320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uus nädal näikse puudu olevat.

    E 23. nov
    21.55 Crystal Palace - Sunderland

    T 24. nov
    18.50 Zenit - Valencia
    21.35 Bayern - Olympiacos
    TV6 21.35 Barcelona - Roma

    K 25. nov
    16.50 Astana - Benfica
    18.55 CSKA - Wolfsburg
    21.35 Juventus - Man City
    TV6 21.35 Man United - PSV

    N 26. nov
    17.55 Rubin - Sion

    L 28. nov
    16.55 Aston Villa - Watford
    19.25 Leicester - Man United
    lindist 21.30 Man City - Southampton

    P 29. nov

    crash-in 17.10 West Ham - West Brom
    18.10 Norwich - Arsenal
    lindist 20.15 Liverpool - Swansea

    (ennetav selgitus: pühapäeval teeb kolmest viieni kestev vormel natuke sikku)
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust

      K 25. nov
      19.55 CSKA - Wolfsburg
      Kas sellel näidatakse ainult 2. poolaega või kordusest?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Kas sellel näidatakse ainult 2. poolaega või kordusest?
        Mul on tunne, et lätlaste saadetud kavas on väike numbrierror, mille Vince otse siia kopeeris. Ülekande pikkus on ikka 2.05, mis tähendab täispikka mängu. Seega on õige aeg 18.55.

        Kommentaar


          Jah, see oli kolmas variant, mille peale ma ei tulnud.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Jah, õige parandus, näpukas oli algses kavas sees.

            Ülejärgmine nädal ka.

            T 1. dets
            21.40 Middlesbrough - Everton

            K 2. dets
            21.40 Southampton - Liverpool

            L 5. dets
            19.25 Chelsea - Bournemouth
            lindilt 1.00 Man United - West Ham

            P 6. dets
            17.55 Newcastle - Liverpool
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              L 28. nov
              16.55 Aston Villa - Watford
              19.25 Leicester - Man United
              lindist 21.30 Man City - Southampton
              Väike parandus, seda viimast lindist siiski ei tule, sest õhtul Klitško ja Fury madistamine hoopis eetris.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Küss, millest see teie ülekannete taustaheli tugevus oleneb? Zeniidi ja Valencia mängus on isegi natukene liiga kova see melu - kuigi mulle tavaliselt see sobib.

                Kommentaar


                  Kas see on Mardisalu? Või on tegemist retroülekandega VSB-s?
                  FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                  Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                    Kas see on Mardisalu? Või on tegemist retroülekandega VSB-s?
                    Jah, see on Mardisalu.

                    Kommentaar


                      Tere.Miks näidatakse KOGUAEG manu mänge? Ma saan aru, et ta on populaarne ja värki, aga siiski mitte kõige populaarseim.Vähe sellest, et panin VSB sita pildi pärast kinni, nüüd tuleb hakata ka tv6 juba põhimõtte pärast boikoteerida!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas juve77 Vaata postitust
                        Tere.Miks näidatakse KOGUAEG manu mänge? Ma saan aru, et ta on populaarne ja värki, aga siiski mitte kõige populaarseim.Vähe sellest, et panin VSB sita pildi pärast kinni, nüüd tuleb hakata ka tv6 juba põhimõtte pärast boikoteerida!
                        Noh, ikka sama vana. Vaatajanumbrid määravad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas juve77 Vaata postitust
                          Tere.Miks näidatakse KOGUAEG manu mänge? Ma saan aru, et ta on populaarne ja värki, aga siiski mitte kõige populaarseim.Vähe sellest, et panin VSB sita pildi pärast kinni, nüüd tuleb hakata ka tv6 juba põhimõtte pärast boikoteerida!
                          Eksid, kulla mees. Kolme balti riigi peale kokku on ManU mängud kindlasti kõige populaarsemad (jah, TV6-s näidatavad matšid on ka Eestis-Lätis-Leedus ühised).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Eksid, kulla mees. Kolme balti riigi peale kokku on ManU mängud kindlasti kõige populaarsemad (jah, TV6-s näidatavad matšid on ka Eestis-Lätis-Leedus ühised).
                            Minu teada on TV6-s siiski võimalus valida ka riigiti erinevaid mänge. Samas, jah, tõele vastab, et praegu kõige reklaamimüüjale magusaim segment armastab ja samal ajal vihkab kõige rohkem ManUt. Ehk Juve-ManCity on tore mäng, põnev mäng kindlasti ja vastased on väga toredad, aga neid inimesi, kes rivistuksid pigem vaatama võimalikku ManU võitu-kaotust, on siiski tunduvalt suurem.

                            Pluss on ManU alagrupp sportlikult üsna atraktiivne.

                            Kommentaar


                              Leian ikkagi, et see pole teiste meeskondade pooldavate inimeste suhtes aus.Tänapäeval peaks juba olemas olema võimalus ise telekast valida, mis mängu soovid, mitte vahtida tuimalt ainult ühe meeskonna ülistamist.Kui see kihnu saare klubi on tõesti nii populaarne, siis miks te ei võiks juba eraldi tellida siis mingi manutv vms?,saavad teised inimesed samuti oma lemmikutele kaasa elada..

                              Kommentaar


                                Mulle küll meeldib, et TV6 näitab suht ühtesid klubisid alati. Barca, Manu jt suuri ikka tahetakse kõikjal vaadata. Ülejäänuid saab playoffides nagunii näha, kui nad sinna pääsevad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X