320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tore näha, et tuleb päris palju jalgpalli. Eriti lahe on MM valikmängude maraton.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Sporting Lissabon- Fiorentina Mina ja üks foorumist tuntud härrasmees debüüti tegemas
      Ootan konstruktiivset kriitikat.

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Ootan konstruktiivset kriitikat.
        Sorry sõbrad, a see oli ikka päris piinlik... Härra Epic oli kõige selle taustal isegi pädevam, aga kõik need arvamused, mis te nt Fiorentina kohta tegite olid suht ebapädevad ja liiga kinni nendes yldistes arvamustes Itaalia vuti kohta ja no ytleme nii, et on aru saada, et Fiorentina mänge te pole eriti jälginud...
        Samas teadsite te palju fakte Sportingu härrade kohta, kuigi ma pole ka väga täpselt selle kõigega kursis mis toimub portugalis sest ainus tiim, millel silma peal hoian on Sportingu linnarivaal Benfica... Jõudu tele ja kui te peaksite järgmine kord tegema samast vastasseisust ylekande siis ma loodan, et asi on edasi läinud rohkem ja ma ei pea enam pool mängu kuulama kui mitu miljonit on Mutu Chel$eale võlgu... Päikest!

        Kommentaar


          VSB-l need jamad ka kunagi otsa saavad w ? Mängu alguses nt oli ainult kommentaatorite hääled , mängu enda aga mitte
          Kui essa poolaeg läbi sai , siis pandi lambist teise poolaja lõpp peale
          See lylitati välja ja pandi lõpuks õige .. A muidu päris hea yeh , et nii palju jalkat tuleb Igav ei tohiks hakata

          Kommentaar


            Cantona on nii suureks kasvanud ..

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Sporting Lissabon- Fiorentina Mina ja üks foorumist tuntud härrasmees debüüti tegemas
              Krt, kuidas mina selle maha sain magada
              Leppisin mingit kuradi jubedat streami prantsuskeelse kommentaariga

              On järgmise nädala mängu Firenzes äkki lootust näha?
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                ja mina veel mõtlesin, et kaljuveer on kõige hullem jalka kommentaator... aga need mehed, kes ventspilsi mängu kommenteerisid.... jubeeeeee.

                Kommentaar


                  Algselt postitas klaas Vaata postitust
                  ja mina veel mõtlesin, et kaljuveer on kõige hullem jalka kommentaator... aga need mehed, kes ventspilsi mängu kommenteerisid.... jubeeeeee.
                  Minu arust pole neil midagi viga, kes nad üldse on?

                  Kommentaar


                    Dannar ja keegi veel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Dannar ja keegi veel.
                      Gunnar. Ma pean ütlema, et paar asja häirib mind ennast ka enda juures. ÄÄÄ ja siis praegust, mis pole korrektne sõna. Aga kuna ma näen enda mänge esimest korda, siis kavatsen seda parandada. Samas kuulata mul küll piinlik pole, löö või maha. Samas ma hoiatan, et mängu lõpp läheb üsna käest.

                      Kommentaar


                        No anekdoot oli klassika. Aga aegaajalt on mees nagu Tihinen ja siis läheb Tiihhineniks üle...see on sutsu imelik.
                        Üldiselt mul taustaks käis ja kuigi pole päris harjumuspärane kommentaar, siis ei sega ka kuidagi. Iseenenesest on see läti sats täiesti müstiline ja tegelikult neil nagu võimalusi oli ka. Vastased on ju hooaega alustanud suht katastroofiliselt võrreldes eelmise hooaja kindlusega ja mingi muu meeskond oleks neid kindlasti suutnud haavata. Lätlased kindlasti olid rahul euroopa Liigaga ja proovisid kui vähegi võimalik seda mängu maha müüa. Kahtlen, et see neil siiski õnnestus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          No anekdoot oli klassika. Aga aegaajalt on mees nagu Tihinen ja siis läheb Tiihhineniks üle...see on sutsu imelik.
                          Panin tähele jah. Mul on üldse soome nimedega Võru poisina jama...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            Minu arust pole neil midagi viga, kes nad üldse on?
                            sellist iba on ok ajada sõprade seltskonnas pubis või kodus õlleklaasi taga ja teleka ees, mitte telekas.

                            soovitan soojalt kuulata (just nimelt kuulata) inglise, soome või viasati rootsikeelset ülekannete kommentaari ja sealt natuke õppust võtta. Mängu ajal mingit jama ei aeta, keskendutatakse mängijatele. Öeldakse näiteks mängija, kelle käes on pall jne.

                            Sellised kommentaarid a la "liblikas on meid külastamas" ja anekdootide rääkimine võiks ikkagi jääda õllekasse.

                            Samuti häirib pidev kriitika mängijate aadressil (ka teiste kommentaatorite puhul). Kommenteeriks te pooltki nii hästi, kui mängijad mängivad, siis ei peaks mina seda teksti siia foorumisse postitama.

                            Ma saan siinsete liikmete positiivsetest kommentaaridest ka aru. Kui minu sõber või tuttav telekas mängu kommenteeriks, siis kiidaks minagi tema ägedaid nalju ja kommentaare. Äge ju. Tavapublikule aga jäävad need "omade tehtud naljad" siiski võõraks.

                            Sorry..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas klaas Vaata postitust
                              sellist iba on ok ajada sõprade seltskonnas pubis või kodus õlleklaasi taga ja teleka ees, mitte telekas.

                              soovitan soojalt kuulata (just nimelt kuulata) inglise või soome ülekannete kommentaari ja sealt natuke õppust võtta. Mängu ajal mingit jama ei aeta, keskendutatakse mängijatele. Öeldakse näiteks mängija, kelle käes on pall jne.

                              Sellised kommentaarid a la "liblikas on meid külastamas" ja anekdootide rääkimine võiks ikkagi jääda õllekasse.

                              Samuti häirib pidev kriitika mängijate aadressil (ka teiste kommentaatorite puhul). Kommenteeriks te pooltki nii hästi, kui mängijad mängivad, siis ei peaks mina seda teksti siia foorumisse postitama.

                              Ma saan siinsete liikmete positiivsetest kommentaaridest ka aru. Kui minu sõber või tuttav telekas mängu kommenteeriks, siis kiidaks minagi tema ägedaid nalju ja kommentaare. Äge ju. Tavapublikule aga jäävad need "omade tehtud naljad" siiski võõraks.

                              Sorry..
                              Mu arust on just hea, et osad erinevad teistest ja ei ole korrektselt tuimad ja igavad...
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas klaas Vaata postitust
                                sellist iba on ok ajada sõprade seltskonnas pubis või kodus õlleklaasi taga ja teleka ees, mitte telekas.

                                soovitan soojalt kuulata (just nimelt kuulata) inglise, soome või viasati rootsikeelset ülekannete kommentaari ja sealt natuke õppust võtta. Mängu ajal mingit jama ei aeta, keskendutatakse mängijatele. Öeldakse näiteks mängija, kelle käes on pall jne.

                                Sellised kommentaarid a la "liblikas on meid külastamas" ja anekdootide rääkimine võiks ikkagi jääda õllekasse.

                                Samuti häirib pidev kriitika mängijate aadressil (ka teiste kommentaatorite puhul). Kommenteeriks te pooltki nii hästi, kui mängijad mängivad, siis ei peaks mina seda teksti siia foorumisse postitama.

                                Ma saan siinsete liikmete positiivsetest kommentaaridest ka aru. Kui minu sõber või tuttav telekas mängu kommenteeriks, siis kiidaks minagi tema ägedaid nalju ja kommentaare. Äge ju. Tavapublikule aga jäävad need "omade tehtud naljad" siiski võõraks.

                                Sorry..
                                Tegelikult ma mõtlesin pikalt, et ma ei vasta mitte midagi. AGA küsin, et milliseid mänge sa vaatad soomest ja inglismaalt? Kas sa vaatad sealt mänge, kus kohtuvad näiteks meeskonnad, keda sisuliselt kuskilt ei näe või ikka selliseid, kellest võiks iga kolmas inimene pool tundi rääkida?
                                Isiklikult ütlen tänase mängu kohta seda, et ma sain mängule minekust teada üsna poole päeva pealt, kuna esialgne kommentaator otsustas haigeks jääda. Kummalgi meeskonnal puudus arvestatav Wikipedia sait, koduleht oli keeles X ja UEFA.com andis eelvaate ainult mõne ajaloofakti kohta. Probleem on nimelt selles, et tõesti, ma ei jõudnud nii lühikese aja jooksul endale teha suhteliselt perifeersete klubide kogu ajalugu pluss mängijaid sellisel tasemel, et hakata kogu vaatajaskonda harima.
                                Ja sinu soovituse peale INglismaad ja Soomet kuulata, et kuidas sulle näiteks meeldib Saksamaa meistrite liiga kommentaarid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X