320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Barnemut.

    Kommentaar


      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
      Võid alustada selle videoga.. https://www.youtube.com/watch?v=PEfpumxs70E
      Edasi leiab googlist erinevaid nimekirju kanalitest, mida üle veebi vaadata..
      Sadatuhat tänu, ei teadnud enne Kodist midagi. Väga meeldib. Phoenixi alt täna Arsenal Liverpool ilma kordagi puhverdamata ja 1080p.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Ma 'pooli mängude puhul tavaliselt eestikeelseid kommentaatoreid välja ei kannata, aga täna tegin isikliku rekordi. 40 sekundit mängitud ja telekas läks mute'i peale.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Ma 'pooli mängude puhul tavaliselt eestikeelseid kommentaatoreid välja ei kannata, aga täna tegin isikliku rekordi. 40 sekundit mängitud ja telekas läks mute'i peale.
          Mis seal nii hullu on siis?

          Kommentaar


            Äkki Järvela?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Äkki Järvela?
              Kruus ja Vara oli.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Kruus ja Vara oli.
                Oli jah see õuduste paar. Aga üldiselt vahet ei ole, närvide rahustamiseks tuleb heli alati maha võtta. Järvelat kannatan tegelikult kõige kauem.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Oli jah see õuduste paar. Aga üldiselt vahet ei ole, närvide rahustamiseks tuleb heli alati maha võtta. Järvelat kannatan tegelikult kõige kauem.
                  90% Eesti jaoks on tegemist legendaarse paariga, ilma kelleta ilmselt Champions League ja samas ka Premieri suuri mänge ei suudaks ette kujutada, sina ilmselgelt erand siis

                  Kommentaar


                    Ta on ju meil selline õrnake-tupsununnukene. Ignored ja muted igalepoole peale ja siis on tore.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                      Phoenixi alt täna Arsenal Liverpool ilma kordagi puhverdamata ja 1080p.
                      NBC sports oli kanal?
                      Sest, et need skysportsid ja bt´d mis tööle sain olid küll kohutava kvaliteediga.
                      varupallivarupumpaja

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                        NBC sports oli kanal?
                        Sest, et need skysportsid ja bt´d mis tööle sain olid küll kohutava kvaliteediga.
                        seal uk turksi all on portugali sport tv, mis väga ok kvaliteediga
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                          NBC sports oli kanal?
                          Sest, et need skysportsid ja bt´d mis tööle sain olid küll kohutava kvaliteediga.
                          NBC jap Phoenixi alt. Jumala maasikas.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            kuulge, sassid.

                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kommentaatorite üle halamine on endiselt naljakas. Selge see et inimesed on erineva pirtsakusastmega, aga ma pole oma elus kuulnud veel niiii halba kommentaari et ma peaks mute nuppu närviliselt pressima. Aga noh, eks jalka kõrvale kella tiksumist ole ka ilus kuulata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                                Kommentaatorite üle halamine on endiselt naljakas. Selge see et inimesed on erineva pirtsakusastmega, aga ma pole oma elus kuulnud veel niiii halba kommentaari et ma peaks mute nuppu närviliselt pressima. Aga noh, eks jalka kõrvale kella tiksumist ole ka ilus kuulata.
                                Nõustun VSB-s ja 6s on yldjoontes suht tasemel kommentaar. Kunagi kui 12 näitas USA liigat siis too oli kyll mute koht.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X