320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks see ole jah ,et natukene väiksemate meeskondade madistamist väga ei kiputa streamima.
    Eilsed Marseille streamid jooksid küll täitsa kobedalt ustreami vahendusel.

    Kui viitsid võid hiljem kribada, kas on mõtet vaadata. Ma muidugi pole kindel, kas ma rohkem siia täna satun, suht kiire päev on olnud.

    Kommentaar


      Millal tehakse algust COCA COLA mängude näitamisega?

      Kommentaar


        Täitsa hea mäng on.

        Kommentaar


          Noo siis on tore.

          Kommentaar


            Natuke rahulikum, aga kindlasti hoogsam mäng kui eilne. Kommentaar tuli enda arvates aga eile paremini välja. Tänane kommentaatoriboksi kuumus ületas keemispunkti ja nii jooksis paar korda juhe kapitaalselt kokku.

            Kommentaar


              Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
              Kes tänast FA Community shieldi kommenteerivad?
              Kalev Kruus ja Toomas Vara kommenteerisid. Toomas Vara on väga hea kommentaator ja sobivad Kruusiga kokku. Teine kordki!
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Natuke rahulikum, aga kindlasti hoogsam mäng kui eilne. Kommentaar tuli enda arvates aga eile paremini välja. Tänane kommentaatoriboksi kuumus ületas keemispunkti ja nii jooksis paar korda juhe kapitaalselt kokku.
                Võitlesin unega, mis ma võtlesin aga kell 1:00 ma seda mängu vaatasin ja see oli ka väärt vaatamist!

                Sai jah eile tähele pandud ,et nimed läksid teil sassi (Jussie/Gouffran), mille peale vist sina "kurat" lajatasid.

                Kommentaar


                  See uus Toomas Vara on minu arust ka täitsa hea kommentaator , muideks kuna Coca-Colat näitama hakatakse ning samad kommentaatorid kes eelmine aasta ? ( võiks kyll olla) ;D

                  Kommentaar


                    Kommentaatorid on arvatavasti samad, aga isegi juba küsisin seda ja ootan huviga vastust.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Võitlesin unega, mis ma võtlesin aga kell 1:00 ma seda mängu vaatasin ja see oli ka väärt vaatamist!

                      Sai jah eile tähele pandud ,et nimed läksid teil sassi (Jussie/Gouffran), mille peale vist sina "kurat" lajatasid.
                      Juhtus jah kogemata, endal hakkas kohe jubedalt piinlik. Aga toimus mingi hetkeline kokkujooks täielikult.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                        Kommentaatorid on arvatavasti samad, aga isegi juba küsisin seda ja ootan huviga vastust.
                        Augustis igatahes telekavas neid pole. Küll sain teada ülejärgmisel nädalal Meistrite Liiga näidatavad mängud.
                        18 august.

                        Celtic- Arsenal Kalev Kruus&Janno Kivisild

                        Sporting Lissabon- Fiorentina Mina ja üks foorumist tuntud härrasmees debüüti tegemas

                        19 august

                        Panathinaikos-Madridi Atletico Kruus&Kivisild

                        Ventspils - Zurich Herr Leheste ja Lomp

                        Ja samal nädalavahetusel on ka kaks prantsusmaa mängu:
                        Laupäeval Lyon - Nancy

                        Pühapäeval Marseille - Bordeaux (Dannari ja Gunnari jalkpallikommar on seda sisustamas)

                        Kommentaar


                          See on üks väga huvitav küsimus. Ega te bobi enam ei näita?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                            See on üks väga huvitav küsimus. Ega te bobi enam ei näita?
                            Selle peale võin ma mürki võtta, et näitame

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Selle peale võin ma mürki võtta, et näitame
                              AI! AI! Aga äkki hakkad ise kommenteerima?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                                AI! AI! Aga äkki hakkad ise kommenteerima?
                                Ei, pole minu ala. Kindlasti on põnev vaadata, aga midagi rääkida ma küll ei oskaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X