320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Kõiki mänge? Ma just sain aru et Setanta keskendub ainult suurte mängudele ja Serie Ad eriti üldse ei näidata? Pigem see laola oleks sarnane lahendus. Igatahes hetkel on see niikuinii wishful thinking.
    No kõiki mitte, kuna vähemalt eelmistel hooaegadel paljude mängude kellajad kattusid jne. Aga suht suur valik oli küll.

    Kommentaar


      Kuna meie piirkonna õigused on Sitantal, siis vist nagunii see võtaks mitmed aastad aega et isegi teoorias teoks saada?

      Kommentaar


        Arvutis Mozilla - ei saa vaadata. Telefonis ütleb: ei saa avada.
        On mul lootust ka teenust saada tarbida?
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          firefoxiga hetkel ei saaagi. võta uus brauser endale.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Arvutis Mozilla - ei saa vaadata. Telefonis ütleb: ei saa avada.
            On mul lootust ka teenust saada tarbida?
            Mobiilsed brausereid ei toeta, kasuta appe.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Kuna meie piirkonna õigused on Sitantal, siis vist nagunii see võtaks mitmed aastad aega et isegi teoorias teoks saada?
              Alati on võimalus, kasvõi ära osta, samuti ei tea kas neil on eks, kuna laola näitab, siis vast pole.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Mobiilsed brausereid ei toeta, kasuta appe.
                Lahenes siis nii, et tegin telefonile restardi. Seejärel äpp töötas.
                Arvutis pole viitsind installimistega jaurata veel.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Chrome'iga sain arvutis tööle.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    E-tiiger my ass...
                    The Verge is about technology and how it makes us feel. Founded in 2011, we offer our audience everything from breaking news to reviews to award-winning features and investigations, on our site, in video, and in podcasts.


                    Viaplay kohta. Kui subtiitrid alla panen, siis ei kao full screeni peal see krdima ajariba ja nupud ära.
                    Kui subid eemaldan, siis automaatselt peale paari sekki riba hidden. Browser chrome. Anyone?

                    Kommentaar


                      Arvutis vist viga, osta uus arvuti. Mul Chrome´ga sellist probleemi pole. Kenasti subtiitrid all ja full screenis kaob ajariba ära. Panid sa selle menüü ka ikka kinni, kus saab valida subtiitreid?
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas risto Vaata postitust
                        E-tiiger my ass...
                        The Verge is about technology and how it makes us feel. Founded in 2011, we offer our audience everything from breaking news to reviews to award-winning features and investigations, on our site, in video, and in podcasts.


                        Viaplay kohta. Kui subtiitrid alla panen, siis ei kao full screeni peal see krdima ajariba ja nupud ära.
                        Kui subid eemaldan, siis automaatselt peale paari sekki riba hidden. Browser chrome. Anyone?
                        kliki uuesti selle nupu peal kust supakad võtsid

                        Kommentaar


                          Miks ma ViaPlay Sporti 30 päeva tasuta proovida ei saa? Taustaks siis, et Netflix Ultra HDd saab küll täiesti vabalt demoda.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Miks ma ViaPlay Sporti 30 päeva tasuta proovida ei saa? Taustaks siis, et Netflix Ultra HDd saab küll täiesti vabalt demoda.
                            Ma mõtlesin sama küsida, et lubati 30 päeva trialit, aga raha läks krediidi pealt maha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Ma mõtlesin sama küsida, et lubati 30 päeva trialit, aga raha läks krediidi pealt maha.
                              Astusin samasse ämbrisse.

                              Kõigepealt seatakse lõks üles:



                              Seejärel peab olema erilise kullipilgu ja semiootiliste võimetega mõistmaks, et tasuta prooviperiood kehtib vaid tavapaketile:

                              Kommentaar


                                Käige sitale krt. Ma mõtlesin just proovida selle spordipaketi pärast.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X