320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Viasat Sport Baltic HD Eng on siis see mida me nüüd nõudma hakkame eks ?
    Oleks tore. Seniks maksame raha mutiauku. Vähemalt saavad kommentaatorid end arendada ja rahvale jääb rohkem jalka/EPL (vabandused teiste liigade ees) külge.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Mulle meeldib jällegi see, et kuna asi on ju tegelt jube lihtne, lihtsalt viitsimise teema, aga selle asemel, et lasta otse HD-pilt eetrisse ja lisaks veel võtta näiteks need kohalikud kommentaatorid maha, kellele peab ju ka mingit pappi taguma, selle pealt hoiaks ka kokku eksole, ja loomulikult küsida siis HD pildi eest ka praeguse 6-7 euri asemel vähemalt 10 või miks mitte ka 15 euri kuus, sest nagu siit lugeda saab, siis hea asja eest on ju kõik nõus maksma eksole. Et miks siis Viasat ikkagi üldse jebib mingi eestikeelse kommentaariga ja noh, lihtsalt kiusu ajamise mõttes ei viitsi näidata HD-pilti rahvale. Täiega #absurd ju, kogu Eesti rahva raha vedeleb maas pmtslt.
      Ma mõtlesingi, et kus sa oled, et kas puhkus ja metsas, sest tavaliselt Dannariga duos siin. Ja näed.

      Samas võinuks kirjutamata jätta, sest on selge, et asjad maksavad, lihtsalt see poleks tõenäoliselt midagi sellist, mille üle väga pikalt mõeldaks - kes tahab, võtab, kes tahab, vaatab SDd edasi. Mis seal siis nuputada nii väga.

      See on umbes sama retardo, kui sa käiks ja märatseks, et miks lehes on erinevad teemad, pakkuge aint kultuuri. Miks valikuvõimalused halvad on?

      Lihtsalt ju mingi arvutus ütleb, et kasum on liiga väike, et jamada.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Samas võinuks kirjutamata jätta
        Pmtslt tundub ju, et ise küsid, ise vastad, oma viimase lausega. Ehk et noh, sõnad võtsid suust ja nii. Aga eks algul oli ikka vaja saag käima panna.

        Hea intro ka iseenesest muidugi, korralik kolmanda b tase. Ses osas muidu niipalju, et eks ma olen siin teemas ka vast oma tubli n+1 korda juba ära öelnud, mis ma sellest "fakk känseldan tellimuse raisk" suhtumisest arvan. Küll ümbernurga ja siis vahel jälle üsna ilma nurkadeta ka. Mis siin ikka nämmutada.

        --

        Aga et niisama rinnalt karvade rebimise möla poleks, siis see jäi küll silma, et jälle tuli eespool mingit juttu, kuidas premmi ikka kohe üldse ei näe ja ainult dünn ja tünn ja üldse on jube pahasti ja kohe känssel majas jälle. Täitsa siiralt hakkas ennast ka huvitama, et kui hull see asi siis ikkagi on, et vb ma siis tõesti ise ei taju vms. Ja kuna selgus, et mul on vanad kavad arvutis alles. Siis võtsingi ette korraks eelmise hooaja, sest ega muud m*nnigi polnud tarka teha ja unetu ka noh. Ainult premm, muud ei viitsinud.

        Võimalikke timeslotte sain eelmisel hooajal 194, sinna hulka siis löödud igasugused edasi tõstetud mängud jne. Täiesti loogiline oleks, et mõne numbriga siia-sinna ilmselt ka eksisin, aga üldpildi annab vast ilusti. See on siis absoluutne maksimum, mida saaks üleüldse otsepildis näidata, eks, sest mängud ju kattuvad ja nii edasi. Neist slottidest olid live pildiga täidetud 159 ehk pisut üle 80%. N-ö täitmata jäi selle minu arvestuse järgi seega 35 slotti terve hooaja jooksul.

        Lisaks vaatasin siis seda ka, mis põhjusel nende 35ga nii läks ehk tänapäeva Eesti põhiküsimus "kes on süüdi". Peamine ehk 9x on muidugi vormel, kuna seal panevad enamjaolt mäkra nii laupäevane kvali kui ka pühapäevane sõit. 6x kossu MM, 6x hoki MM ehk kaks suht lühikese aja sees toimuvat turniiri.

        Siis mis mind ennast ka tõsiselt üllatas, 3x KHL (kolm!!!). Tõsi, KHLi tõttu oli lisaks paar-kolm korda ka crash-in, aga siiski. Kolm korda oli võimaliku premmi asemel eetris Saksa karikas ehk jalka vs jalka keiss. Kolm korda segas Euroliiga koss, neist kolmest kaks oli kevadine Final Four. Ja siis kaks korda oli see faking BBL Cup, millega tõepoolest kaasnes mingi eriti piinlik tõmblemine ja segadus. Pluss veel mõned üksikud, mida ma ei suutnud nüüd niimoodi fikseerida, et mis kurat seal täpselt oli.

        Samas selliseid voore, kus nägi ära absoluutselt kõik võimalikud mängud, oli 21. Millest küll omakorda kolm olid ainult üheaegsete mängudega voorud, nt hooaja viimane või siis mingid nädalasisesed, kus live maksimum olekski ainult 1+1 mängu kahe päeva jooksul. Aga ülejäänud olid 5-6 mängu voorud. Ja noh päris arvestatavalt oli ka neid mänge, mis toimusid mõne teise premmi livega samal ajal, aga tulid hiljem lindilt. Neid ei hakanud kokku lugema, aga nad olid olemas.

        Sellele siis lisaks CL, mis olid julgelt 95% võimalikust täismahus lives, ports Inglise karikaid, Saksa karikat ja mingit nipet näpet veel nagu nt see Prantsusmaa-Eesti U21 või hooajaeelsed. Et nüüd ses suhtes mul küll näiteks jalkafännina oleks natuke piinlik tulla veel soiguma, et mingi kuradi hoki võtab meie püha vuti koha ära, nende numbrite pealt. Isegi kui see mäng, mis vahel nägemata jääb, juhtub olema Man United - Man City eksole. A eks te ise teate.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Selle vormeli teema kohta tekkis küsimus, et miks seda Viasat Motorsi kanalil ei näidata?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Pmtslt tundub ju, et ise küsid, ise vastad, oma viimase lausega. Ehk et noh, sõnad võtsid suust ja nii. Aga eks algul oli ikka vaja saag käima panna.

            Hea intro ka iseenesest muidugi, korralik kolmanda b tase. Ses osas muidu niipalju, et eks ma olen siin teemas ka vast oma tubli n+1 korda juba ära öelnud, mis ma sellest "fakk känseldan tellimuse raisk" suhtumisest arvan. Küll ümbernurga ja siis vahel jälle üsna ilma nurkadeta ka. Mis siin ikka nämmutada.
            Ma ühe korra veel nämmuan, sest mulle tundub, et sa ei saa ikka aru, mida sa kaitsed. Sa oled minu jaoks sisuliselt nagu inimene, kes praegu käiks ja jutustaks, et hui mul seda Elioni DSL ühendust vaja on, ah, ma saan ju modemiga ka kõik tehtud, okei, pilt seksikast naisest tuleb mingi 4-7 minutit ja äkki on hoopis pilt mehest, kuid ootan ära. Mis lollakad need Elionile ilgelt maksavad, et oma 100MB ühendust saada ja miks Elion üldse pakub nelja erinevat paketti, kes seda kõige kallimat ikka võtab, kui saab ju odavaga ka hakkama. Idioodid ühesõnaga, modem all the way.

            Või mis kuradi pärast moblaoperaatorid 4G ja 5G võrku investeerivad, kui EDGE töötab täitsa okeilt ja suuresti saab kõik tehtud. Milline tohlakas selle kalli 4G paketi üldse võtab, haha!

            Või freestyle parafraseerides: Mulle meeldib jällegi see, et kuna asi on ju tegelt jube lihtne, lihtsalt viitsimise teema, aga selle asemel, et lasta otse 4G eetrisse ja lisaks veel võtta näiteks need kohalikud mastid maha, millele peab ju ka mingit pappi taguma, selle pealt hoiaks ka kokku eksole, ja loomulikult küsida siis 4G levi eest ka praeguse 6-7 euri asemel vähemalt 10 või miks mitte ka 15 euri kuus, sest nagu siit lugeda saab, siis hea asja eest on ju kõik nõus maksma eksole. Et miks siis Tele 2 ikkagi üldse jebib mingi katvusega ja noh, lihtsalt kiusu ajamise mõttes ei anna 4G rahvale. Täiega #absurd ju, kogu Eesti rahva raha vedeleb maas pmtslt.

            Ehk siis: eelnimetatud firmad ei saa endale lubada mökutamist, sest on konkurents. VS omab sisuliselt monopoli. Sellest vahest ja tulenevast saate te ju ikka aru.

            Seega on siin inimesed, kes ütlevad, et tore küll, et selline asi on, kuid võtke jalad perse alt rohkem välja ja pingutage enam. Kliendina, leian, on neil õigus nõuda monopolilt või üldse mõnelt firmalt rohkem.

            Ja siis on X tüüpi, kes seletavad, et kui jube hea on see, mis on ja ärge tahtke rohkem, teil pole selleks nagu mingit moraalset või üldse õigust.

            See on ausalt öeldes kummaline.

            (statistiline analüüs oli thumbs up)
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Ma ühe korra veel nämmuan, sest mulle tundub, et sa ei saa ikka aru, mida sa kaitsed. Sa oled minu jaoks sisuliselt nagu inimene, kes praegu käiks ja jutustaks, et hui mul seda Elioni DSL ühendust vaja on, ah, ma saan ju modemiga ka kõik tehtud, okei, pilt seksikast naisest tuleb mingi 4-7 minutit ja äkki on hoopis pilt mehest, kuid ootan ära. Mis lollakad need Elionile ilgelt maksavad, et oma 100MB ühendust saada ja miks Elion üldse pakub nelja erinevat paketti, kes seda kõige kallimat ikka võtab, kui saab ju odavaga ka hakkama. Idioodid ühesõnaga, modem all the way.

              Või mis kuradi pärast moblaoperaatorid 4G ja 5G võrku investeerivad, kui EDGE töötab täitsa okeilt ja suuresti saab kõik tehtud. Milline tohlakas selle kalli 4G paketi üldse võtab, haha!

              Või freestyle parafraseerides: Mulle meeldib jällegi see, et kuna asi on ju tegelt jube lihtne, lihtsalt viitsimise teema, aga selle asemel, et lasta otse 4G eetrisse ja lisaks veel võtta näiteks need kohalikud mastid maha, millele peab ju ka mingit pappi taguma, selle pealt hoiaks ka kokku eksole, ja loomulikult küsida siis 4G levi eest ka praeguse 6-7 euri asemel vähemalt 10 või miks mitte ka 15 euri kuus, sest nagu siit lugeda saab, siis hea asja eest on ju kõik nõus maksma eksole. Et miks siis Tele 2 ikkagi üldse jebib mingi katvusega ja noh, lihtsalt kiusu ajamise mõttes ei anna 4G rahvale. Täiega #absurd ju, kogu Eesti rahva raha vedeleb maas pmtslt.

              Ehk siis: eelnimetatud firmad ei saa endale lubada mökutamist, sest on konkurents. VS omab sisuliselt monopoli. Sellest vahest ja tulenevast saate te ju ikka aru.

              Seega on siin inimesed, kes ütlevad, et tore küll, et selline asi on, kuid võtke jalad perse alt rohkem välja ja pingutage enam. Kliendina, leian, on neil õigus nõuda monopolilt või üldse mõnelt firmalt rohkem.

              Ja siis on X tüüpi, kes seletavad, et kui jube hea on see, mis on ja ärge tahtke rohkem, teil pole selleks nagu mingit moraalset või üldse õigust.

              See on ausalt öeldes kummaline.

              (statistiline analüüs oli thumbs up)
              Oot, kui see nii hea turg on ja monopol ruulib, siis kus need konkurendid kõik on? Tavaliselt tuleb monopol ikkagi sellest, et üks ettevõte on teised välja söönud või siis on ta mingil põhjusel seadusega kaitstud. VSB-l pole neist ühtegi. Monopol oleks see, kui reaalselt ei saaks ka sporti vaadata. Kas sinu arvates on siis ka Alo TV monopol, kuna näitab ainsana täielikult Eesti muusikat? Või on siis Õhtuleht monopol, kuna kasutab ainsana tervet esikaant täitvat pealkirja?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Oot, kui see nii hea turg on ja monopol ruulib, siis kus need konkurendid kõik on? Tavaliselt tuleb monopol ikkagi sellest, et üks ettevõte on teised välja söönud või siis on ta mingil põhjusel seadusega kaitstud. VSB-l pole neist ühtegi. Monopol oleks see, kui reaalselt ei saaks ka sporti vaadata. Kas sinu arvates on siis ka Alo TV monopol, kuna näitab ainsana täielikult Eesti muusikat? Või on siis Õhtuleht monopol, kuna kasutab ainsana tervet esikaant täitvat pealkirja?
                ma ei teadnud, et etv saab tegelt inglise liigat näidata. kohe helistan allikmaale.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  ma ei teadnud, et etv saab tegelt inglise liigat näidata. kohe helistan allikmaale.
                  Etv ei nàita ka Simpsoneid. Vòi Game of thronesi. Vsb ei saa nàidata jalka MMi. Seega on kòik monopolid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Etv ei nàita ka Simpsoneid. Vòi Game of thronesi. Vsb ei saa nàidata jalka MMi. Seega on kòik monopolid.
                    OT
                    Kusjuures Game of Thronesi ETV2-st vahepeal isegi näidati.
                    /OT

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      OT
                      Kusjuures Game of Thronesi ETV2-st vahepeal isegi näidati.
                      /OT
                      Nojah, inglise liigat on ka miljon kanalit Eestis näidanud...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Nojah, inglise liigat on ka miljon kanalit Eestis näidanud...
                        Ma ei saa üldse aru, mida sa öelda tahad. Et kui nt Eurosport (kellel on HD kanal) näitaks ka inglise liigat, siis Viasat endale ikka HD kanalit ei teeks? Siis edu neile muidugi selles võistluses, hinnaga ehk saavad midagi teha. Praegu saabki SDd pakkuda, sest okeid alternatiivi pole.

                        Samamoodi: kui Viasat võtaks endale NBA, poleks mingit võimalust, et ma neid sellepärast telliks, sest LP ja BStreams pakuvad kõiki mänge ja HD pilti, isegi, kui ma pean rohkem maksma.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          a teeme nüüd ühe asja kindlaks

                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Mulle meeldib jällegi see, et kuna asi on ju tegelt jube lihtne, lihtsalt viitsimise teema, aga selle asemel, et lasta otse HD-pilt eetrisse ja lisaks veel võtta näiteks need kohalikud kommentaatorid maha, kellele peab ju ka mingit pappi taguma, selle pealt hoiaks ka kokku eksole, ja loomulikult küsida siis HD pildi eest ka praeguse 6-7 euri asemel vähemalt 10 või miks mitte ka 15 euri kuus, sest nagu siit lugeda saab, siis hea asja eest on ju kõik nõus maksma eksole. Et miks siis Viasat ikkagi üldse jebib mingi eestikeelse kommentaariga ja noh, lihtsalt kiusu ajamise mõttes ei viitsi näidata HD-pilti rahvale. Täiega #absurd ju, kogu Eesti rahva raha vedeleb maas pmtslt.
                          VSB puhul on ideaalist puudu väga palju asju, mitte ainult HD pilt. Aga kui Sa omad natukenegi kaasaegsemet telerit, siis on see SD pilt ikka tõsiselt valus vaadata. Mistõttu ka see probleem kõige teravam ehk on.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Noh, eks see ole põlvkondade vahe. Mina vaatasin TV1-st kananahk ihul WestHamVilla mängu, mis lõppes 0:0 ja mäletan siiani mingit kummalist postilööki ja olin selle ühe mänguga nädalas rahul, et minu jaoks on viis mängu nädalas tore, kui seal pole ka mingid HD-d, Kim Kardashiani rindu või virtuaalset ennustusmängu, noh.
                            Ma vaatasin ka 94 MMi üldse mustvalgest telekast kus tuli rusikaga koputada, et pilt ette tagasi tuleks vahepeal. See ei tähenda, et ma ei tohiks soovida seda, et võimaluse korral mulle tänapäeval HD pilti pakutaks - ütlen ju ka, et oleks nõus rohkemgi maksma kui hetkel SD kanalite eest küsitav summa.

                            Kogu ülejäänud arutelu sellest kui tore meil üldse on, et midagi saame pole oluline. Tehniliste lahenduste selgitamine samas oli hea. Nüüd ongi küsimus selles, millal suudetakse sama asja (seda pildi põrgatamist ühest kohast teise) teha HD pildiga ja nii, et selle tootjad siis ka kasumisse jääks?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Ma ei saa üldse aru, mida sa öelda tahad. Et kui nt Eurosport (kellel on HD kanal) näitaks ka inglise liigat, siis Viasat endale ikka HD kanalit ei teeks? Siis edu neile muidugi selles võistluses, hinnaga ehk saavad midagi teha. Praegu saabki SDd pakkuda, sest okeid alternatiivi pole.

                              Samamoodi: kui Viasat võtaks endale NBA, poleks mingit võimalust, et ma neid sellepärast telliks, sest LP ja BStreams pakuvad kõiki mänge ja HD pilti, isegi, kui ma pean rohkem maksma.
                              Kui Eurosport näitaks inglise liigat, siis vaevalt VSB seda näitama jääks.

                              Ma tahan väita seda, et kui väikses linnas on üks pood, siis pole ta monopol, kes kehtestab enda suva järgi kõrgemaid hindu, vaid on ainus, kes on riskimas sellel turul töötamisega. Kui VSB oleks niivõrd suurepärasel turul, kus saaks suuri rahamägesid mitte midagi sisuliselt pakkumata, siis kus on teised samasugused ettevõtted, kes neid rahamägesid kokku ajaksid? Näiteks saaks ju teha eestikeelse kanali La Liga, Serie A, NHL-i, NBA ja jumal teab millega. Lisaks võistelda näiteks Meistrite Liiga näitamisõiguste pärast jne. Mingil põhjusel neid teisi konkurente siia ei tule. Kes on üritanud mingit kallimat sporti näidata, on haledalt põrunud (võta Kalev Sport, NBA otseülekanded, Premier K2-s). Ehk lihtsalt siin ei kata tulud kulusid lihtsalt ära.
                              Ehk ma tahangi seda öelda, et loogilisem on mitte tahtmatus mugavusest HD-d kütma hakata, vaid lihtsalt selles, et pigem pole seda majanduslikult võimalik teha. Ja kui Eurosport tuleks, noh, tulgu siis, see on ju nende võimalus. See on kõigi teiste kanalite võimalus ka - küta SD-d ja aja raha kokku. Aga kus nad siis ikkagi on?

                              Ja arvestades keskmist klienti, siis me võime siin öelda, et pange hind kahekordseks, ma maksan, aga suurem osa kliente pole diehard-fännid. Nemad hakkavad vaatama, et "mida kuradit, kaks korda kallim? ah, ega ma nii palju ka ei vaata" ja kütaksid lihtsalt rõõmsalt endalt kanali maha. Ehk kui pooled kasvõi alles jääksid, siis oleks ju tore, aga ma kahtlen seda.

                              Kommentaar


                                Vabalt ja vasakuga pakun, et kui VSile peaks tekkima HD-pilti pakkuv konkurent, siis sisuliselt järgmine päev oleks antud valik VSi klientidel olemas. Pelgalt oletus. Mani toolks, pullsitt vooks. Ja ma ei ole pahane. Pole põhjust. Munn, on munn.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X