320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mul on 46-tolline telekas ja kui juba HD-ga ära harjud, siis häirib see VSB pilt ikka küll. kusjuures Inglise liiga on kohe eriti sita kvaliteediga (ja mitte katkestuste pärast). Eurospordi ja Setanta pealt on hea võrrelda vahet, sest need on mõlema resoga olemas. kuna Viasat on meie tingimustes üsna kallis pakett, siis peaks ka kvaliteedile rõhku panema. praegusel ajal võiks HD olla juba norm ja SD ainult neile, kel vana telekas veel kodus, aga eks meil on turg ajast maha jäänud. telefoni puhul ajaks ju 2G ka parajalt närvi, kui pill ise palju kiiremat andmesidet võimaldab.

    Kommentaar


      Eks meie telekanalitel saab HD siis standardiks kui muu maailma 4k peale läheb vms. Masendav aga mis teha, ju siis ei ole vaja rõhku panna kvaliteedile kui niisama raha kätte saab.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Võtsingi vastu proaktiivse otsuse ja loobusin VSB tellimusest. Kui parema kvaliteedi ja originaalkommentaariga striimi leidmine on sama lihtne kui telekas kanali valimine, ei näe põhjust seda alles hoida.
        www.playmaker.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas El President Vaata postitust
          mul on 46-tolline telekas ja kui juba HD-ga ära harjud, siis häirib see VSB pilt ikka küll. kusjuures Inglise liiga on kohe eriti sita kvaliteediga (ja mitte katkestuste pärast). Eurospordi ja Setanta pealt on hea võrrelda vahet, sest need on mõlema resoga olemas. kuna Viasat on meie tingimustes üsna kallis pakett, siis peaks ka kvaliteedile rõhku panema. praegusel ajal võiks HD olla juba norm ja SD ainult neile, kel vana telekas veel kodus, aga eks meil on turg ajast maha jäänud. telefoni puhul ajaks ju 2G ka parajalt närvi, kui pill ise palju kiiremat andmesidet võimaldab.
          Mõnel võtab auto 200 km/h sisse, aga raisk 110 piirang ei võimalda kogu potentsiaali realiseerida.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Arvata on, et väga paljud loobuvad VSB'st ja enne valikusse tagasi ei võta, kui on HD pilt olemas.

            Kommentaar


              No see hala HD pildi puudumise pärast on küll pisut naljakas, kui aus olla.

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Mõnel võtab auto 200 km/h sisse, aga raisk 110 piirang ei võimalda kogu potentsiaali realiseerida.
                loodetavasti saad ise ka aru, et võrdled võrreldamatuid asju. huvitav, et mobiilsides suudetakse meil enam-vähem ajaga sammu pidada ja uusi tehnoloogiaid kasutusele võtta, aga telemaastikul joondutakse endiselt hanguga külameeste sappa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust
                  loodetavasti saad ise ka aru, et võrdled võrreldamatuid asju. huvitav, et mobiilsides suudetakse meil enam-vähem ajaga sammu pidada ja uusi tehnoloogiaid kasutusele võtta, aga telemaastikul joondutakse endiselt hanguga külameeste sappa.
                  Ma täiesti puusalt tulistan, kuna reaalseid arvutusi pole näinud ja pole ka antud teema suhtes väga huvi tundnud, kuna olen väga napp telerivaataja, aga ilmselt võib üks põhjusi olla lihtsalt tehnilise lahenduse hinnas võrdluses turu väiksusega. Ehk praegu peaks pilt vaatajani jõudma nii, et esmalt tuleb sateliidi pealt fiid kuhugi, sealt kusagilt tuleb pilt (läbi sateliidi vist) kommentaatoriboksi, kust läheb omakorda koos kommentaariga (taas läbi sateliidi) Riiga, mis siis omakorda kütab pildi jälle sateliiti, kust tuleb kodudesse lõpppilt.
                  HD saamine tähendab ilmselt kogu tehnikapargi ümbervahetamist, mis on suhteliselt võigas investeering, mida on vaja saada klientidelt. Setanta on näiteks inglise keelne elik võimeline end müüma üle kogu maailma, kuna inglise keelt osatakse. Vene kanalid on venekeelsed, mille oskajaid on ka sitaks. VSB on eesti, läti, leedu keeles, mis on kõik kolm erinevat keelt 1-2 miljoni võimaliku vaatajaga. Samas läheb tehniline pool igas riigis sama palju maksma, aga see hind läheb jagamisse erineva hulga klientidega. Samal põhjusel on ka VSB mingitest suurte turgude kanalitest kallim.

                  Aga, taaskord, tehnilisi üksikasju ma ei tea. Lihtsalt tundub kõige loogilisem põhjendus. Lisaks muidugi sellele põhjendusele, et kanali omanikud, aktsionärid ja töötajadki omavad vaese eesti televaataja taskutest röövitud eurode eest endale kullast Lexused ostnud ning ülekannet teeme veebkämmi kaudu. See viimane on vist isegi loogilisem.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma täiesti puusalt tulistan, kuna reaalseid arvutusi pole näinud ja pole ka antud teema suhtes väga huvi tundnud, kuna olen väga napp telerivaataja, aga ilmselt võib üks põhjusi olla lihtsalt tehnilise lahenduse hinnas võrdluses turu väiksusega. Ehk praegu peaks pilt vaatajani jõudma nii, et esmalt tuleb sateliidi pealt fiid kuhugi, sealt kusagilt tuleb pilt (läbi sateliidi vist) kommentaatoriboksi, kust läheb omakorda koos kommentaariga (taas läbi sateliidi) Riiga, mis siis omakorda kütab pildi jälle sateliiti, kust tuleb kodudesse lõpppilt.
                    HD saamine tähendab ilmselt kogu tehnikapargi ümbervahetamist, mis on suhteliselt võigas investeering, mida on vaja saada klientidelt. Setanta on näiteks inglise keelne elik võimeline end müüma üle kogu maailma, kuna inglise keelt osatakse. Vene kanalid on venekeelsed, mille oskajaid on ka sitaks. VSB on eesti, läti, leedu keeles, mis on kõik kolm erinevat keelt 1-2 miljoni võimaliku vaatajaga. Samas läheb tehniline pool igas riigis sama palju maksma, aga see hind läheb jagamisse erineva hulga klientidega. Samal põhjusel on ka VSB mingitest suurte turgude kanalitest kallim.

                    Aga, taaskord, tehnilisi üksikasju ma ei tea. Lihtsalt tundub kõige loogilisem põhjendus. Lisaks muidugi sellele põhjendusele, et kanali omanikud, aktsionärid ja töötajadki omavad vaese eesti televaataja taskutest röövitud eurode eest endale kullast Lexused ostnud ning ülekannet teeme veebkämmi kaudu. See viimane on vist isegi loogilisem.
                    nojah, eks ta ole. viasat pole TV1000 jaoks isegi sellist supakasüsteemi soetanud, mis unicode tähestikku toetaks. ja me tahame HD-d

                    Kommentaar


                      Täiesti arusaadav, et see kõik on tehniliste lahenduste ja seega raha taga kinni. Lihtsalt täpselt nagu filmide või muusika piramisega - kui oleks soliidsed lahendused (Netflix, Spotify jne.) loodud inimestele - küll makstaks.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Et pilt ükskõik mis kanalilt HD ei jookse, on muidugi komöödia. Isegi streamingud suudavad HDd saata. Eestis on see aga nagu mingi kringel, et saab ainult sünnipäeval.

                        Alo TV võib ehk viriseda, et nad peavad kaameraid (loe tehnoparki) vahetama, kuid Viasat, lol, saab niikuinii HD pildi otse kätte, lihtsalt tõmbab selle vaatajate jaoks alla. Jumal teab, mis põhjusel. Ju mingi andmemahu küsimus ole, et ei taheta rohkem maksta vms, sest rotid saavad niisama ka hakkama.

                        Sisuliselt liigub pilt niikuinii serverist serverisse, kuigi üritatakse jätta muljet, et lemmingud kassetid käes jooksevad ringi ja postitavad pakiga kuidagi.

                        Kui Viasat on mängudel oma kaameratega, siis pardon, tõesti võib olla kulukas vahetada. Aga me saame kõik aru, et nii see pole. Ehk ... tahtmise asi rohkem, arvan ma. Ju pole prioriteet, sest käib kah.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          No see hala HD pildi puudumise pärast on küll pisut naljakas, kui aus olla.
                          Vaevalt sa kartulikott seljas ringi patseerid. Vaevalt sa rahuldud lihalaadse tootega. Vaevalt sa võimaluse korral jätaks silmad säästmata.

                          Mingi aegunud tehnika-jutt on kahtlane, sest VSil on ju HD-kanalid olemas. Nagu Martin ütles - ega VS ise molbert ja pintsel näpus mängudel käi.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Vahepeal oli mingi viasat premier league HD isegi... kahjuks oli küll tegu ajalookanaliga, mis mingil põhjusel otseülekandeid näidata ei suvatsenud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Vaevalt sa kartulikott seljas ringi patseerid. Vaevalt sa rahuldud lihalaadse tootega. Vaevalt sa võimaluse korral jätaks silmad säästmata.

                              Mingi aegunud tehnika-jutt on kahtlane, sest VSil on ju HD-kanalid olemas. Nagu Martin ütles - ega VS ise molbert ja pintsel näpus mängudel käi.
                              Kui sa mulle teaduslikult suudad ära tõestada, et SD pilt rikub silmi rohkem, kui HD pilt, siis kirjutan alla. Muidu jään aga oma arvamuse juurde, et puhtalt HD pildi puudumise tõtt kanalit enam ei vaata, tundub mulle naljakas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Kui sa mulle teaduslikult suudad ära tõestada, et SD pilt rikub silmi rohkem, kui HD pilt, siis kirjutan alla.
                                Ma pole teadlane ja kindlasti leiab interveebist põhjalikumat infot, kuid terava/puhta pildi puhul pingutad sa vähem silmi (s.t silmad saavad puhkust). Ja kui nüüd see pilt on kehvavõitu ning kiirelt, pidevalt muutuv, siis... asjad kuluvad kiiremalt.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X