320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas El President Vaata postitust
    kui eeljooksus on eestlane, siis on ju hea.

    mind on ilgelt kettasse ajanud eelmiste suurvõistluste ajal see, kui ETV teeb ekslusiivi ja näitab finaaljooksudest ainult lõpusirget või siis mõnda ala üldse veerand tundi hiljem lindilt.
    Muidugi, eks need eeljooksud nt Kupperi heite kõrval peaks olema prioriteet. Tegelt ka?
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      Muidugi, eks need eeljooksud nt Kupperi heite kõrval peaks olema prioriteet. Tegelt ka?
      oleks siis ainult Kupperi heide. kui tehakse eksklusiivi, siis arvatakse, et ilgelt põnev on näidata kõiki heiteid ja vahepealset passimist ka. palgaku režissöör, enne kui eksklusiivi ostavad.

      Kommentaar


        Närvidele käib see TV3st jahumine, ei vaata saastkanaleid saastreklaamidega, aga ikka pean teadma millal seal reklaamipaus hakkab, WTF??

        Kommentaar


          Kuna olin Paides, siis kas keegi Viaplay kaudu sai valida, et mis EPLi mängu näeb või olümpia ajal niikunii ei saa?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Kuna olin Paides, siis kas keegi Viaplay kaudu sai valida, et mis EPLi mängu näeb või olümpia ajal niikunii ei saa?
            Täna küll ei saanud.

            Kommentaar


              Seejuures pildikvaliteet (maksimumi peale sätituna):

              Kommentaar


                Oot, et jah - mis case on selle portaali võimalusega siis? On või ei ole? Hetkel pole märganud, et sellist optsiooni kuskil oleks.

                Lisaks, pildikvaliteet on lihtsalt nii halb huumor, et häbi peaks olema. Ma vaatasin Bloodzeedi HD streami täna PLi mängudest ja ei see pilt oli umbes 2x parema kvaliteediga.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Oot, et jah - mis case on selle portaali võimalusega siis? On või ei ole? Hetkel pole märganud, et sellist optsiooni kuskil oleks.

                  Lisaks, pildikvaliteet on lihtsalt nii halb huumor, et häbi peaks olema. Ma vaatasin Bloodzeedi HD streami täna PLi mängudest ja ei see pilt oli umbes 2x parema kvaliteediga.
                  Tra küll. Kas sa ei saa lihtsalt sellega rahul olla, et on eestikeelne ülekanne lätlaste mängust?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Tra küll. Kas sa ei saa lihtsalt sellega rahul olla, et on eestikeelne ülekanne lätlaste mängust?
                    Ole-ole rahul kõigega mis sõnnikut sulle ette kühveladatakse, ära jumala eest kunagi kliendina arvamust-rahulolematust avalda millegi üle. Pole vaja paremat teenust meil.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      See Viaplay värk ja võimetus asju korralikult teha, et aastal 2016 konkurentsivõimeline olla - see üritus on senini olnud lihtsalt nii hale..

                      Kommentaar


                        Mulle lihtsalt sellise lahendusena, et kuna mul telekat pole ja ma ei soovi endiselt maksta mingite 20 vene kanali eest standardpaketti, lisaks digiboksi ja muud värki, siis arvutisvaatamise jaoks on see lahendus hea. Ehk kui ETV jookseb olümpia ajal kokku pildiga, siis viasat pole siiani jooksnud (seda siis mobiilist).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Ole-ole rahul kõigega mis sõnnikut sulle ette kühveladatakse, ära jumala eest kunagi kliendina arvamust-rahulolematust avalda millegi üle. Pole vaja paremat teenust meil.
                          No täpselt
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Oskab keegi öelda, miks VSB näitab Liverpool-Arsenali mängu ainult esimese poolaja?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas NoWay Vaata postitust
                              Oskab keegi öelda, miks VSB näitab Liverpool-Arsenali mängu ainult esimese poolaja?
                              Sest TV3, TV6 + 6 lisakanalit pole piisav, et kõik olümpia ära mahuks.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas NoWay Vaata postitust
                                Oskab keegi öelda, miks VSB näitab Liverpool-Arsenali mängu ainult esimese poolaja?
                                Sest tegelikult näidatakse terve mäng ikka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X