ära, kui otse näidata ei saa, sest siis saavad inimesed vihaseks. Kui aga üldse ei näita, siis on kõik oo-koo.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Eem, oled kindel? Kas sa näed üleüldiselt kelgutamist ja Läti kossu jalgpalliga võrdsel kombel? Aga hea küll. Eks me anname siis programmiosakonnale edasi, et ärge korduses ühtegi mängu näidake. parem jätke üldse ära, kui otse näidata ei saa, sest siis saavad inimesed vihaseks. Kui aga üldse ei näita, siis on kõik oo-koo.
                  Suhtarvuliselt on nad üsnagi võrdsed ilmselt - Kui mõni neist oleks toimumas sama tihti kui EPL või CL, siis ilmselt me näeks seda sama palju. Kuna neid kelgutamisi ja korvpalle pole toimumas nii palju, siis ilmselgelt on Jalgpall ülekaalus.

                  Lihtsalt, kui on valida keda panna eetrisse ja keda lindile - siis alati on jalgpall see, kes peab kannatama ja lindile kolima. Lähtudes puhtalt vaatajanumbritest - ma olen üsna enesekindel, et EPL trumpaks vaatajanumbrite üle selle Euroliiga hetkel, kui just Kangur ei mängi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Suhtarvuliselt on nad üsnagi võrdsed ilmselt - Kui mõni neist oleks toimumas sama tihti kui EPL või CL, siis ilmselt me näeks seda sama palju. Kuna neid kelgutamisi ja korvpalle pole toimumas nii palju, siis ilmselgelt on Jalgpall ülekaalus.

                    Lihtsalt, kui on valida keda panna eetrisse ja keda lindile - siis alati on jalgpall see, kes peab kannatama ja lindile kolima. Lähtudes puhtalt vaatajanumbritest - ma olen üsna enesekindel, et EPL trumpaks vaatajanumbrite üle selle Euroliiga hetkel, kui just Kangur ei mängi.
                    Ma sügavalt kahtlen sinu viimase lause paikapidavuses. Baltikumi peale on kindlasti korvpall suurema kandepinnaga ja vaatajaarvuga. Ehk antud juhul on kaks valikuvarianti:
                    - kas vaatajate arv
                    või
                    - lepingute iseärasused. Näiteks PEAB mõnda võistlust näitama otse ja täismahus. Sellisel juhul ei jää kanalil muud üle, kui liigutada teine asi hilisemale ajale. Omal ajal jäi näiteks ära Man City ja QPR-i otsustav mäng. Sain ka alles hiljuti ise teada, et toona oli asi selles, et Sky oli kogu kupatuse viimaseks vooruks endale ostnud ja teised lihtsalt ei tohitnud seda otse näidata.

                    Kolmas variant on muidugi see, et jalgpallifännidele tahetakse lihtsalt kurjalt hinge pissida, aga selles ma sügavalt kahtlen.

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et praegusel ajal tuleb meil televiisorist eesti keelse kommentaariga jalgpalli rohkem kui kunagi varem - patt oleks nuriseda. Tuletan meelde, et jalgpallifänn olemine ei välista mõtlemist! On olemas ka teisi väga huvitavaid ja põnevaid spordialasid peale jalgpalli. Ja see Leedu kelgutamise jutt - no see on lihtsalt rumalus kuubis...
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Ma saan aru, kui sa karjuksid, sest näiteks Klavani karikamäng jääb vaatamata ja selle asemel näidatakse suvalist Euroliiga kossu. Aga pole ju nii. Mis see "Leedu kelk" ja "Läti korvpall" siia puutuvad antud juhul üldse? Premmi nägemine ei ole mingi inimõigus ja tuletan meelde, et veel mitte väga kauges minevikus näitas VSB ühe ja eriti heal nädalal kaks mängu vooru peale. Praegu on nädalast nädalasse eetris sisuliselt kõik mängud, mida vähegi annab näidata (ülejäänud on ajaliselt kattuvad). Kusjuures selle nimel, et oleks nii nagu on, tehti minu teada enne hooaja algust siitpoolt tegelikult rõvedalt palju tööd.

                        Nii et natuke kohatu on sõimata, kui jääb mõni üksik mäng nägemata. Jah täpselt, mõni mäng. Kohe täpsustan. Et poleks niisama paugutamine, siis huvi pärast võtsin eelmise kuu neli täisnädalat ette ja vaatasin. Exceli tabelit tõesti ei viitsinud teha, võib-olla panin seetõttu mõne numbriga mööda, aga suhtarvu saab ilusti kätte.

                        Jalksi oli märtsi nelja täisnädala jooksul siis otseülekandes 25 mängu. Kossu oli otse 22 mängu, hokit 15, põrinaid (moto ja vormel) nägi otse 10 korda ja muid suusa-poksi-naisekandmise hujoobinaid ka paar tükki. Lindilt tuli nüüd jalkat minu arvestuse järgi 10 korda. Neist neli olid TV6 kattuva algusajaga mängud Meistrite liigast, kaks nädalasisesed kattuva algusajaga premmid ja üks kattuva algusajaga mingi koondiste sõprusmäng. Konkreetselt mingi muu ala pärast näidati lindilt kaks korda Euroopa Liigat (otsepildis oli kossu euroliiga) ja ühe korra Ronaldo+Zidane'i sõprade pullitegemist maailma tähtede vastu, sest otse oli hokis Riia dünni mäng. Kõik.

                        Ehk reaalselt oli jalka lindilt muude alade pärast täpselt kolm korda. Võrdluseks kossu tuli lindilt kolm korda (muu ala ehk hoki pärast ühe korra lätakatele BBLi mäng), hokit sai lindilt näha korra ja mingit suuska ka korra. Kuu aja jooksul siis. Ma arvan, et igaüks teeb oma järeldused.

                        (Ääremärkus veel vormeli ja motovärgi osas, sest sellest on eelmistel aastatel ka mitu korda juttu olnud, aga vist läheb alati jälle meelest. Minu teada on seal õigused paketina, ehk et kui ostad, pead näitama kõike. Sh ka intekaid jms mudru. Kindlasti on seegi paigas, kui palju võib näidata lindilt ja kui suur osa peab olema otse. Märgin ära, sest sellest tuleb kevade jooksul veel raudselt palju kisa, et nahhui neid intervjuusid vaja on jne.)

                        Väide, et Saksa karikat või premmi vaataks kindlasti rohkem inimesi kui Euroliigat... sellega ma oleks ikka väga-väga ettevaatlik. Konkreetselt teisipäeval on jalka ajal Madridi Real - Pireuse Olympiakos, mis on kossu mõistes ikka üliülikõva paar. Juhin siinkohal tähelepanu sellele, et EPL ja zee germanz on teisipäeval niikuinii kattuvad ehk emb-kumb tuleks nii või teisiti lindilt ja siis oleks jälle kisa taevani, et miks ühte teisele eelistatakse, aga see selleks. Sama asi on kolmapäeval ja siis, muide näitab VSB otsepildis Copa del Rey finaali, mitte NB! Kanguri ja Milano kossu, mis on lindilt. Ma muide täitsa elavalt kujutan ette, kuidas vihased kossufännid praegu kodus peterburi teele minekuks hangu teritavad, sest mingi kuradi hispaania maas aelemise pask jälle telekas, samal ajal kui meie mees mängib!!! (EPL ja sakslased, olgu öeldud, ei mahuks jällegi otsepilti mingi nipiga, sest kattuvad Hispaania finaaliga.)

                        Et siuksed lood siis, kui faktidest rääkida. Muide selle viimase nädalavahetuse kerge fopaa kommentaariks veel - minu teada tekkis ootamatult võimalus näidata Balti liiga kossu ehk Rocki pronksimängu. Sellele vastavalt tehti kava ka ümber ja võeti Chelsea-Swansea maha. Soomes läks aga paraku korvpalliülekandega midagi natuke persse, seda ei tulnud ja seetõttu lükati tsiklid eetrisse. Ju siis enam jalka peale ei andnud sel hetkel ümber mängida. Mis on muidugi tõesti väga halb ja mida olen ka ise tavalise kasutajana räigelt kirunud, on see, et ei viasati kodukal ega ammugi kava.ee's ei muutu asjad operatiivselt. See võiks jah kõvasti parem olla.



                        Lühidalt kokku võttes - praegu on kisa selle pärast, et ühel päeval juhtus õnnetul kombel "tahtsime parimat, välja tuli nagu alati" ja teisel päeval näidatakse jalgpalli asemel korvpalli, mis on vähegi objektiivselt võttes igati olulisem. Kaks päeva, kaks ülekannet. Kõik. Ülejäänu on puhas emotsioon või mõttetu soe õhk nagu see oleks-poleks-läti-kelgutamine. Vabandust, kui nüüd tundus liiga otsekohene.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Kus nüüd alles kirjutas....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Väide, et Saksa karikat või premmi vaataks kindlasti rohkem inimesi kui premmi või Saksa karikat... sellega ma oleks ikka väga-väga ettevaatlik.
                            ma oleks ka selle väitega ettevaatlik.

                            Kommentaar


                              Minu teada Soomlaste ja Rocki pronksimängud olid mõlemad otse eetris.

                              Ja tõesti, tänane kossu play off Reali ja Olypiacose vahel peaks päris tuline tulema. Viimase kahe hooaja Euroleague meister vs selle hooaja üks favoriite kui mitte #1 favoriit (kohtusid mõlemad ka möödunud hooaja ülipõnevas finaalis). Ses mõttes täiesti arusaadav, miks vutikohtumised lindile lükati. Terve Baltikumi peale on koss siiski ilmselt vaadatum ala.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                ...Mis on muidugi tõesti väga halb ja mida olen ka ise tavalise kasutajana räigelt kirunud, on see, et ei viasati kodukal ega ammugi kava.ee's ei muutu asjad operatiivselt. See võiks jah kõvasti parem olla...
                                Kirjutan alla, jalkaga on kõik hästi. Ning samuti mõnus, et kossu näitab.
                                Ka kriitika koha pealt, see info ajakohasus on ainus kitsaskoht, Euroliiga mängud olid ju ammu teada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X