320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pehka lõpetas praegu ülekande sõnadega: "Davai!" ??

    Kommentaar


      ju siis pehka on nii pikalt juba sõber televaatajatega, et on sobilik selline omamehelik värk

      Kommentaar


        Järgmine nädal:
        esmaspäev Hull-West Ham
        teisipäev Borussia-Arsenal, Real Madrid-Basel (tv6)
        kolmapäev Petersoo-Manchester City, Chelsea-Schalke (tv6), öösel Barcelona-Apoel kordus
        neljapäev Everton-Wolfsburg
        laupäev Aston Villa´-Arsenal, WestHam-Liverpool, QPR-Stoke (videost)
        pühapäev Man City-Chelsea, videost Leicester-ManU ja Everton-CP

        Kommentaar


          Klge. Ma pean ära küsima - kas Tiit Loo on Martin Loo (selle mägirattamehe) vend?

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            Klge. Ma pean ära küsima - kas Tiit Loo on Martin Loo (selle mägirattamehe) vend?
            vend mitte, aga sugulased on küll.

            selle foorumi temaatikast lähtuvalt võiks pigem ära märkida, et Martinil on õde Katrin.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              vend mitte, aga sugulased on küll.

              selle foorumi temaatikast lähtuvalt võiks pigem ära märkida, et Martinil on õde Katrin.
              suht kulmude järgi linkisin neid Aga Katrini ja Martini lingi peale küll ei tulnud

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Oeh, see on küll arusaamatu. Kui 13. septembril näidatakse õhtul hilja kolme Premieri mängu videost, siis võiks ju alustada mängust, mis on algamisajalt kõige lähedasem. S.t 21.15 näidata mängu, mis algas kell 19.30. See annaks vähemalt mingi mõtte striimi otsimisest loobuda ja VSB kasuks otsustada. Aga ei, 21.15 näidatakse algatuseks mängu, mis algas tegelikult 14.45 ja mille lõpptulemus on ammu kogu maailmale teada.
                Minu arvates veel loogilisem oleks olnud Arse-City mängu otse näitamine ja siis Hoki. Veerand hokist jääks vast nägemata aga jalkasse sõidetakse ju pidevalt sisse, et ei tohiks ju probleem olla. Aga no mis sa teed, kui kuusvarbad käsevad, lasevad ja poovad.

                Kommentaar


                  Ülejärgmine nädal.
                  Teisipäev Liverpoo-Middlesbrough
                  Kolmapäev Tottenham-Nottingham (lapsepõlves arvasin, et need meeskonnad on suurimad konkurendid maailmas)
                  Laupäeval Liverpool-Everton; Chelsea-Aston Villa, Arsenal-Spurs
                  Pühapäev WBA-Burnley (ma usun, et seda teeb Vincent. Palju oenne!)

                  Kommentaar


                    seda loogikat oleks ilmselt huvitav kuulata, miks spurs ja nottingham suurimad konkurendid olid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      seda loogikat oleks ilmselt huvitav kuulata, miks spurs ja nottingham suurimad konkurendid olid.
                      Tottenham ja Nottingham. Noh, sarnased kuidagi. Toona polnud netti ka ja üleüldse.

                      Kommentaar


                        Kes täna kommenteerivad?

                        Kommentaar


                          Ma näen täna mängu, mida tahtsin näha (BVB-Arsenal) aga küsiks mis point on Viasat Motori ja TV6 peal sama mängu näidata?
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Wow, UEFA CL tipphetked. Peeter Soo kommenteerib Olympiakos-Atleticot, lätlane Dortmund-Arsenali ning leedukas Benfica-Zenit matši. Kolm korda võite arvata, kelle puhul tekst ka pildiga kokku läks.

                            Kommentaar


                              Miks kõikidest päeva mängudest kokkuvõtet ei võiks olla? Kuidagi poolik tundub see asi praeguses versioonis, kus ainult kahest mängust pikalt ja laialt räägitakse/näidatakse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                                Wow, UEFA CL tipphetked. Peeter Soo kommenteerib Olympiakos-Atleticot, lätlane Dortmund-Arsenali ning leedukas Benfica-Zenit matši. Kolm korda võite arvata, kelle puhul tekst ka pildiga kokku läks.
                                Viasati playout on vist Lätis, seega lätlase oma?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X