320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ülejärgmine nädal:
    Esmaspäev Stoke-Newcastle
    Teisipäev CSKA-Bayern; Man City-Roma; PSG-Barcelona
    Kolmapäev TV6 Arsenali mäng; VSB Basel-Liverpool
    Neljapäev Tottenham-Besiktas Euroopa Liiga mäng
    Laupäev Liverpool-WBA, Villa-Man City
    Pühapäev ManU-Everton; Chelsea-Arsenal; West Ham-QPR ja hilinemisega lindilt TOttenham-Southampton
    19:55Hoki OTSE Slovan Bratislava-Dinamo Riga
    22:20 football Jalgpall OTSE UEFA ML Basel-Liverpool

    Tõsiselt mingi lambi hoki pärast mida on hooaja 930903 mängu tuleb Cl mängu poole pealt sisse hüppamine?

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      19:55Hoki OTSE Slovan Bratislava-Dinamo Riga
      22:20 football Jalgpall OTSE UEFA ML Basel-Liverpool

      Tõsiselt mingi lambi hoki pärast mida on hooaja 930903 mängu tuleb Cl mängu poole pealt sisse hüppamine?
      Ouou, Slovan Bratislava ja Dinamo on ikka väga printsipiaalne mäng. Vist.

      Kommentaar


        Vaatasin kava.ee'st, et VSB näitab ka Chelsea mängu täna (16:55 Korvpall OTSE Chelsea-Aston Villa (jah, seal näitab et tegu on korvpalliga)), aga teleri kavas näitab, et sel ajal on hoopis korvpall. Kumb õige on?

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          19:55Hoki OTSE Slovan Bratislava-Dinamo Riga
          22:20 football Jalgpall OTSE UEFA ML Basel-Liverpool

          Tõsiselt mingi lambi hoki pärast mida on hooaja 930903 mängu tuleb Cl mängu poole pealt sisse hüppamine?
          Aga üldiselt mõttetu hala. Saa üle juba ükskord sellest, et jalgpall pole ainuke sprordiala maailmas.
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
            Vaatasin kava.ee'st, et VSB näitab ka Chelsea mängu täna (16:55 Korvpall OTSE Chelsea-Aston Villa (jah, seal näitab et tegu on korvpalliga)), aga teleri kavas näitab, et sel ajal on hoopis korvpall. Kumb õige on?
            Korvpall. kava.ee võtab ju mingi nädal varem kava, aga see korvpall tuli hiljem.

            Kommentaar


              See, et 15 minti mängu algusest jääb nägemata hoki lõpu pärast- pole hullu. Aga kui siin korvi MM-i ajal räägiti, et MM on ikkagi MM, ja see on tähtsam, kui mingi "lambi" jalgpalli hooaja alguse mäng (olen sellega absoluutselt ka nõus), siis kuidas peaks suhtuma sellesse, et homne ratta MM-i grupisõidust suur osa mingi lambi hooaja eelse korviturniiri kolmanda koha mängu pärast näitama jääb? Ja kui kava järgi vaadata, siis vist isegi esikoha mäng võib ratta lõpu ära hammustada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                See, et 15 minti mängu algusest jääb nägemata hoki lõpu pärast- pole hullu. Aga kui siin korvi MM-i ajal räägiti, et MM on ikkagi MM, ja see on tähtsam, kui mingi "lambi" jalgpalli hooaja alguse mäng (olen sellega absoluutselt ka nõus), siis kuidas peaks suhtuma sellesse, et homne ratta MM-i grupisõidust suur osa mingi lambi hooaja eelse korviturniiri kolmanda koha mängu pärast näitama jääb? Ja kui kava järgi vaadata, siis vist isegi esikoha mäng võib ratta lõpu ära hammustada.
                Äitea. Ausalt. Minu teha oleks, siis oleks kanal triiki jalksi ja korvpalli täis, aga pole minu teha

                Kommentaar


                  Arusaadav.

                  Aga kuidas see programmi koostamine käib? Lätlased lasevad, käsevad ja poovad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Arusaadav.

                    Aga kuidas see programmi koostamine käib? Lätlased lasevad, käsevad ja poovad?
                    Nende käes on jämedam ots jah.

                    Kommentaar


                      Palju eestlastel ja leedukatel sõnaõigust on ?

                      Ja kas õhtul siis on Arse-Totts kordusest või hoki nagu minu tigi tv kava näitab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Palju eestlastel ja leedukatel sõnaõigust on ?

                        Ja kas õhtul siis on Arse-Totts kordusest või hoki nagu minu tigi tv kava näitab?
                        Arse-Tottenham täitsa tuleb eetrisse. Aga ma kahjuks ei oska öelda, et mis hetkel täpselt.

                        Kommentaar


                          saan aru et teid nussib 0% mis kava.ee kirjutab aga tehke tulevikus kavamuudatuste puhul neile mingi märge. foorumisse ja viasat.ee-sse normaalne inimene kava vaatama lihtsalt ei lähe, viimase puhul üks asi veel et on võimatu leida lehelt kava ja kui tõesti leiad siis vastu vaatab selline asi:
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Arse-Tottenham täitsa tuleb eetrisse. Aga ma kahjuks ei oska öelda, et mis hetkel täpselt.
                            haha lol
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                              haha lol
                              Noh, ma sain näiteks täna hommikul teada, et Chelsea-Villat ikka ei ole vaja kommenteerida, kuna lätlastel olla mingi aparaat puudu või midagi. Ehk üllatusi kõigile.

                              Kommentaar


                                ikka täielik pask! ütlen kohe südame täiega välja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X