320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Vaatasin täna 1080p striimist neid mänge mida ise tahtsin, inglise keeles, tasuta. Pilt oli kolmapäeva õhtul vaadatud TV6 pildiga võrreldes nagu prillikivi. Elu on ilus ja stressivaba.
    Sul on ikka väga keeruline elu, kui kehvema kvaliteediga telepilt juba stressi tekitab. Aga hea, et lõpuks sinagi leidsid alternatiivse võimaluse jalgpalli vaatamiseks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
      Kas inimesed saavad endale ainult VSB kanali tellida ilma Motorsita?
      Telia kaudu saab küll ilma, pole mul iialgi neid mootoreid olnud. Ainus kohustuslik lisakanal VSB-le on golf, aga selle üle ei kurda - mõnikord suurvõistluste ajal isegi keeran sinna peale.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas QRkood Vaata postitust
        Sul on ikka väga keeruline elu, kui kehvema kvaliteediga telepilt juba stressi tekitab. Aga hea, et lõpuks sinagi leidsid alternatiivse võimaluse jalgpalli vaatamiseks.
        No selliste inimeste puhul ei ole midagi teha. Ma isiklikult ei näe striimimises midagi halba kui legaalset vaatamismoodust riigis polegi, või siis kui see on ebanormaalselt kallis või ei tööta vms. Ise ka striimin mõnikord, aga samas ei saa aru inimestest kes räägivad sellest kui mingist eriliselt mõnusast asjast, olles samas teadlik, et tegu on põhimõtteliselt vargusega. Minu jaoks on see põhimõttelisel sama, kui minna kuhugi eriti kallisse ja heasse restorani, pugida kõht täis, siis sealt ära joosta ilma arvet tasumata ja siis pasundada kuhugi foorumisse, kui hästi sa süüa said ja peale kõige muu veel täiesti tasuta. Õnneks on muidugi Eestis olukord ikka kordades parem kui Läti/Leedu, kus piraatlus on rahvussport, aga eks erandid rikastavad.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          No selliste inimeste puhul ei ole midagi teha. Ma isiklikult ei näe striimimises midagi halba kui legaalset vaatamismoodust riigis polegi, või siis kui see on ebanormaalselt kallis või ei tööta vms. Ise ka striimin mõnikord, aga samas ei saa aru inimestest kes räägivad sellest kui mingist eriliselt mõnusast asjast, olles samas teadlik, et tegu on põhimõtteliselt vargusega. Minu jaoks on see põhimõttelisel sama, kui minna kuhugi eriti kallisse ja heasse restorani, pugida kõht täis, siis sealt ära joosta ilma arvet tasumata ja siis pasundada kuhugi foorumisse, kui hästi sa süüa said ja peale kõige muu veel täiesti tasuta. Õnneks on muidugi Eestis olukord ikka kordades parem kui Läti/Leedu, kus piraatlus on rahvussport, aga eks erandid rikastavad.
          Noh, aus tagasiside. Varguse argument ei kehti niiehknaa kunagi.

          Kommentaar


            Ei tea, mina ei näe näiteks inimest halvana kui ta filme torrentib - või kas nemad on ka sinu arvates vargad, sest DVD saaks ju ebay'st ikka kätte?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Telia kaudu saab küll ilma, pole mul iialgi neid mootoreid olnud. Ainus kohustuslik lisakanal VSB-le on golf, aga selle üle ei kurda - mõnikord suurvõistluste ajal isegi keeran sinna peale.
              Soh, pean üle vaatama kodus siis. Kui kunagi sai tellitud, siis tulid kõik kolm. Iseasi, kas see hinnas midagi muudab.
              Golfi kanali pealt pean ka nõustuma sinuga.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Ei tea, mina ei näe näiteks inimest halvana kui ta filme torrentib - või kas nemad on ka sinu arvates vargad, sest DVD saaks ju ebay'st ikka kätte?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Ei tea, mina ei näe näiteks inimest halvana kui ta filme torrentib - või kas nemad on ka sinu arvates vargad, sest DVD saaks ju ebay'st ikka kätte?
                  Umm kes see tänapäeval DVDsid ostab? Hetkel toimib Eestis ikka suurem hulk täiesti legaalseid mooduseid endale film ka digitaalselt osta ja kui kannatust on rohkem, siis keskkonnad nagu Viaplay ja Netflix annavad võimaluse vaadata filme palju soovid ilma neid eraldi ostmata ja hoida veel raha kokku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    No selliste inimeste puhul ei ole midagi teha. Ma isiklikult ei näe striimimises midagi halba kui legaalset vaatamismoodust riigis polegi, või siis kui see on ebanormaalselt kallis või ei tööta vms. Ise ka striimin mõnikord, aga samas ei saa aru inimestest kes räägivad sellest kui mingist eriliselt mõnusast asjast, olles samas teadlik, et tegu on põhimõtteliselt vargusega. Minu jaoks on see põhimõttelisel sama, kui minna kuhugi eriti kallisse ja heasse restorani, pugida kõht täis, siis sealt ära joosta ilma arvet tasumata ja siis pasundada kuhugi foorumisse, kui hästi sa süüa said ja peale kõige muu veel täiesti tasuta. Õnneks on muidugi Eestis olukord ikka kordades parem kui Läti/Leedu, kus piraatlus on rahvussport, aga eks erandid rikastavad.
                    Aga selle sama klausli alla käivad enamus meie juhtumid ju.. Viaplay on kehva kvaliteedi ja hinna suhtega segane teenus, mis tihti ei oma piisavalt suuri valikuid ega töökindlust.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Aga selle sama klausli alla käivad enamus meie juhtumid ju.. Viaplay on kehva kvaliteedi ja hinna suhtega segane teenus, mis tihti ei oma piisavalt suuri valikuid ega töökindlust.
                      Kehv kvaliteedi ja hinna suhe ning "segasus" on küll väga subjektiivsed mõisted. Ja 10 euri ei ole vähemalt minu jaoks mitte ühest otsast kallis, see on enamvähem paar lõunat ja olen selle summa küll nõus maksma et terve kuu aega sporti ja meelelahutust saada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Vaadates mis mänge ikka ja jälle valitakse, siis võib küll vist öelda, et kedagi ei koti eestlased.

                        Kas täna tõesti näitab õhtul tennist?
                        Mida siis eestlased eile õhtul parema meelega vaadanud oleks kui Davis Cupi otsustavaid mänge? Suvalist Mourinho bussiparkimist? noty

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          Mida siis eestlased eile õhtul parema meelega vaadanud oleks kui Davis Cupi otsustavaid mänge? Suvalist Mourinho bussiparkimist? noty
                          See on hästi naljakas suhtumine tõesti, et "eestlased nõuavad ManU jalgpalli, aga lätlased ei huvitu vapsee jalkast". Ehk, jah, Läti ja Leedu vaatajad on teatud eelises, aga päris nii see ka pole, et näiteks tennise näitamine on justkui Läti-Leedu kius eestlaste vastu. Ilmselt tõmbab Davis Cupi finaal isegi rohkem vaatajaid Eestis, kui tõesti üks suvaline ManU mäng.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ilmselt tõmbab Davis Cupi finaal isegi rohkem vaatajaid Eestis, kui tõesti üks suvaline ManU mäng.
                            Sellele väitele sooviks küll tõestust. Fed Cup võibolla, aga Davis? Puht statistilisest huvist ja enda mätta otsast.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                              Sellele väitele sooviks küll tõestust. Fed Cup võibolla, aga Davis? Puht statistilisest huvist ja enda mätta otsast.
                              Te ülehindate taaskord endaga sarnaseid inimesi. Tennis on ka tegelikult väga populaarne spordiala.

                              Kommentaar


                                Mina nt vaatasin väga hea meelega pühapäeval Tennist. Väga tore, et VSB pakkus neid mänge eesti keelsete kommentaaridega.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X