320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja veel üks nädal. otse küll jalkat napilt, nädalavahetusel kiusab Euroliiga Final Four.

    E 11. mai
    21.55 Arsenal-Swansea

    T 12. mai
    21.35 Bayern-Barcelona

    K 13. mai
    21.35 Real-Juventus

    N 14. mai
    lindilt Dnipro-Napoli

    L 16. mai
    lindilt Liverpool-Palace

    P 17. mai
    lindilt Man United-Arsenal
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Tervist. Millal on loota VSB HD?

      Kommentaar


        kell on 21.16. vaatan VSB pealt varem toimunud USA - Slovakkia kohtumist, mille kommentaator teatab uhkelt, et 21.10 algab otseülekanne Soome - Venemaa kohtumisest. kas tõesti ei saa siis videot nii timmida, et jõuaks ikka järgmiseks mänguks otse-eetrisse?

        Kommentaar


          Algselt postitas El President Vaata postitust
          kell on 21.16. vaatan VSB pealt varem toimunud USA - Slovakkia kohtumist, mille kommentaator teatab uhkelt, et 21.10 algab otseülekanne Soome - Venemaa kohtumisest. kas tõesti ei saa siis videot nii timmida, et jõuaks ikka järgmiseks mänguks eetrisse?
          Ma olen ka esimest korda kuri. Saan aru, et Läti - Prantsusmaa ning USA - Slovakkia läksid mõlemad lisaajale ning sooviti ka USA kahte kiiret väravat näidata, aga see ka päris õige ei ole.

          Kommentaar


            kava järgi kusjuures on VSB pealt siiski ka Bayern - Barcelona tulemas, nii et mine võta sa kinni, mis tuleb.

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust
              kava järgi kusjuures on VSB pealt siiski ka Bayern - Barcelona tulemas, nii et mine võta sa kinni, mis tuleb.
              Tundub, et olen väga suur jalgpallifänn. Läks täitsa meelest, et täna jalgpalli ka mängitakse.

              Kommentaar


                eelmisel kolmapäeval mäletamist mööda näidati Meistrite liigat ainult TV6 pealt, VSB oli samal ajal hoki päralt. tundus mõistlik.

                Kommentaar


                  No kurat kui kettasse ajab. Premi viimased voorud ja ühtegi mängu ei näe otse. Southampton - Aston Villa mängu mitte näitamisest võib veel aru saada, kuid homsest Manu - Arsenal kohtumisest mitte. Kas tõesti on euroliiga pronksimäng atraktiivsem, et eelistada seda otse näidata?
                  Fan of Who...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kpl Vaata postitust
                    No kurat kui kettasse ajab. Premi viimased voorud ja ühtegi mängu ei näe otse. Southampton - Aston Villa mängu mitte näitamisest võib veel aru saada, kuid homsest Manu - Arsenal kohtumisest mitte. Kas tõesti on euroliiga pronksimäng atraktiivsem, et eelistada seda otse näidata?
                    oleks CLi finaal samal ajal kui euroliiga kümnenda koha mäng ei näeks CLigi VSB pealt. Selline see EESTLASE elu on, kannatame ja vaatame seda mida näidatakse!
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Ärge nüüd päris full retardiks ka minge. Euroliiga on siiski väga suure vaatajaskonnaga ja lõppfaasis. Meistrite Liiga on pigem ise lükanud Euroliiga mänge öösse. Inglismaa kõrgliigas on reaalsuses jäänud ainult relegatsiooniheitlus. Muu on üsna kunstlik "põnevus".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ärge nüüd päris full retardiks ka minge. Euroliiga on siiski väga suure vaatajaskonnaga ja lõppfaasis. Meistrite Liiga on pigem ise lükanud Euroliiga mänge öösse. Inglismaa kõrgliigas on reaalsuses jäänud ainult relegatsiooniheitlus. Muu on üsna kunstlik "põnevus".
                        Kas kuskil on vaatajanumbrite statistika ka keskmise premier mängu vs selle hoki korduste vms asja kohta? Oleks huvitav näha, kes võidaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ärge nüüd päris full retardiks ka minge. Euroliiga on siiski väga suure vaatajaskonnaga ja lõppfaasis. Meistrite Liiga on pigem ise lükanud Euroliiga mänge öösse. Inglismaa kõrgliigas on reaalsuses jäänud ainult relegatsiooniheitlus. Muu on üsna kunstlik "põnevus".
                          Kahtlen sügavalt, et tavaline tugitoolisportlane eelistab Euroliiga 3. koha kohtumist ManU-Arse kohtumimisele. Ja mängus on ju küll ja veel. Näiteks, kes peab CL-i play off ringist alustama ja kes saab otse alagrupiturniirile. Kui ManU võida lähevad nad just Arsenalist mööda kolmandaks (Arsenalil mäng küll varuks). Pealegi ManU-Arsenal on ju klassikaline vastasseis ja seal antakse alati hagu, samas kui Euroliiga pronks ei koti eriti kumbagi selle peale mängivat meeskonda (CSKA rahalisi võimalusi arvestades ja koosseisu, siis kõik peale meistritiitli on neile pettumus).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Kahtlen sügavalt, et tavaline tugitoolisportlane eelistab Euroliiga 3. koha kohtumist ManU-Arse kohtumimisele. Ja mängus on ju küll ja veel. Näiteks, kes peab CL-i play off ringist alustama ja kes saab otse alagrupiturniirile. Kui ManU võida lähevad nad just Arsenalist mööda kolmandaks (Arsenalil mäng küll varuks). Pealegi ManU-Arsenal on ju klassikaline vastasseis ja seal antakse alati hagu, samas kui Euroliiga pronks ei koti eriti kumbagi selle peale mängivat meeskonda (CSKA rahalisi võimalusi arvestades ja koosseisu, siis kõik peale meistritiitli on neile pettumus).
                            Ah, lõpeta ära. Mängus pole midagi peale glamuuri. Ka kolmanda koha mäng on üsna pointless, aga ma olen üsna veendunud, et euroliiga näitamisõigusega on kohustus see ära näidata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ah, lõpeta ära. Mängus pole midagi peale glamuuri. Ka kolmanda koha mäng on üsna pointless, aga ma olen üsna veendunud, et euroliiga näitamisõigusega on kohustus see ära näidata.
                              Jäägu Sulle Sinu arvamus aga vastukaaluks, minu mälu järgi Arsenal mingil aastal ei teinud oma osturallit enne (oli see vist Mertesackeri, Arteta, Podolski jt ajal), kui CL-i kvalifikatsioonist läbi tuldi. Oli see vist läbi häda Udinese vastu. Et natuke midagi ikka loeb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Jäägu Sulle Sinu arvamus aga vastukaaluks, minu mälu järgi Arsenal mingil aastal ei teinud oma osturallit enne (oli see vist Mertesackeri, Arteta, Podolski jt ajal), kui CL-i kvalifikatsioonist läbi tuldi. Oli see vist läbi häda Udinese vastu. Et natuke midagi ikka loeb.
                                See oli mingi aasta. Praegu oli Arsenalil niiehknaa mäng varuks. Pluss see "peame näitama kolmanda koha mängu"-argument.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X