320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Kuidas peaks tavainimene seda tajuma? Selles ei kahtlegi keegi, ei maksab. Lihtsalt kui pakkuda tarbijale kvaliteeti, siis tarbija ka maksab. Kui turuuuring on tehtud ja ei tasu ära, siis fair enough. Kui lihtsalt "võib kindel olla" on argumendiks, siis järelikult puudub huvi seda pakkuda.
    No ma ei saa päris firmasiseseid uuringuid siin avalikustama hakata, aga nagu iga teine ettevõte on ka Viasat ikkagi oma tegevuses lähtuv ikka põhimõttest, et kulud ja tulud peaks vähemalt tasakaalus olema. Iga uus investeering nõuab kas siis suuremat tulubaasi või siis kulude kokkuhoidu kuskilt mujal. Nagu mõnuagent rääkis, Balti turg on Euroopa mastaabis ikka imetilluke ja teenimisvõimalused kasinad, siin peab arvestama ka Läti ja Leedu kliendibaasiga, kes on Eesti omast veelgi hinnatundlikum.
    Nagu ma juba varem mainisin, siis HD kanal ei ole kindlasti maha maetud mõte, isiklikult oleks kahe käega selle poolt, aga senimaani tuleb lihtsalt kannatlik olla.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Aga sel juhul soovitan üldse loobuda teleka/arvuti/telefoni vaatamisest ja õues värsket õhku nautida.

      Ma lihtsalt ei usu, et keegi puhtalt HD pildi puudumise pärast loobub kanalist. Tundub lihtsalt sellise ähvardusena, et kui nüüd kohe ei saa, siis ma enam ei vaata. Mina igaljuhul küll seepärast ei loobu kanalist. Streamidega jamamine on tihtipeale paras ora tagumikus. Et neid ma kasutan tõesti enamasti vaid Marseille mängude puhul.
      Lükkasin kinni millalgi kevad-talvel ja seda kahel põhjusel.. Esiteks pilt oli kole kui öö ning teiseks kava ülesehitus oli selline, et kui diehard EPL-i fänn pole, siis ei viitsi ka mingi vene hoki ja muu pasa vahelt neid korduseid otsida.. Pärast seda olen saanud igati viisakalt hakkama striimidega.

      Kel ekraan ühendatud arvutiga, võib pilgu peale visata ka sellisele jubinale (http://zona.ru/en/), mis senise kasutamise pealt on andnud igati viisaka kogemuse..
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
        Kui see teid lohutab, siis võin kõrvale tuua hinnavõrdluse. Mina maksan Soomes Inglise liiga eest kuus 24,95. Niiet 6,33 on kirves my ass.
        Portugalis selline pakkumine- https://www.meo.pt/tv/canais/canais-premium/sport-tv

        Ehk siis 27 euro eest 5 kanalit SD-s ja samad kanalid veel HD-s, järelvaatamine ja 2 telekas. Maksad veel 2.50 juurde ja saad vaadata kõike seda ka PC-s, nutitelefonis ja tahvelarvutis.

        Aga arusaadav- küsimus pigem turu suuruses.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          No ma ei saa päris firmasiseseid uuringuid siin avalikustama hakata, aga nagu iga teine ettevõte on ka Viasat ikkagi oma tegevuses lähtuv ikka põhimõttest, et kulud ja tulud peaks vähemalt tasakaalus olema.
          Loomulikult ei saa, lihtsalt see "võib kindel olla" ei tekitanud sellist tunnet nagu oleks ametlikult uuritud asja mõtekust.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            Portugalis selline pakkumine- https://www.meo.pt/tv/canais/canais-premium/sport-tv

            Ehk siis 27 euro eest 5 kanalit SD-s ja samad kanalid veel HD-s, järelvaatamine ja 2 telekas. Maksad veel 2.50 juurde ja saad vaadata kõike seda ka PC-s, nutitelefonis ja tahvelarvutis.

            Aga arusaadav- küsimus pigem turu suuruses.

            Palju seal Benfica TV-d maksavad? Nendel on ju Inglise liiga ja Benfica mängude teleõigused Portugalis?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Palju seal Benfica TV-d maksavad? Nendel on ju Inglise liiga ja Benfica mängude teleõigused Portugalis?
              4 kanalit 9.90 eest. https://www.meo.pt/tv/canais/canais-premium/benfica-tv
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Ma nõustun, et kulud-tulud peaksid enam vähem samad olema, et AS suudaks areneda ja pakkuda teenust ( mis on ju põhiidee). Aga paraku tuleb vahel teha ohverdusi, riske, järeleandmisi, et saavutada võit või areng. 2015 aastal on inimkond totaalselt IT baasile üles ehitatud. Elementaarseks peetakse, et 4G on saadaval, et saad 100 megase neti koju, saad filmida fullHD-s, saad jagada faile läbi "pilve" jne. Paraku telemaastikul on aga areng stoppama jäänud ja kui võrdsustaksime seda muude asjadega, oleksime mee veel 2G levis, istuksime ADSL ühenduse otsas, filmiks digikaameraga 480p formaadis ja hiljem jagaks seda CD peal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

                  Ma vaatan, et Benfica TV vaikselt suurendab haaret. Seria A ka nüüd nende käes.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Küprosel(ilmselt Eestiga võrreldatav koht), kus alles hiljuti elasin, on 2 HD spordikanalit. Üks on põhipaketis ja näitab Serie A-d, CLi ja ELi. Teine on lisapaketis, mis maksab umbes €20 kuus ja näitab Premieri, Bundesligat, F1 ja NBA-d.
                    www.playmaker.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Ma nõustun, et kulud-tulud peaksid enam vähem samad olema, et AS suudaks areneda ja pakkuda teenust ( mis on ju põhiidee). Aga paraku tuleb vahel teha ohverdusi, riske, järeleandmisi, et saavutada võit või areng. 2015 aastal on inimkond totaalselt IT baasile üles ehitatud. Elementaarseks peetakse, et 4G on saadaval, et saad 100 megase neti koju, saad filmida fullHD-s, saad jagada faile läbi "pilve" jne. Paraku telemaastikul on aga areng stoppama jäänud ja kui võrdsustaksime seda muude asjadega, oleksime mee veel 2G levis, istuksime ADSL ühenduse otsas, filmiks digikaameraga 480p formaadis ja hiljem jagaks seda CD peal.
                      Suur osa varem tele käes olnut ongi läinud sinu mainitud muudatuste kätte. Ehk mina olen pikalt elanud niimoodi, et mul pole isegi telekat. Kõik käis arvuti kaudu. Selliseid inimesi on sigapalju ja ka praegu on mul telekas lihtsalt taustaks või playstationiks.
                      Lisaväärtuse loomine eeldab investeeringuid, mis eeldab omakorda turgu. Igasugu välismaised kanalid on muidu toredad, aga neist pole ilmselt ükski selline, mis peab enda investeeringud välja võtma miljoni inimese pealt.
                      Ja martini serverist-serverisse jutt on ses mõttes natuke vale, et kui oleks tegu lihtsalt originaalpildi edastamisega koos inglise kommentaaridega, siis oleks asi lihtne, aga nagu ma korra ütlesin, siis teeb telepilt eestikeelse kommentaari saamiseks VSB-s väga mitu põiget läbi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Suur osa varem tele käes olnut ongi läinud sinu mainitud muudatuste kätte. Ehk mina olen pikalt elanud niimoodi, et mul pole isegi telekat. Kõik käis arvuti kaudu. Selliseid inimesi on sigapalju ja ka praegu on mul telekas lihtsalt taustaks või playstationiks.
                        Lisaväärtuse loomine eeldab investeeringuid, mis eeldab omakorda turgu. Igasugu välismaised kanalid on muidu toredad, aga neist pole ilmselt ükski selline, mis peab enda investeeringud välja võtma miljoni inimese pealt.
                        Ja martini serverist-serverisse jutt on ses mõttes natuke vale, et kui oleks tegu lihtsalt originaalpildi edastamisega koos inglise kommentaaridega, siis oleks asi lihtne, aga nagu ma korra ütlesin, siis teeb telepilt eestikeelse kommentaari saamiseks VSB-s väga mitu põiget läbi.
                        Viasat sport Baltic. Pisut rohkem kui miljon, kas pole? Tühjeneme küll, kuid üks viis korda rohkem on ikka kokku kui miljon.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Viasat sport Baltic. Pisut rohkem kui miljon, kas pole? Tühjeneme küll, kuid üks viis korda rohkem on ikka kokku kui miljon.
                          Ma ütlen, et tehnikaga ma lõpuni ja üldse tegelikult kursis pole, aga:
                          - meile tuleb siia pilt HD-na sateliidi pealt maha. Seejärel läheb Tallinnast pilt juba koos heliga Riiga, kust läheb see siis sateliidi kaudu kodudesse. Ma pakun, et just meie stuudiotest läheb pilt SD-na edasi. See tähendab, et nii Vilniusesse, Riiga kui ka Tallinnasse peaks ilmselt hankima lahenduse, mis võimaldaks selle pildi koos heliga omakorda HD-s Riiga saata. Ma pakun puusalt, et see ongi kõige kallim koht. Ehk kui jagame nüüd siis miljon+2+2 kolme pealinna ja keele peale ära, siis oleme rõõmsalt punktis A tagasi, kuigi sa saad väikse lisaboonuse ja miljon kasvaks jagatuna 1,33 peale.


                          P.S. Kunagi oli taanlastel VSB algusaegadel olnud suurepärane idee, et kõik VSB kommentaatorid tuuakse Kopenhaagenisse elama ja nad hakkavad kõik sealt kohapealt kommentaari kütma. Lätlased, leedukad, eestlased - kõik. Siis oleks ilmselt ka HD ja jumal teab, mis lahendused kõik veel juba käes olnud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma ütlen, et tehnikaga ma lõpuni ja üldse tegelikult kursis pole, aga:
                            - meile tuleb siia pilt HD-na sateliidi pealt maha. Seejärel läheb Tallinnast pilt juba koos heliga Riiga, kust läheb see siis sateliidi kaudu kodudesse. Ma pakun, et just meie stuudiotest läheb pilt SD-na edasi. See tähendab, et nii Vilniusesse, Riiga kui ka Tallinnasse peaks ilmselt hankima lahenduse, mis võimaldaks selle pildi koos heliga omakorda HD-s Riiga saata. Ma pakun puusalt, et see ongi kõige kallim koht. Ehk kui jagame nüüd siis miljon+2+2 kolme pealinna ja keele peale ära, siis oleme rõõmsalt punktis A tagasi, kuigi sa saad väikse lisaboonuse ja miljon kasvaks jagatuna 1,33 peale.
                            Selge, kui nii, siis nii. Siis tõesti miljon komaga umbes.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Selge, kui nii, siis nii. Siis tõesti miljon komaga umbes.
                              Tegin arvutusvea. 1,66.

                              Aga lisan ka, et kõik eelnev on üsna puusalt, kuna ma pole kunagi HD-teemasse süvenenud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Te ikka reaalselt ei taju kui palju HD kanali satile panek maksab. Selle kulu peab kinni maksma tarbija, sest muidu ei ole ju mõtet seda kanalit tuua.
                                Ma tahaks väga teada, täpsemalt mis satiga te seda pilti Elioni ja STV ning Starmani võrku saadate? See serverist ei jookse?

                                Mul teie panni kodus pole. Kas keegi on salaja pannud? #absurd
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X