320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
    Tänane härra faktiviga rääkis ka seda, et Sunderlandil rohkem punne vaja kuna nad mängivad Premmi jäämise nimel, samal ajal kui Manul pole need nii olulised. Nagu WTF!! Kas ta tõesti arvab, et Euroopa liiga koht on nii tühine, et manu jaoks pole oluline selle nimel võidelda? Enne mängu oli seis selline, et piisanud viimased kolm vooru vastased alistada, ning 6. koht, mis tagaks kohe euroopa liiga playoffi, oleks olnud nende päralt!
    Võiks ikka enne mängu kommenteerimist end olukorraga kurssi viia! Jõudu!
    Jah, täpselt nii ta arvab. Ja mitte ainult tema.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Jah, täpselt nii ta arvab. Ja mitte ainult tema.
      Vabandage väga, aga ei ole ikka küll ja ma usun, et ka lugupeetud kommentaator nii ei arva. Lihtsalt polnud kodune eeltöö korralikult tehtud ja ei teadnud, et selline reaalne võimalus veel Manul on.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
        Vabandage väga, aga ei ole ikka küll ja ma usun, et ka lugupeetud kommentaator nii ei arva. Lihtsalt polnud kodune eeltöö korralikult tehtud ja ei teadnud, et selline reaalne võimalus veel Manul on.
        Kust on sul küll võetud selline vaba voli Bonnieri preemia laureaadi eest rääkida? Kas sa oled temaga mingis telepaatilises kontaktis või mingil muul moel tead täpselt mida ta mõtleb?


        Ja mis puutub Manu suhtumist Euroopa Liigasse, siis mida ütles Ferguson 2011. aasta sügisel pärast Meistrite Liigast Euroopa Liigasse kukkumist? Ütles, et neljapäeval mängimine on nüüd neile karistuseks mitte edasipääsemise eest: http://www.sportsmole.co.uk/football...alty_9873.html
        Vot nii.

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Kust on sul küll võetud selline vaba voli Bonnieri preemia laureaadi eest rääkida? Kas sa oled temaga mingis telepaatilises kontaktis või mingil muul moel tead täpselt mida ta mõtleb?
          Huh? Esiteks, kas Bonnieri preemia laureaat on eksimatu? Teiseks, kas ma olen väitnud, et TEAN TÄPSELT, mida ta mõtleb? Ole palun kena, ning mõtle enne kui paska hakkad ajama

          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Ja mis puutub Manu suhtumist Euroopa Liigasse, siis mida ütles Ferguson 2011. aasta sügisel pärast Meistrite Liigast Euroopa Liigasse kukkumist? Ütles, et neljapäeval mängimine on nüüd neile karistuseks mitte edasipääsemise eest: http://www.sportsmole.co.uk/football...alty_9873.html
          Vot nii.
          Kulla inimene, üks asi on mängida EL-i, kui sa oled sinna langenud CL-ist, teine asi on valida kas sa mängid järgmine hooaeg 0 euroopa mängu või sul on lootust mingigi euroopa karika nimel võidelda. Kui sa sellest aru ei saa, siis on mul sinust väga kahju...

          Üldiselt tundub, et sa oled selline ärapanija tüüp, niiet edaspidiselt ma ei viitsi isegi süveneda sinu üllitistesse.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
            Teiseks, kas ma olen väitnud, et TEAN TÄPSELT, mida ta mõtleb?
            Jah, oled küll:

            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
            Lihtsalt polnud kodune eeltöö korralikult tehtud ja ei teadnud, et selline reaalne võimalus veel Manul on.

            Kommentaar


              Arsenali mängu asemel ongi mõtekam näidata ringi kus mootorrattad SÕITSID! Võimas kanal, väga võimas!

              Ei saa siiamaani aru kuidas saab nii SITT organiseerimine ühel kanalil olla.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Nonii, reklaamitud Arse-West Bromi ei kuskil ...
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Võin veel sellest mööda vaadata, et seda motorämpsu mida vaatab 100x vähem inimesi näidatakse lõpuni, aga mingit mõttetut kommentaatorite möga pärast sõitu pole vaja küll arsenali mängu asemel näidata.

                  "Jalgpall on vist VEEL populaarsem spordiala kui mootorrattasport!" kuldne quote kommentaatorilt
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Kas mingit Viasat Moto kanalit ei eksisteeri siis?

                    Ei tegelt ... mind isiklikult häirib, et selliste obvious konfliktidega kava üldse koostatakse ja veel rohkem häirib see, et ei ole aastal 2014 võimalik teavitada sellest millal miski asi hakkab (kasvõi hilinemisega).
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Kas Chelsea mängu ikka näidatakse?

                      Kommentaar


                        You had one job...
                        t2ielik jama

                        Kommentaar


                          Härra kommentaatorile ka paar küsimust

                          Kust selle 'Swedish Meatball' nimetuse Källströmi jaoks võtsid? Ma jälgin paari suurimat Arse foorumit ja miljonit bloggerit ja niisama fänni Twitteris aga pole kunagi märganud seda hüüdnime.

                          Mida see Koscielny kohta mainitud 'ebaõnnestumiste sünonüümi' märkus pidi täpsemalt tähendama? Enamus Arse fänne on teda viimased 3 aastat klubi parimaks kaitsjaks pidanud. Või on väljaspool punaseid prille tegu tõesti suure flopiga inimeste arust kes vaatavad mingi 5 Arse mängu aastas.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Härra kommentaatorile ka paar küsimust

                            Kust selle 'Swedish Meatball' nimetuse Källströmi jaoks võtsid? Ma jälgin paari suurimat Arse foorumit ja miljonit bloggerit ja niisama fänni Twitteris aga pole kunagi märganud seda hüüdnime.

                            Mida see Koscielny kohta mainitud 'ebaõnnestumiste sünonüümi' märkus pidi täpsemalt tähendama? Enamus Arse fänne on teda viimased 3 aastat klubi parimaks kaitsjaks pidanud. Või on väljaspool punaseid prille tegu tõesti suure flopiga inimeste arust kes vaatavad mingi 5 Arse mängu aastas.
                            1. Espni laivis karika poolfinaalist jäi silma selline hüüdnime.
                            2. Ajasin ühe teise prantslasega sassi. Excusi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Kas mingit Viasat Moto kanalit ei eksisteeri siis?

                              Ei tegelt ... mind isiklikult häirib, et selliste obvious konfliktidega kava üldse koostatakse ja veel rohkem häirib see, et ei ole aastal 2014 võimalik teavitada sellest millal miski asi hakkab (kasvõi hilinemisega).
                              kusjuures ilmselget viga kavas ju märgati mingi nädal tagasi siingi.

                              Kommentaar


                                Oleks kohe pärast sõidu lõppu hakatud Arsenali mängu näitama oleks kõigest 15 minutit algust nägemata jäänud, aga otsustati, et on vaja oodata 30 minutit autasustamiseni mis kestab 30 sekundit.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X