320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas El President Vaata postitust
    tänast Mägi jooksu kuskilt järele vaadata ei saa? nagu aastas 1992. elaks, aga isegi AK spordiuudised ei päästa vist
    Mine viaplaysse ja keri ajas nati tagasi.

    Kommentaar


      Algselt postitas jaamu
      ETV2 näitab ju
      ma konstanteerisin fakti
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        VSB sai fännikirja: Palun otsige omale kommentaatorid kes pole selgelt ühe tiimi poolt ja kes ei eksiks mängijate segamini ajamisega mängujooksul umbes 20 korda
        Ei kirjutanud mina, aga vabalt oleks ka võinud. Iga Klavani pallipuute peale eufooriline kriiskamine on natuke liiga palju minu maitse jaoks. Tegelt ka.
        Ja mis värk sellega on, et keegi teine enam ei kommenteeri? Kõik olümpiaga rakkes?
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Tõeliselt hea meel nende Viasati lisakanalite eest - tänu neile ikka näeb olümpiat. VSB ja ETV on kohutavad oma korvpallimaaniaga. Soomlastel on ka väga veider alade valik tihtipeale - eile näidati 9 tundi järjest golfi. Aga neil on muidugi ka teine kanal, mida Eestis ei näe.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Ei kirjutanud mina, aga vabalt oleks ka võinud. Iga Klavani pallipuute peale eufooriline kriiskamine on natuke liiga palju minu maitse jaoks. Tegelt ka.
            Ja mis värk sellega on, et keegi teine enam ei kommenteeri? Kõik olümpiaga rakkes?
            Kalev teeb UCLi see nädal. Taavi paneb hullu, Vince vist ei saa üldse olla olümpia ajal jne. Et rahu, küll saate teisi ka.

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Ei kirjutanud mina, aga vabalt oleks ka võinud. Iga Klavani pallipuute peale eufooriline kriiskamine on natuke liiga palju minu maitse jaoks. Tegelt ka.
              Ja mis värk sellega on, et keegi teine enam ei kommenteeri? Kõik olümpiaga rakkes?
              Tra, palju sul ikka neid eestlasi tippliigades on na. Loomulik reaktsioon.

              Kommentaar


                Paljud Viaplayst sagedamini filme vaatavad? Tahaks teada kas pean jälle uue arvuti ostma või viga mujal.
                Nimelt jõle tüütu on kogu aeg filmide listis läbi kerida, et siis otsida midagi uut, mis on lisatud. Valik "Viimati lisatud" (https://viaplay.ee/movies?sections[]=MOVIES&sort[]=latest), kuvab mulle teist nädalat juba Marslase viimaseks filmiks. Tegelikult aga sisu on uuenenud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Tra, palju sul ikka neid eestlasi tippliigades on na. Loomulik reaktsioon.
                  Absoluutselt nõus + musta valgeks ei karjunud, oligi hea tegutsemine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas risto Vaata postitust
                    Paljud Viaplayst sagedamini filme vaatavad? Tahaks teada kas pean jälle uue arvuti ostma või viga mujal.
                    Nimelt jõle tüütu on kogu aeg filmide listis läbi kerida, et siis otsida midagi uut, mis on lisatud. Valik "Viimati lisatud" (https://viaplay.ee/movies?sections[]=MOVIES&sort[]=latest), kuvab mulle teist nädalat juba Marslase viimaseks filmiks. Tegelikult aga sisu on uuenenud.
                    Sama siin. Eks neid lapsehaigusi on sellel programmil mitmeid.

                    Kommentaar


                      Monaco-Villarreali ei näita? (Küsin üle, kuna kava ei saa viimasel ajal uskuda)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Monaco-Villarreali ei näita? (Küsin üle, kuna kava ei saa viimasel ajal uskuda)
                        Minu teada mitte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Sama siin. Eks neid lapsehaigusi on sellel programmil mitmeid.
                          Nii ta on, lehekülg asjadest, mis pole päris nii nagu oleks pidanud olema, on ikka õige pikk, aga vaikselt neid uuendusi tuleb. Uurin järele selle funktsionaalsuse kohta, kas see on bugidelistis olemas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Ei kirjutanud mina, aga vabalt oleks ka võinud. Iga Klavani pallipuute peale eufooriline kriiskamine on natuke liiga palju minu maitse jaoks. Tegelt ka.
                            Üle küll ei pingutanud Klavanige, kuigi tegu siis meie mehega platsil. Väga bro kommentaar oli (ütlen ma Arsenali poolehoidjana).

                            Kommentaar


                              Vaatasin korra Viaplay filmivalikut ja playerit. Kas video kvaliteedi alla panna 360p/480p/720p/1080p on liiga mainstriim või peaks seal selline naljakas slider option on mis ei ütle sulle kui hea kvaliteedi peal ta hetkel reaalselt on?
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Vaatasin korra Viaplay filmivalikut ja playerit. Kas video kvaliteedi alla panna 360p/480p/720p/1080p on liiga mainstriim või peaks seal selline naljakas slider option on mis ei ütle sulle kui hea kvaliteedi peal ta hetkel reaalselt on?
                                Player peaks mängima automaatselt parimat kvaliteeti mis saadaval on ja siis sõltub edasine netiühendusest, umbes 60% mandist peaks HD olema. Üldjoontes ei tea eriti kedagi, kes tahaks meelega kehvemat kvaliteeti vaadata ja need kellel andmemahust väga kahju võivad alati lihtsalt minimaalsega vaadata.
                                Miks seal slider numbrite asemel on, ei teagi tegelt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X