320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas klaas Vaata postitust
    sellist iba on ok ajada sõprade seltskonnas pubis või kodus õlleklaasi taga ja teleka ees, mitte telekas.

    soovitan soojalt kuulata (just nimelt kuulata) inglise, soome või viasati rootsikeelset ülekannete kommentaari ja sealt natuke õppust võtta. Mängu ajal mingit jama ei aeta, keskendutatakse mängijatele. Öeldakse näiteks mängija, kelle käes on pall jne.

    Sellised kommentaarid a la "liblikas on meid külastamas" ja anekdootide rääkimine võiks ikkagi jääda õllekasse.

    Samuti häirib pidev kriitika mängijate aadressil (ka teiste kommentaatorite puhul). Kommenteeriks te pooltki nii hästi, kui mängijad mängivad, siis ei peaks mina seda teksti siia foorumisse postitama.

    Ma saan siinsete liikmete positiivsetest kommentaaridest ka aru. Kui minu sõber või tuttav telekas mängu kommenteeriks, siis kiidaks minagi tema ägedaid nalju ja kommentaare. Äge ju. Tavapublikule aga jäävad need "omade tehtud naljad" siiski võõraks.

    Sorry..
    olen sinuga samal meelel.

    Kommentaar


      Ei jah, mulle te igatahes meeldite. ;D
      Esimest korda kuulen kui jalka kommentaatorid vahepeal igavuse peletamiseks räägite anekdoote jms. ;D
      Jätkake samas vaimus ;D
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Aga tõsiselt rääkides, et ma väga hindan klaasi arvamust ning ootan ka teiste arvamusi, sest me areneme ja õpime selles ametis. Keegi pole eksimatu ning mõne kuuga ei saagi seda asja ja kommenteerimist käppa. Kui äkki oleme ka mingid mõned aastad asja teinud, siis saame vaadata, et kus me oleme ja kas me suudame soomlastega sammu pidada, kes on väga kogenud ja kinnitan, et VÄGA head kommentaatorid, selle vastu ma kuidagi ei vaidle ja ma ei saaks ka kuidagi öelda, et me suudaksime nende ülikogenud kommentaatorite vastu võistelda

        Kommentaar


          kõige tähtsam on, et te jalgpallist räägiksite isegi, kui teil pole midagi rääkida.
          naljad jätke sauna jaoks

          Kommentaar


            Ei taha konkreetselt Viasati kommentaatorite kohta üleliia sõna võtta, kuna ma olen vist nii umbestäpselt kaks pool mängu sealt kanalist vaadanud ja sellestki üks kord olid puldis juba vanad tuttavad Kalev "Tropka" Kruus ja Kivisild, aga eks ta natuke ikka puudutab teid ka. Et nii üldisemalt üks vahe, mis on võrreldes sommide ja inglastega jäänud meie kommenaatorite puhul kõrva - tegelikult ei juhtu ka siis midagi, kui eetris vahel nt lausa 30 sek järjest vaikust on. Juhul, kui platsil ikka mitte midagi ei toimu. St ei pea rääkima anekdooti tingimata, ei pea mõttetuid fakte ritta laduma. Kogu ülekande aeg ei pea olema tekstiga täidetud. Meie kommentaatoritel see näikse nagu üks põhialuseid olevat, et mula peab käima kõik 90 min.

            et siis mitte midagi isiklikku, mkey. ja nagu Dannar ütles, eks kogemused tulevad ikka ajaga.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              tegelikult ei juhtu ka siis midagi, kui eetris vahel nt lausa 30 sek järjest vaikust on. Juhul, kui platsil ikka mitte midagi ei toimu. St ei pea rääkima anekdooti tingimata, ei pea mõttetuid fakte ritta laduma.
              Tuleb meelde kunagine NTV futbol kommentaator, kes jättis päris tihti mingeid paari minutilisi pause sisse kui midagi asjalikku ei toimunud(pugis raudselt mingit kiluvõileiba vms) ning kui järku toimus ohtlik pealelöök, siis karjus OPASNÕI UDAR, Oioioi kak opasna.
              See tundus muidugi mingi ulmemees olevat. Kommenteeris seal vist umbes 3 mängu jutti üksi nii et pole ime kui jutt kogu aeg ei jooksnud.

              Muide, kes need kommentaatorid siit foorumist siis on? Dannar ja Epic?
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                Tuleb meelde kunagine NTV futbol kommentaator, kes jättis päris tihti mingeid paari minutilisi pause sisse kui midagi asjalikku ei toimunud(pugis raudselt mingit kiluvõileiba vms) ning kui järku toimus ohtlik pealelöök, siis karjus OPASNÕI UDAR, Oioioi kak opasna.
                See tundus muidugi mingi ulmemees olevat. Kommenteeris seal vist umbes 3 mängu jutti üksi nii et pole ime kui jutt kogu aeg ei jooksnud.

                Muide, kes need kommentaatorid siit foorumist siis on? Dannar ja Epic?
                Kui sai veel selle venekeelse TV3+ pealt vahel CLi vaadatud, siis seal oli mingi samasugune härra puldis. Alustas enamasti siukse müravkosila emotsiooniga üliheietavas meeleolus ja siis lõpupoole keerati kalambuuri ja detsibelli järjest juurde. Eriline lemmik oli tal Barca, siis sai pidevalt ETAOOOOOOOOOOO huilata. Julgeks küll kihla vedada, et mängu jooksul oli lapik vms suht pidevalt käeulatuses.

                a ntv-st rääkida, siis isiklik lemmik on vene kommentaatorite esituses muidugi see:

                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Hullult tuimalt pani. "No mängis käega, mis teha." JEEE, kuradi haige
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                    Tuleb meelde kunagine NTV futbol kommentaator, kes jättis päris tihti mingeid paari minutilisi pause sisse kui midagi asjalikku ei toimunud(pugis raudselt mingit kiluvõileiba vms) ning kui järku toimus ohtlik pealelöök, siis karjus OPASNÕI UDAR, Oioioi kak opasna.
                    See tundus muidugi mingi ulmemees olevat. Kommenteeris seal vist umbes 3 mängu jutti üksi nii et pole ime kui jutt kogu aeg ei jooksnud.
                    See NTV futbol kommentaator on lege mees. Enamus ajast oli ta vist jokkis, aga vene keelt õppisin temalt küll rohkem kui koolis. Ja muidugi see vaheklipp Dungaga

                    teemasse: kas seda kanalit interneeduses kah kaeda saab?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      kus kohtuvad näiteks meeskonnad, keda sisuliselt kuskilt ei näe või ikka selliseid, kellest võiks iga kolmas inimene pool tundi rääkida? Kummalgi meeskonnal puudus arvestatav Wikipedia sait, koduleht oli keeles X ja UEFA.com andis eelvaate ainult mõne ajaloofakti kohta. Probleem on nimelt selles, et tõesti, ma ei jõudnud nii lühikese aja jooksul endale teha suhteliselt perifeersete klubide kogu ajalugu pluss mängijaid sellisel tasemel, et hakata kogu vaatajaskonda harima.
                      Aga teie ülesanne ei olegi meeskondade ajaloost või mängijate statistikast rääkida vaid ikka mängu kommenteerida. Vaatajat abistada. Olete teinud väikese eeltöö, et oskate mängijate nimesid hääldada ja tunnete ekraanilt mängijad ära ning ütlete meile ka kelle käes pall on jne.

                      Kui vaataja tahab klubi või mängija kohta rohkem teada, otsib ta ju ise internetist.

                      Ventspilsi mängus oli moment, kui zürich lõi 0:0 seisul värava, väravat ei loetud suluseisu pärast. Kommentaatorid kohe, et olnud suluseisu ju. Peale kordust nõustus üks kommentaator kohtunikuga, teine mitte. Oli selge suluseis. See näitab, et kui mängu ajal liigselt wikipedia lehel viibida, siis on mänguolukordi raske kommenteerida

                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Et nii üldisemalt üks vahe, mis on võrreldes sommide ja inglastega jäänud meie kommenaatorite puhul kõrva - tegelikult ei juhtu ka siis midagi, kui eetris vahel nt lausa 30 sek järjest vaikust on. Juhul, kui platsil ikka mitte midagi ei toimu. St ei pea rääkima anekdooti tingimata, ei pea mõttetuid fakte ritta laduma. Kogu ülekande aeg ei pea olema tekstiga täidetud. Meie kommentaatoritel see näikse nagu üks põhialuseid olevat, et mula peab käima kõik 90 min. et siis mitte midagi isiklikku, mkey. ja nagu Dannar ütles, eks kogemused tulevad ikka ajaga.
                      Väga asjalik kommentaar ja olen vincentiga 100% nõus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas klaas Vaata postitust
                        Ventspilsi mängus oli moment, kui zürich lõi 0:0 seisul värava, väravat ei loetud suluseisu pärast. Kommentaatorid kohe, et olnud suluseisu ju. Peale kordust nõustus üks kommentaator kohtunikuga, teine mitte. Oli selge suluseis. .
                        Seda olukorda ma isegi mäletan. Kordust näidati vist ühe korra ja Gunnar lihtsalt ei pannud seda Hassli peaga flicki tähele ja sealt siis see mittenõustumine tuligi

                        Kommentaar


                          Minul väga midagi öelda ei ole, aga kommentaarid ei tohi igavad olla. Ja minu arust ei tohiks olla u.30 sek vaikust kuna see muudaks asja veel igavamaks. Eriti õhtusel ajal. Ükskord ma jäin mängu ajal magama kuna kommentaar oli igav.

                          Kommentaar


                            Kõnealune mäng tuleb siis 1530 taas kordusse

                            Kommentaar


                              See mäng oli lihtsalt nii igav ,et ma vahetasin kanalit. Asi polnud vast kommentaaris vaid lihtsalt lätakad olid nii hambutud.

                              Otseülekandes tulnud Panatinaikose ja Atletico Madridi mäng oli aga täielik maiuspala.

                              Kommentaar


                                Minu arust ON kommentaatorid igavad kui nad ainult räägivad , nii see söötis sellele , nyyd on selle käes pall jne .. Raadiokommentaatorid las räägivad nii ..
                                Peale Panathinaikose ja AT Madridi mängu oli tõesti tõsiselt igav mängu vaadata .. ( mitte kommentaatorite pärast , aga mäng oli lihtsalt tõsiselt igav )

                                Kommentaar

                                Working...
                                X