320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
    Kui vaid igat Premmi mängu näeks VSB´st nii ilusa pildiga nagu hetkel Viastat Motor toodab. Lõtva maksaks 2x suuremat kuutasu.
    "Ei tasu ära".
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Suht tagurlik jutt see HD pildiga venitamine, nagu oleks oma kasumist lihtsalt nii kahju ja kardaks võimalusi edasi liikuda.

      Kommentaar


        Ennem tõuseb päike solgiämbrist, kui vsb endale HD pildi muretseb.Kurb, aga tõsi.

        Kommentaar


          Minu meelest on VSB põhiprobleem selles, et sealt ei tule sittagi, mida vaadata tahaks. HD pilt on nagu teisejärguline.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Vaatasin viimast Liverpooli mängu pubis viimasest reast, Soome kanali pealt, telekas oli korralik, tänapäevane LED. Mitte midagi ei näinud, ühtegi oma (s.t. Pooli) mängijat ära ei tundnud, kui pilt oli üldplaanis. Aegajalt pilt freezis ka. Jäin väga rahule.

            Mis teil viga on?
            Kas sa kirjutaksid restoraniskäigu kohta ka umbes niimoodi:
            Viimati restoranis käies istusin põrandal. Friikartulid valati minu ette poriloiku, kui neid mälusin, siis mudatükid lausa krõmpsusid hammaste vahel. Hamburgeri vahele oli terve köögi toimkond sülitanud ja tatistanud. Jäin väga rahule.

            Mis teil viga on?

            Kommentaar


              mis teil seal Facebookis toimub?

              Kommentaar


                facebooki bot on tõesti hiilgelvormis.


                Viasat Sport Eesti

                Premier liiga on ka see nädalavahetus ning peale motosporti alustab kell 14:40 LIVE mänguga Manchester City-Stroke City. 19.10 on LIVE Everton vs Manchester United/West Ham.
                Viasat Sport Balticus!






                Kommentaar


                  Mul on jäänud vahepeal avaldamata järgmine nädal:

                  Esmaspäev, 25.04.
                  21.55 Tottenham-West Brom
                  Teisipäev, 26.04.
                  21.35 Man City - Real Madrid
                  Kolmapäev, 27.04
                  21.35. Atletico - Bayern
                  Neljapäev, 28.04
                  22.00 Villarreal - Liverpool
                  00.05 Shakhtar - Sevilla
                  Laupäev 30.04
                  17.00 WBA-WHU
                  19.25 Arsenal-Norwich
                  Pühapäev, 1. mai
                  17.10 (crash in, vormel ees) ManU-Leicester
                  18.25 Southampton-Man City
                  Esmaspäev 2. mai
                  21.55 Chelsea - Tottenham
                  Teisipäev, 3. mai
                  21.35 Bayern - Atletico
                  Kolmapäev, 4. mai
                  21.35 Real Madrid - Man City
                  Neljapäev, 5. mai
                  22.00 Liverpool - Villarreal
                  00.05 Sevilla - Donetsk
                  Laupäev, 7. mai
                  17.00 (vist) West Ham - Swansea
                  19.25 Leicester - Everton
                  Pühapäev, 8. mai
                  15.25 Tottenham - Southampton
                  18.00 Arsenal - Man City

                  Kellaajad on esialgsed, kui mingi hoki sisse sajab, siis on pekkis ja see tõenäosus on suur, kuna maikuus hakkab hoki ömm-ömm.

                  Kommentaar


                    Kommentaator ei tunne ajalugu. Alan Pardew lõi võiduvärava FA kapi poolfinaalis. Finaali Palace kaotas.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      kavad.ee pakub algusajaks 2155. Ma siiralt loodan, et see korvpall ei hakka näkku panema.
                      TV6? Yle? Kossus veerandfinaali viies põnev mäng.

                      Kommentaar


                        Kas keegi teab, kelle poole peaksin pöörduma, kes neid niite TV6 ja VSB sporditoimetuses tõmbab?
                        Sooviks täitsa oma arvamus avaldada, mis ma asjast arvan - nimelt häirib mind ikka kohutavalt, et komentaatorid meistrite liiga hümni ajal mulisevad ja mitte lihtsalt ei mulise, vaid hääletoon lausa tuseb. See on minu arvates lugupidamatu ja ebaprofessionaalne, isegi natukene värdjalik käitumine.

                        Vahel kui suudan reageerida, siis vahetan hümni ajaks heli läti või leedu peale, kus 99% juhtudest ollakse sellel hetkel vait.
                        1-2 aastat tagasi ma saatsin FB-s VSB Eesti lehel neile sõnumi, mis ma asjast arvan. Ühtegi vastust mulle ei tulnud, kuid panin tähele, et paaril järgmisel matšil oli asi korras. Siis läks jälle käest ära - nüüd see aasta olen ka paaril mängul kuulnud, kui kommentaator ütleb, et nüüd kuulame meistrite liiga hümni ja jääb vait.... siis järsku järgmine mäng asi jälle käest ära...

                        Kõige hullemad on Kruus ja Vara - ma ei nimetaks neid isegi mitte kommentaatoriteks, vaid pesuehtsateks turueitedeks, kes ei suuda oma möla ajamist 10-15 sekundi jagu ka edasi lükata. Ilmselt on see mingit sorti haigus, mida oleks võimalik teatud medikamentidega kontrollida....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas v1per Vaata postitust
                          Kas keegi teab, kelle poole peaksin pöörduma, kes neid niite TV6 ja VSB sporditoimetuses tõmbab?
                          Sooviks täitsa oma arvamus avaldada, mis ma asjast arvan - nimelt häirib mind ikka kohutavalt, et komentaatorid meistrite liiga hümni ajal mulisevad ja mitte lihtsalt ei mulise, vaid hääletoon lausa tuseb. See on minu arvates lugupidamatu ja ebaprofessionaalne, isegi natukene värdjalik käitumine.

                          Vahel kui suudan reageerida, siis vahetan hümni ajaks heli läti või leedu peale, kus 99% juhtudest ollakse sellel hetkel vait.
                          1-2 aastat tagasi ma saatsin FB-s VSB Eesti lehel neile sõnumi, mis ma asjast arvan. Ühtegi vastust mulle ei tulnud, kuid panin tähele, et paaril järgmisel matšil oli asi korras. Siis läks jälle käest ära - nüüd see aasta olen ka paaril mängul kuulnud, kui kommentaator ütleb, et nüüd kuulame meistrite liiga hümni ja jääb vait.... siis järsku järgmine mäng asi jälle käest ära...

                          Kõige hullemad on Kruus ja Vara - ma ei nimetaks neid isegi mitte kommentaatoriteks, vaid pesuehtsateks turueitedeks, kes ei suuda oma möla ajamist 10-15 sekundi jagu ka edasi lükata. Ilmselt on see mingit sorti haigus, mida oleks võimalik teatud medikamentidega kontrollida....
                          Pead Kalev Kruusi poole pöörduma Ta on VSB boss.

                          Kommentaar


                            Täiesti nõus. Kruus ja Vara vist pole kordagi hümni ajal vait olnud ja mind häirib see ka tõsiselt. 20-30 sekundit võib küll ju korraks vait olla hümni ajal...
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              On ikka mured.

                              Kommentaar


                                seisate hümni ajal ikka püsti ka?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X