320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    CLi mänge motor ei kanna üle seekord?
    Ikka kannab, miks ei peaks?

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      CLi mänge motor ei kanna üle seekord?
      Neid ma nädalatabelist ei tea, kuna tulevad otse rootsist.

      Kommentaar


        Algselt postitas jaamu
        Miks VSB ühtegi 22.05 algavat mängu ei näita, vaid hoopis vormelikordust?
        Oleks võinud näidata kl 22 Praha Sparta - Inter mängu, aga ei, Zürichis ju lätlane vist hingitsemas.

        Kommentaar


          Raku pärast tellsiin ka viasati ja pooli mänge näidatakse ka kordusest. Tra mis pask ja mõttetu udu kanal. kuu lõpus tühistan tellimuse ka.

          Kommentaar


            Algselt postitas andre26 Vaata postitust
            Raku pärast tellsiin ka viasati ja pooli mänge näidatakse ka kordusest. Tra mis pask ja mõttetu udu kanal. kuu lõpus tühistan tellimuse ka.
            Telli ticket, kui veel pole? Seal eestlasi on?

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Telli ticket, kui veel pole? Seal eestlasi on?
              Misasja? Kaineks saanud?
              Aga tõsiselt teemasse. Teie kes seda kanalit tellite , mis väärtust te sealt saate? Nädalavahetusel näeb premmi ja seda ka osad mängud kordustest. Pildikvaliteet on nii p... ,et ka netist leiab parema kvaliteediga streame. Võrdluses setantaga jääb küll kvaliteedis ja hinnas kõvasti alla. Miski 1eur kuus noppelakanalina telliks veel võib olla..

              Kommentaatorite kohta ei ütle midagi halba.

              Kommentaar


                Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                Misasja? Kaineks saanud?
                Aga tõsiselt teemasse. Teie kes seda kanalit tellite , mis väärtust te sealt saate? Nädalavahetusel näeb premmi ja seda ka osad mängud kordustest. Pildikvaliteet on nii p... ,et ka netist leiab parema kvaliteediga streame. Võrdluses setantaga jääb küll kvaliteedis ja hinnas kõvasti alla. Miski 1eur kuus noppelakanalina telliks veel võib olla..
                Viasat Motor HD on täitsa kobe, F1 ja Moto GP, lisaks väiksemad sarjad Euroopast ja USA-st. Ning Meistrite Liiga mängud HD-s. Viasat Golfist näeb suurturniire + Ryder Cup tulemas veel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                  Misasja? Kaineks saanud?
                  Aga tõsiselt teemasse. Teie kes seda kanalit tellite , mis väärtust te sealt saate? Nädalavahetusel näeb premmi ja seda ka osad mängud kordustest. Pildikvaliteet on nii p... ,et ka netist leiab parema kvaliteediga streame. Võrdluses setantaga jääb küll kvaliteedis ja hinnas kõvasti alla. Miski 1eur kuus noppelakanalina telliks veel võib olla..

                  Kommentaatorite kohta ei ütle midagi halba.
                  Tellingi kogu paketti pm Inglise liiga ja Meistrite liiga pärast, vahel harva piilun hokit ja kossu ka igapäevatoimetuste kõrvalt poole silmaga. Ja ma nagu ei oska nuriseda. Jah, pilt võiks teravam olla, mänge rohkem jne jne, lätlaste eneseupitamine ajab vahel vihaseks, aga ma ikka ei viitsi eriti nuriseda. Alati saaks 7 korda sitemini, 10-15 aastat tagasi ma ainult unistasin taolisest kanalist.

                  Ja see 7 euri kuus, no see pole laias laastus mingi raha. 2 õlut baaris. Kui ma selle 7 euri eest kuus kasvõi 2-3 head mängu näen, siis on see juba end ära tasunud.

                  Kommentaar


                    Kes see Petersoo kõrval oli?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      Ja see 7 euri kuus, no see pole laias laastus mingi raha. 2 õlut baaris. Kui ma selle 7 euri eest kuus kasvõi 2-3 head mängu näen, siis on see juba end ära tasunud.
                      Keegi võiks võrdluseks välja tuua mõne UK paketi mida saab tellida. BT sport 1+2+3+euro on sutsu alla 7 euri kuus?(Juhul kui sul BT juba olemas)
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Kes see Petersoo kõrval oli?
                        Kristjan Üksküla. Päris hästi rääkis, kuigi näitlejale ei tohikski see töö nii raskusi valmistada kui suvalisele inimesele.
                        Petersoo oleks võinud rohkem rääkida lasta.

                        Kommentaar


                          Kuidas jätkatakse korvpalliga see aasta? Euroliiga? Meistrite liiga? Või hoopiski mõlemad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Keegi võiks võrdluseks välja tuua mõne UK paketi mida saab tellida. BT sport 1+2+3+euro on sutsu alla 7 euri kuus?(Juhul kui sul BT juba olemas)
                            Pean ausalt tunnistama, et mul pole aimugi mis see BT sport on ja kas seda kuidagi ka minu televiisori sisse tellida saab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MNa Vaata postitust
                              Pean ausalt tunnistama, et mul pole aimugi mis see BT sport on ja kas seda kuidagi ka minu televiisori sisse tellida saab.
                              BT Sport on Brittide üks suurimaid Spordikanaleid, koos SKY Sportsiga. Meie pilt mida me Viaplays ja VSB'st näeme, peaks olema Sky oma.

                              Kommentaar


                                see on hea, et heli on pildist jällegi veidi ees ja nii saad kohe teada,
                                kas see pealelöök läheb väravasse või ei
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X