320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga kõva mäng oli, kahjuks olin ise ikka väga roostes, aga kui hooaeg juba sellise pärliga hakkab, siis küll tuleb hea hooaeg!

    Kommentaar


      Nõrgem meeskond oleks telgelt ise mänguliselt võitu väärinud.

      Kommentaar


        Kes community shieldi kommenteerivad?
        Algselt postitas Tofoa
        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

        Kommentaar


          1.)
          Algselt postitas NOT Vaata postitust
          Kes community shieldi kommenteerivad?
          2.)Dannar midagi lähemalt oskad rääkida , et miks Hispaania liigat nagu ei saa ?

          3.)Coca-Colat on hea vaadata , kommentaatorite m6ttes nagu , et ei maga mängude ajal Eelmisel hooajal kommis yks vend kyll väga uimaselt ning s6nad tulid nagu väga raskelt suust välja ,aga yldpildis väga hea

          Kommentaar


            Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
            1.)

            2.)Dannar midagi lähemalt oskad rääkida , et miks Hispaania liigat nagu ei saa ?
            Sellest on räägitud küll, aga ma ausalt öeldes ei mäleta:$

            Kommentaar


              Leedukate pärast.

              Kommentaar


                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                Leedukate pärast.
                Oli vist jah, et neil on mingi kanal ostnud selle peale ülekande õigused ja kuna me peame ostma kõigi kolme riigi peale, siis leetu seda osta ei saa ja nii jääbki asi katki.

                Kommentaar


                  Selline küsimus võib olla siit läbi kaäinud aga see kanal pidi olema nüüd nähtav ka starmani värgus aga miks zoomis vaikus on?ehk oskab keegi öelda kas on lootus või mitte
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Kas täna on 15. august?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 17 Vaata postitust
                      Kas täna on 15. august?
                      Mis siis juhtub? VSB ilmub Zoomi? Minu mäletamist mööda jäi jutt, et 15.08 tuleb kanal Starmani kaabli kaudu edastatavatesse pakettidesse, k.a. Digi-TV. Zoomi aga mitte.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        VSB ei tule Zoomi.

                        Kommentaar


                          Mul juba teist päeva kanal seisab. Lihtsalt on üks pilt kinni aga pildid on muutnud. Eile näiteks näitas MotoGP sõidu seisvat pilti ja täna lihtsalt saate kava esimest lehekülge.
                          Kellegil veel sellist probleemi on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Mul juba teist päeva kanal seisab. Lihtsalt on üks pilt kinni aga pildid on muutnud. Eile näiteks näitas MotoGP sõidu seisvat pilti ja täna lihtsalt saate kava esimest lehekülge.
                            Kellegil veel sellist probleemi on?
                            Ei mäleta, et eile oleks midagi vaadanud, aga hetkel igal juhul Serbia-Kuuba võrkpallimäng käib.

                            Neil on ju klienditeeniduse lemmiklause, et kaart välja, aparaat vooluvõrgust välja, paus 15 minutit ja küll siis pilt ette tuleb . Tee proovi.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                              Mis siis juhtub? VSB ilmub Zoomi? Minu mäletamist mööda jäi jutt, et 15.08 tuleb kanal Starmani kaabli kaudu edastatavatesse pakettidesse, k.a. Digi-TV. Zoomi aga mitte.
                              Palun vabandust, ma ei teadnud.

                              Kommentaar


                                Kas elioni ka kunagi lootust on VSB'd saada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X