320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    pean kõiki tõsimeelseid vutifänne kurvastama, et jah, olen ka sel aastal puldis.
    Nii puhtast huvist üks küsimus.
    Kui saate mingi mängu kommenteerimiseks, siis kas saadetakse mingid mängijate infod jnejne teile enne mängu tutvumiseks või peate ise wikist jne uurima ja ette valmistama.

    Mõnikord kui urheilukanava pealt Bundesligat olen vaadanud, siis kommentaatoril on alati mingid eriti huvitavad seosed ja lood mängijate kohta varrukast võtta, et paneb kohe mõtlema, et kas ta ise otsib need välja või saadetakse talle mingid paberid huvitava info ja statistikaga.

    Et kuidas need lood siis tegelt on?
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Ma arvan enamjaolt ikka ise otsivad

      Kommentaar


        sa vaatad mõnikord ikka asjaikke saateid. Kuidas sa Urheilukanavat näed?
        Ja ma arvan nagu 99%, et vastus küsimusele on sama, mida eelkõneleja pakkus. Vaevalt kuskil tv-s on rohkem teadjat, kui see kommentaator.

        Kommentaar


          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          sa vaatad mõnikord ikka asjaikke saateid. Kuidas sa Urheilukanavat näed?
          Elan Soomes ning urheilukanava on siin pmst tasuta kõigile kättesaadav
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
            Nii puhtast huvist üks küsimus.
            Kui saate mingi mängu kommenteerimiseks, siis kas saadetakse mingid mängijate infod jnejne teile enne mängu tutvumiseks või peate ise wikist jne uurima ja ette valmistama.

            Mõnikord kui urheilukanava pealt Bundesligat olen vaadanud, siis kommentaatoril on alati mingid eriti huvitavad seosed ja lood mängijate kohta varrukast võtta, et paneb kohe mõtlema, et kas ta ise otsib need välja või saadetakse talle mingid paberid huvitava info ja statistikaga.

            Et kuidas need lood siis tegelt on?
            nii palju kui mina telemaailmast tean, siis tehakse tavaliselt ka üpris palju eeltööd iseseisvalt. ent samas on võimalik osta teenuseid (hetkel ei tule nimi meelde... aga neid on mitmeid) kust siis pidevalt saadetakse ka huvitavaid fakte eelseisvate mängude kohta, ala palju järjest kaotuseta oldud ja kelle jaoks on see special värk ja kui kaua pole mingi statal kaotatud jne. jne. Pmst mingis statistikafirmad on olemas küll, kellelt saab sellist teenust sisse osta.

            Sommid ilmselt ostavad ja panevad lisaks oma infi juurde. ETV-le peaks kah miskine väikene infokanal vist sisse tulema (kunagi vähemalt midagi oli). Aga millegipärast kahtlen kas Dannaril ja Col on seda infi. Samas vbla Viasati kaudu on mingid diilid olemas...

            Kommentaar


              Mind kõige rohkem huvitab, et mis kuradi moodi nad neid mängijaid nii hästi ära tunnevad? Tra mu silm oli koolis 5+, aga kuradi telekast pole isegi numbrit näha seljal ja mängijast rääkimatta, ning kommentaator ütleb kohe ära kellega tegu. Nice job,

              Kommentaar


                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                Nii puhtast huvist üks küsimus.
                Kui saate mingi mängu kommenteerimiseks, siis kas saadetakse mingid mängijate infod jnejne teile enne mängu tutvumiseks või peate ise wikist jne uurima ja ette valmistama.

                Mõnikord kui urheilukanava pealt Bundesligat olen vaadanud, siis kommentaatoril on alati mingid eriti huvitavad seosed ja lood mängijate kohta varrukast võtta, et paneb kohe mõtlema, et kas ta ise otsib need välja või saadetakse talle mingid paberid huvitava info ja statistikaga.

                Et kuidas need lood siis tegelt on?
                Bundesligas vähemasti tuhnime ise ja enamus ka seda liigat rohkem jälginud kui läinud hooaja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Mind kõige rohkem huvitab, et mis kuradi moodi nad neid mängijaid nii hästi ära tunnevad? Tra mu silm oli koolis 5+, aga kuradi telekast pole isegi numbrit näha seljal ja mängijast rääkimatta, ning kommentaator ütleb kohe ära kellega tegu. Nice job,
                  See on suht raske jah tglt. Eriti kui on mingi prantsusmaa mäng ja 10 musta väikest neegrit platsil on, siis mingi hetk tekib ikka kohutav segadus, aga üldiselt harjud ikka ära ja eristas kasvõi jooksustiili, putsavärvi või lihtsalt tõenäosuse järgi, et kes seal äärel parasjagu seiklema peaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar;1061291´
                    Eriti kui on mingi prantsusmaa mäng ja 10 musta väikest neegrit platsil on
                    Tuletab meelde sinu seda juttu Lille ja Rennes'i mängu kohta

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Tuletab meelde sinu seda juttu Lille ja Rennes'i mängu kohta
                      mina ei tea midagi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Bundesligas vähemasti tuhnime ise ja enamus ka seda liigat rohkem jälginud kui läinud hooaja.
                        Tohib äkki pärida, et mis su esineja(st kommentaatori)nimi peaks olema?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kasparov Vaata postitust
                          Tohib äkki pärida, et mis su esineja(st kommentaatori)nimi peaks olema?
                          Herr PraSi taga peidab end Märt Vassiljevi tagasihoidlik isiksus.

                          Kommentaar


                            Recent visitors: Märt Vassiljev

                            Märt kuule, miks Sa mind vaatad orksis ?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Tahan ka kommenteerida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Recent visitors: Märt Vassiljev

                                Märt kuule, miks Sa mind vaatad orksis ?
                                Ta vaatas mind kah. Küllap vaatas Soccerneti kommuuni liikmeid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X