320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    miks need totrad olümpia rõngad ikka seal paremal üleval nurgas olema peavad?
    Sest järgmiste olümpiamängude ajal ei ole Viasatil võimalik neid enam näidata. Võetakse viimast ühesõnaga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Noh, kvalifikatsioonis saab stardijärjekorra, võistluses saad lõpujärjekorra, aga vabatreeningul, mis seal saab?
      Näeb kuidas valmistutatakse kvaliks ja sõiduks??? Mõndasi järsku huvitab see?
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Näeb kuidas valmistutatakse kvaliks ja sõiduks??? Mõndasi järsku huvitab see?
        Mida sa sealt täpsemalt näed? Päris tõsiselt huvitab.

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Mida sa sealt täpsemalt näed? Päris tõsiselt huvitab.
          Sellepeale ütleks, et oleks fantastiline vaataja numbreid näha vs prem
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas risto Vaata postitust
            Miks lätlaste ja leedukate viasatis rohkem pakutakse?
            Home3 ir lieliska televīzija, kas pieejama visā Latvijas teritorijā neatkarīgi no interneta pieslēguma. Uzzini vairāk mūsu mājaslapā!

            BITĖS Home3 palydovinė televizija namams, kuriai nereikia interneto. ✅ BITĖS konsultantai pasiruošę Jums padėti, kreipkitės ir mėgausitės Home3 televizija.

            Home3 teleteenus. Baltikumi suurim SAT TV pakkuja. Üle õhu TV. Järelvaatamine, seadmed (digiboks ja antenn) ning standardpaigaldus tasuta!


            Ehk siis Viasat Xtra ja eSportsTV. Lisaks neil ka 16HD veel püsti?
            Panniga on need täitsa nähtavad, ainult 16HD-s pole kindel.
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Mida sa sealt täpsemalt näed? Päris tõsiselt huvitab.
              No on ju igasugu fanaatikuid. Mina väikse poisina lõikasin näiteks lehest välja Schumacheri ja Ferrari pilte, kleepisin neid vihikusse ja vaatasin ka saksa kanali pealt vabatreeninguid. Kui F1 nädalavahetus oli siis võis kasvõi maavärin olla või misiganes, aga mina pidin sõitu nägema. Mäletan, et olin mingi 11-aastasena poisina paar nädalat haiglas ja peksin õed seepe vaatamast minema, et F1-te puhketoas näha.

              Aga eks vabatreeningutel ju ka testitakse rehve, uusi juppe ja igasugu muid asju nagu sõidustrateegiat. F1 fänni jaoks on ka neid kindlasti huvitav vaadata. Ma vahel vaatan ka, kuigi praegune F1 on minu jaoks pigem igav.

              Kommentaar


                Viaplay välisriigis ei tööta? Kas mingit nihverdamismeetodit oleks?

                Kommentaar


                  Inimesed vaatavad tänapäeval veel F1te?
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Inimesed vaatavad tänapäeval veel F1te?
                    Iceman vaatab. Võimalusel ka vabatreeninguid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Iceman vaatab. Võimalusel ka vabatreeninguid.
                      http://djheiki.onepagefree.com/ Heiki ka ikka!

                      Kommentaar


                        mina vaatan ka, kuigi tase on üpris ebaühtlane (osad etapid on lihtsalt igavad, samas teised nagu vanadel headel aegadel). Suure tõenäosusega ei vaataks kui VSB/VIaplay üle ei kannaks samas, mingit striimi küll ei viitsi otsida.

                        Kommentaar


                          Septembri algusse lubatud suur uudis on kohe tulemas ikka?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Septembri algusse lubatud suur uudis on kohe tulemas ikka?
                            Tuli juba augusti lõpus: https://www.facebook.com/ViaplayEest...970325/?type=3
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Mul viimasel ajal jukerdab see viaplay. Ei tööta arvutiga - ei exploreris, ei mozillas. Ainult liveülekandeid saan vaadata. Noh ja mobiilis siis kaa kogu sisu. On lootust et saab selle asja korda? Brauserite värskendamine iga nädal ei ole lahendus.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Mul viimasel ajal jukerdab see viaplay. Ei tööta arvutiga - ei exploreris, ei mozillas. Ainult liveülekandeid saan vaadata. Noh ja mobiilis siis kaa kogu sisu. On lootust et saab selle asja korda? Brauserite värskendamine iga nädal ei ole lahendus.
                                Ei ole tõesti, mismoodi jukerdab ja kas oled klienditeenindusele kirjutanud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X