320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veerandfinaalidest alates enam Euroopa Liigat ei näidata?

    Kommentaar


      Õige vastus oleks olnud, et kuna ükski Maailma parima liiga klubi enam konkurentsis ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Õige vastus oleks olnud, et kuna ükski Maailma parima liiga klubi enam konkurentsis ei ole.
        Mis teeb sama välja, mida Stok ütles ju.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Mis teeb sama välja, mida Stok ütles ju.
          Noh jah. Ses mõttes, et peale Evertoni näidati ka Liverpooli. Et täpsustasin.

          Kommentaar


            Nädal 14.
            Laupäev, 4. aprill
            Arsenal - Liverpool
            Manchester United - Aston Villa
            Chelsea - Stoke
            Pühapäev
            Burnley - Tottenham
            Sunderland - Newcastle

            Kommentaar


              Arsenali uued mehed: Osponja, GORDON Ramsey ja Ramsey't käis vahepeal asendamas vigastusest paranev Wilshere
              Liverpooli uued mehed: Dejan Markovic, Sissoko, Emre Zahn (ehk siis hammas) jne.
              Need lambad kes tänast esimest mängu kommenteerivad toodavat rohkem paska, kui meelde suudab jätta. Siiralt loodan, et see on nende viimane mäng, mida nad kommenteerivad.

              Kommentaar


                Algselt postitas RaigoK Vaata postitust
                Arsenali uued mehed: Osponja, GORDON Ramsey ja Ramsey't käis vahepeal asendamas vigastusest paranev Wilshere
                Liverpooli uued mehed: Dejan Markovic, Sissoko, Emre Zahn (ehk siis hammas) jne.
                Need lambad kes tänast esimest mängu kommenteerivad toodavat rohkem paska, kui meelde suudab jätta. Siiralt loodan, et see on nende viimane mäng, mida nad kommenteerivad.
                Gordon Ramsey on küll väga aus flip.

                Kommentaar


                  Algselt postitas RaigoK Vaata postitust
                  Arsenali uued mehed: Osponja, GORDON Ramsey ja Ramsey't käis vahepeal asendamas vigastusest paranev Wilshere
                  Liverpooli uued mehed: Dejan Markovic, Sissoko, Emre Zahn (ehk siis hammas) jne.
                  Need lambad kes tänast esimest mängu kommenteerivad toodavat rohkem paska, kui meelde suudab jätta. Siiralt loodan, et see on nende viimane mäng, mida nad kommenteerivad.
                  Emre Can (Turkish pronunciation: [ˈɛmrɛ ˈd͡ʒɑn]

                  Kommentaar


                    Mitte, et ma Petersood kaitsta tahaks aga Emre Cani hääldus perekonna nime pool pealt peaks tal enam-vähem õige olema.


                    Edit: jõuti ette.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      Emre Can (Turkish pronunciation: [ˈɛmrɛ ˈd͡ʒɑn])

                      http://en.wikipedia.org/wiki/Emre_Can
                      Zahn on kuidagi tSaan, Can on pigem tšan. Igatahes meeletu viga. Ma oleks ka pahane.

                      Kommentaar


                        Aga noh nii totu ju ei saa olla, et arvata, et paar minutit pärast teise poolaja algust vahetatakse keskkaitsjat, et pingipoisile lihtsalt kogemust anda. Ka mitte 3:0 eduseisus. Bayern võibolla Saksamaal saab endale sellist luksust lubada. Loomulikult oli sunnitud vahetus. Vigastuse tõttu.

                        Kommentaar


                          Ma üldse ei tea, et kes seda mängu teevad? Mina pidin esialgu tegema, aga ma sõitsin muidugi ära. Peeter ja Marko?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma üldse ei tea, et kes seda mängu teevad? Mina pidin esialgu tegema, aga ma sõitsin muidugi ära. Peeter ja Marko?
                            Bayern peaks vihje andma, et kes olid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Bayern peaks vihje andma, et kes olid.
                              Siis ma kusjuures hakkasin mõtlema, et ilmselt ütlesid nad Emre Cani nime täiesti õigesti, kuna nad on ju pidanud lapsest saati seda teadma...

                              Kommentaar


                                Kas see kevad veel DFB Pokali mänge ka kavas näidata on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X