320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav ,et keegi ei maini kuidas sundarandi kaitse korralikult läbi tõmmati

    Kommentaar


      Algselt postitas andre26 Vaata postitust
      Huvitav ,et keegi ei maini kuidas sundarandi kaitse korralikult läbi tõmmati
      Seal tuli vist kohe parandus ka. Pärast tööpäeva kell 23.35 tulevad ikka imelised lausekonstruktsioonid.

      Kommentaar


        Algselt postitas andre26 Vaata postitust
        Huvitav ,et keegi ei maini kuidas sundarandi kaitse korralikult läbi tõmmati
        Ma mõtlesin, et kas hakkan videot välja lõikama sellest, aga minu jaoks jäi see natuke liiga lahjaks. Oleks Dannar nimeliselt öelnud, et nt. Lukaku tõmbas kogu Sunderlandi kaitseliini läbi, siis oleks teine asi...

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Mõtlen siin endamisi, et mida see tüüp seal VSB-s kordab ja kordab, kuidas Lukaku oli tuhandeid minuteid kuival. Alles ta ju eelmisel nädalal lõi - vist isegi kaks. Aga Belgia koondis ilmselt ei loe.
          varsti hakkame treeningmängudes löödud väravaid ka lugema
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Viaplay näitab täna kuut UEFA Champions League alagrupimängu otsepildis!
            Kui tavatelevisioonis tuleks valida näitamiseks üks mäng, siis internetitelevisioonis saame ära näidata kuue üheaegse matši otseülekanded. Varem ei ole kõiki paralleelseid mänge olnud Eestis legaalselt võimalik vaadata. Eraldi lisakanal on pühendatud tipphetkedele, kus näeb praktiliselt reaalajas kõigis kaheksas mängus löödud väravaid ning teisi põnevaid momente

            UEFA alagrupimängude otseülekanded algavad Viaplays täna Eesti aja järgi kell 21.35 kui vastamisi on PSG ja Arsenal, Kievi Dünamo ja Napoli, Barcelona ja Celtic, Manchester City ja Borussia Mönchengladbach, Bayern ja Rostov ning PSV ja Atlético.

            Homme samal ajal algavad otseülekanded järgmiselt viielt alagrupimängult, kus mõõtu võtavad Leverkusen ja Moska CSKA, Tottenham ja Monaco, Real Madrid ja Sporting CP, Club Brugge ja Leicester ning Juventus ja Sevilla.

            Kommentaar


              viaplay suht nunnu, minu pere kiidab!

              Kommentaar


                Ilus!

                Kohe kui pildi kvaliteet ka ilusaks tehakse, tuleb Viaplay ka minu koju taas.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  See kvaliteedi asi on natuke kahtlane jah, et mille taha see jääb. Näiteks Eurosport Playeris on HD-ready formaadis (1280x720 väga hea kvaliteediga) pilt ja see jookseb 2500kbs striimiga. Viaplay puhul ei jää bitrate sellele eriti alla, aga pilt on suht udukogu ja ei kannata Eurospordi omaga võrreldes mitte mingit kriitikat. Ehk siis bandwidthi taha ei tohiks midagi jääda, aga kuidas see pilt sati pealt vastu võetakse ja edasi kokku pakitakse on hetkel suure küsimärgiga minu jaoks.

                  Kommentaar


                    yup, pildikvaliteedi parandamine on suht kõrgel fix-listis, loodetavasti juba õige pea saab rõõmustada selles osas.

                    Kommentaar


                      Kuidas Euroopa liigaga lood on neljapäeval?
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        yup, pildikvaliteedi parandamine on suht kõrgel fix-listis, loodetavasti juba õige pea saab rõõmustada selles osas.
                        Ok, ma ütlen, et esialgu on plaan 1. jaanuarist kvaliteet parendada, aga kuna alati juhtub siin imeasju, siis mina ei saa lubada ja LeeRomeno ka mitte. Aga asi olla töös.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Kuidas Euroopa liigaga lood on neljapäeval?
                          Ainult üks mäng. Sorry.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ok, ma ütlen, et esialgu on plaan 1. jaanuarist kvaliteet parendada, aga kuna alati juhtub siin imeasju, siis mina ei saa lubada ja LeeRomeno ka mitte. Aga asi olla töös.
                            muidugi hea, et lubatakse, kuid võiks siis vähemalt lubada kuupäevaks esimese aprilli - noh, adekvaatne plaan b. muidu tublid.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ainult üks mäng. Sorry.
                              On ka põnevamaid mänge a noh mingi saldejums on ju väravas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                On ka põnevamaid mänge a noh mingi saldejums on ju väravas.
                                Kui hokit poleks näeks ka ilmselt kell 20.00 Feyenoord - ManU mängu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X