320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lätlastel veab, Bobi, hoki-Riia Dünamo mängud ja nüüd veel Ventspilsi mängud Euroopa liigas.

    Kommentaar


      See küll ei käi kommentaatorite kohta aga ma mainin ikka. Mis kuradi pärast näitab Sport Baltic Golfi, kui selle jaoks on eraldi kanal eraldatud (mida vast keegi ei vaata) Näiteks parem jalkat korduses või mingi liiga highlights'e. Kommentaatorid ajavad päris head teksti muide.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        See küll ei käi kommentaatorite kohta aga ma mainin ikka. Mis kuradi pärast näitab Sport Baltic Golfi, kui selle jaoks on eraldi kanal eraldatud (mida vast keegi ei vaata) Näiteks parem jalkat korduses või mingi liiga highlights'e. Kommentaatorid ajavad päris head teksti muide.
        Mul oli küll päris hea meel kui Golfi US OPEN eetris oli. Aga see oli juba enne Jaanipühi eetris.

        Kommentaar


          Balticu pealt w?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Balticu pealt w?
            Jah see oli Balticu peal.

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Kommentaatorid ajavad päris head teksti muide.
              Jep.Jaan Martinson räägib iga kord vähemalt viis korda kuidas ta naise ükskord golfi võistlustele kaasa võttis.
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas klaas Vaata postitust
                Aga teie ülesanne ei olegi meeskondade ajaloost või mängijate statistikast rääkida vaid ikka mängu kommenteerida. Vaatajat abistada. Olete teinud väikese eeltöö, et oskate mängijate nimesid hääldada ja tunnete ekraanilt mängijad ära ning ütlete meile ka kelle käes pall on jne.
                Lisaks võiksid võiksid VSB kommentaatorid pähe õppida mängijate vanused, pikkused ja kaalud. Muidu on igav.

                Algselt postitas klaas Vaata postitust
                Kui vaataja tahab klubi või mängija kohta rohkem teada, otsib ta ju ise internetist.
                Ma ei ütle, et ainult ajaloost jahuma peab, aga kui paljud televaatajad viitsivad taustauuringuid teha? Pakun et alla 10%. Jalgpall ei koosne ainult konkreetsest mängust, ajalool on suur osatähtsus.

                Ise olen sel hooajal vaadanud vaid ühte mängu, seega pikemalt kommenteerima ei hakka. Kruus- Vermahlen hääldatakse Vermaalen, mitte Vermüülen. Selles mängus oli nii mõndagi, mis kõrvu riivas aga olgu, erapooliku vaatajana ei saagi kõigega nõustuda.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Kruus- Vermahlen hääldatakse Vermaalen, mitte Vermüülen. Selles mängus oli nii mõndagi, mis kõrvu riivas aga olgu, erapooliku vaatajana ei saagi kõigega nõustuda.
                  Mees on siiski Vermaelen ja hääldus on pigem Vermäälen. Aga tõsi ta on, kõrva riivas.
                  Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                  Kommentaar


                    Minu kala, kirjutasin nii nagu inglased hääldama peaksid. Ise hääldab ta aga oma nime nii.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      Minu kala, kirjutasin nii nagu inglased hääldama peaksid. Ise hääldab ta aga oma nime nii.
                      Seal küll ma ää'd ei kuule, pigem häädlab nii nagi sa varem kirjutasid, sell.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Seal küll ma ää'd ei kuule, pigem häädlab nii nagi sa varem kirjutasid, sell.
                        Pronunciation guide: Learn how to pronounce Thomas Vermaelen in Dutch, French with native pronunciation. Thomas Vermaelen translation and audio pronunciation


                        Niimoodi siis hääldavad belglased ise. Aga kuna hollandi/flaami keelel on väga palju dialekte, siis tõenäoliselt sobivad kõik variandid aa-st ää-ni (puhas aa ega ää ta nagunii pole, ikka midagi vahepealset). Peaasi et Kruus selle üü ära unustaks
                        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                        Kommentaar


                          Ventspilsi mängu asemel näitab Atletico de Madrid -Panathinaikos mängu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                            Ventspilsi mängu asemel näitab Atletico de Madrid -Panathinaikos mängu.
                            Ventspilsi näitab ka, aga delayga. Jipikajee.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Ventspilsi näitab ka, aga delayga. Jipikajee.
                              Vähemalt ei näita seda otse. Ise pead ka seda kommenteerima jah?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                                Vähemalt ei näita seda otse. Ise pead ka seda kommenteerima jah?
                                Jees jees. Anekdoote loeb seekord Gunnar.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X