320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina, telekata inimene, kaalun, et kas loobuda netflixist või viaplayst. Netflixi tugev eelis on sarjad.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Muuseas, selle kuu jooksul tuleb veel üks põnev uudis
      counting days..

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Mina, telekata inimene, kaalun, et kas loobuda netflixist või viaplayst. Netflixi tugev eelis on sarjad.
        mis sarju sa sealt vaatad? endal paar kuud tagasi veel oli netflix olemas kuid kõik asjad olid pmst nähtud või... ei huvitanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas risto Vaata postitust
          counting days..
          sama siin, see teema jäi lihtsalt kõrva ühest nn mitteametlikust jutuajamisest ja rohkem pole kuulnud, aga septembri alguses pidi juba uudis väljas olema

          Kommentaar


            Nonii, kus siis see lubatud Meistrite Liiga loosimine Viaplay-s on?





            E: Ja nüüd siis tuleb hoopis hokimängu ülekanne sealt. Tublit tööd teete, mehed!

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Meistrite Liiga loosimine

              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Kuidas see link nüüd Viasatiga seotud on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas lenc Vaata postitust
                  Nonii, kus siis see lubatud Meistrite Liiga loosimine Viaplay-s on?





                  E: Ja nüüd siis tuleb hoopis hokimängu ülekanne sealt. Tublit tööd teete, mehed!
                  Jube nõme tõesti, ise ka kirusin vihaselt kodus ja passisin mingit striimi

                  Kommentaar


                    Õnnestus taas. Rasmus Mägi võidab teemantliigas, VSB näitab Vene hokit.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Mõtlesin ka peldikus,et vaatan viaplay appist meistrite liiga loosimist ja nägin mingit hokit. Loobusin ja olin veits pahur aga siiski õnnelik
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        ma üldse ei plaaninud loosimist vaadata, aga Eurosport näitas seda

                        Kommentaar


                          Miks ei kannata neid hoki mänge spetsiaalselt hoki kanalilt näidata? Mis selle (ja ka motorsi) kanali mõte siis on, kui live mänge/sõite topitakse ikka vsb peale? Niikuinii see kanal kõigil olemas, kellel ka vsb on.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                            Miks ei kannata neid hoki mänge spetsiaalselt hoki kanalilt näidata? Mis selle (ja ka motorsi) kanali mõte siis on, kui live mänge/sõite topitakse ikka vsb peale? Niikuinii see kanal kõigil olemas, kellel ka vsb on.
                            Lätikeelsed kohalikud kommentaarid

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Lätikeelsed kohalikud kommentaarid
                              Sest digilevis ei saa eraldi audiokanalit valida puldiga? STVs on ju suurem osa mingeid välismaa kanaleid kahe helikanaliga.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Nagu ma aru olen saanud siis seda hoki kanalit ei saadeta ju Riiast välja, ehk ei saa ka need Läti sepad sinna peale kommenteerida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X