320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suht tagurlik jutt see HD pildiga venitamine, nagu oleks oma kasumist lihtsalt nii kahju ja kardaks võimalusi edasi liikuda.

    Kommentaar


      Ennem tõuseb päike solgiämbrist, kui vsb endale HD pildi muretseb.Kurb, aga tõsi.

      Kommentaar


        Minu meelest on VSB põhiprobleem selles, et sealt ei tule sittagi, mida vaadata tahaks. HD pilt on nagu teisejärguline.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Vaatasin viimast Liverpooli mängu pubis viimasest reast, Soome kanali pealt, telekas oli korralik, tänapäevane LED. Mitte midagi ei näinud, ühtegi oma (s.t. Pooli) mängijat ära ei tundnud, kui pilt oli üldplaanis. Aegajalt pilt freezis ka. Jäin väga rahule.

          Mis teil viga on?
          Kas sa kirjutaksid restoraniskäigu kohta ka umbes niimoodi:
          Viimati restoranis käies istusin põrandal. Friikartulid valati minu ette poriloiku, kui neid mälusin, siis mudatükid lausa krõmpsusid hammaste vahel. Hamburgeri vahele oli terve köögi toimkond sülitanud ja tatistanud. Jäin väga rahule.

          Mis teil viga on?

          Kommentaar


            mis teil seal Facebookis toimub?

            Kommentaar


              facebooki bot on tõesti hiilgelvormis.


              Viasat Sport Eesti

              Premier liiga on ka see nädalavahetus ning peale motosporti alustab kell 14:40 LIVE mänguga Manchester City-Stroke City. 19.10 on LIVE Everton vs Manchester United/West Ham.
              Viasat Sport Balticus!






              Kommentaar


                Mul on jäänud vahepeal avaldamata järgmine nädal:

                Esmaspäev, 25.04.
                21.55 Tottenham-West Brom
                Teisipäev, 26.04.
                21.35 Man City - Real Madrid
                Kolmapäev, 27.04
                21.35. Atletico - Bayern
                Neljapäev, 28.04
                22.00 Villarreal - Liverpool
                00.05 Shakhtar - Sevilla
                Laupäev 30.04
                17.00 WBA-WHU
                19.25 Arsenal-Norwich
                Pühapäev, 1. mai
                17.10 (crash in, vormel ees) ManU-Leicester
                18.25 Southampton-Man City
                Esmaspäev 2. mai
                21.55 Chelsea - Tottenham
                Teisipäev, 3. mai
                21.35 Bayern - Atletico
                Kolmapäev, 4. mai
                21.35 Real Madrid - Man City
                Neljapäev, 5. mai
                22.00 Liverpool - Villarreal
                00.05 Sevilla - Donetsk
                Laupäev, 7. mai
                17.00 (vist) West Ham - Swansea
                19.25 Leicester - Everton
                Pühapäev, 8. mai
                15.25 Tottenham - Southampton
                18.00 Arsenal - Man City

                Kellaajad on esialgsed, kui mingi hoki sisse sajab, siis on pekkis ja see tõenäosus on suur, kuna maikuus hakkab hoki ömm-ömm.

                Kommentaar


                  Kommentaator ei tunne ajalugu. Alan Pardew lõi võiduvärava FA kapi poolfinaalis. Finaali Palace kaotas.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    kavad.ee pakub algusajaks 2155. Ma siiralt loodan, et see korvpall ei hakka näkku panema.
                    TV6? Yle? Kossus veerandfinaali viies põnev mäng.

                    Kommentaar


                      Kas keegi teab, kelle poole peaksin pöörduma, kes neid niite TV6 ja VSB sporditoimetuses tõmbab?
                      Sooviks täitsa oma arvamus avaldada, mis ma asjast arvan - nimelt häirib mind ikka kohutavalt, et komentaatorid meistrite liiga hümni ajal mulisevad ja mitte lihtsalt ei mulise, vaid hääletoon lausa tuseb. See on minu arvates lugupidamatu ja ebaprofessionaalne, isegi natukene värdjalik käitumine.

                      Vahel kui suudan reageerida, siis vahetan hümni ajaks heli läti või leedu peale, kus 99% juhtudest ollakse sellel hetkel vait.
                      1-2 aastat tagasi ma saatsin FB-s VSB Eesti lehel neile sõnumi, mis ma asjast arvan. Ühtegi vastust mulle ei tulnud, kuid panin tähele, et paaril järgmisel matšil oli asi korras. Siis läks jälle käest ära - nüüd see aasta olen ka paaril mängul kuulnud, kui kommentaator ütleb, et nüüd kuulame meistrite liiga hümni ja jääb vait.... siis järsku järgmine mäng asi jälle käest ära...

                      Kõige hullemad on Kruus ja Vara - ma ei nimetaks neid isegi mitte kommentaatoriteks, vaid pesuehtsateks turueitedeks, kes ei suuda oma möla ajamist 10-15 sekundi jagu ka edasi lükata. Ilmselt on see mingit sorti haigus, mida oleks võimalik teatud medikamentidega kontrollida....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas v1per Vaata postitust
                        Kas keegi teab, kelle poole peaksin pöörduma, kes neid niite TV6 ja VSB sporditoimetuses tõmbab?
                        Sooviks täitsa oma arvamus avaldada, mis ma asjast arvan - nimelt häirib mind ikka kohutavalt, et komentaatorid meistrite liiga hümni ajal mulisevad ja mitte lihtsalt ei mulise, vaid hääletoon lausa tuseb. See on minu arvates lugupidamatu ja ebaprofessionaalne, isegi natukene värdjalik käitumine.

                        Vahel kui suudan reageerida, siis vahetan hümni ajaks heli läti või leedu peale, kus 99% juhtudest ollakse sellel hetkel vait.
                        1-2 aastat tagasi ma saatsin FB-s VSB Eesti lehel neile sõnumi, mis ma asjast arvan. Ühtegi vastust mulle ei tulnud, kuid panin tähele, et paaril järgmisel matšil oli asi korras. Siis läks jälle käest ära - nüüd see aasta olen ka paaril mängul kuulnud, kui kommentaator ütleb, et nüüd kuulame meistrite liiga hümni ja jääb vait.... siis järsku järgmine mäng asi jälle käest ära...

                        Kõige hullemad on Kruus ja Vara - ma ei nimetaks neid isegi mitte kommentaatoriteks, vaid pesuehtsateks turueitedeks, kes ei suuda oma möla ajamist 10-15 sekundi jagu ka edasi lükata. Ilmselt on see mingit sorti haigus, mida oleks võimalik teatud medikamentidega kontrollida....
                        Pead Kalev Kruusi poole pöörduma Ta on VSB boss.

                        Kommentaar


                          Täiesti nõus. Kruus ja Vara vist pole kordagi hümni ajal vait olnud ja mind häirib see ka tõsiselt. 20-30 sekundit võib küll ju korraks vait olla hümni ajal...
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            On ikka mured.

                            Kommentaar


                              seisate hümni ajal ikka püsti ka?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas v1per Vaata postitust
                                Kas keegi teab, kelle poole peaksin pöörduma, kes neid niite TV6 ja VSB sporditoimetuses tõmbab?
                                Sooviks täitsa oma arvamus avaldada, mis ma asjast arvan - nimelt häirib mind ikka kohutavalt, et komentaatorid meistrite liiga hümni ajal mulisevad ja mitte lihtsalt ei mulise, vaid hääletoon lausa tuseb. See on minu arvates lugupidamatu ja ebaprofessionaalne, isegi natukene värdjalik käitumine.

                                Vahel kui suudan reageerida, siis vahetan hümni ajaks heli läti või leedu peale, kus 99% juhtudest ollakse sellel hetkel vait.
                                1-2 aastat tagasi ma saatsin FB-s VSB Eesti lehel neile sõnumi, mis ma asjast arvan. Ühtegi vastust mulle ei tulnud, kuid panin tähele, et paaril järgmisel matšil oli asi korras. Siis läks jälle käest ära - nüüd see aasta olen ka paaril mängul kuulnud, kui kommentaator ütleb, et nüüd kuulame meistrite liiga hümni ja jääb vait.... siis järsku järgmine mäng asi jälle käest ära...

                                Kõige hullemad on Kruus ja Vara - ma ei nimetaks neid isegi mitte kommentaatoriteks, vaid pesuehtsateks turueitedeks, kes ei suuda oma möla ajamist 10-15 sekundi jagu ka edasi lükata. Ilmselt on see mingit sorti haigus, mida oleks võimalik teatud medikamentidega kontrollida....
                                Ma soovitan sul lasta oma aju kontrollida..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X