320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Umm kes see tänapäeval DVDsid ostab? Hetkel toimib Eestis ikka suurem hulk täiesti legaalseid mooduseid endale film ka digitaalselt osta ja kui kannatust on rohkem, siis keskkonnad nagu Viaplay ja Netflix annavad võimaluse vaadata filme palju soovid ilma neid eraldi ostmata ja hoida veel raha kokku.
    LOL. Mina ostan. Filme, mis on klassikud või lihtsalt tõelised meistriteosed. Ei teagi miks tegelikult - viimasel ajal on päris keeruline leida võimalusi nende vaatamiseks. Seega ostan rohkem selleks, et vist riiulit filmidega täita.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Ma tellisin just paar nädalat tagasi Amazonist kõik välja antud Simpsonite hooaegade DVD-d. Lisaks Simpsonite filmi DVD ka.

      Kommentaar


        Algselt postitas QRkood Vaata postitust
        Sul on ikka väga keeruline elu, kui kehvema kvaliteediga telepilt juba stressi tekitab. Aga hea, et lõpuks sinagi leidsid alternatiivse võimaluse jalgpalli vaatamiseks.
        Ei ole keeruline, stressis olid need kellele VSB ei näidanud mängu mida nad näha tahtsid.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          No selliste inimeste puhul ei ole midagi teha. Ma isiklikult ei näe striimimises midagi halba kui legaalset vaatamismoodust riigis polegi, või siis kui see on ebanormaalselt kallis või ei tööta vms.
          Ma ei saa aru, kõik 3 argumenti ju kehtivad siinpuhul. Eestis ei olegi legaalset teenust nende mängude vaatamiseks mida ma tahan. Ning olen korduvalt öelnud, et kui oleks siis maksaks aga VSB/Viaplay ei ole see teenusepakkuja, kes oleks suuteline pakkuma. Maksan Spotify eest, maksan Netflixi eest ja maksaks vabalt ka €20 kuus spordi eest kui pakutaks: 1. vaadata conference kanalist omale sobivat mängu 2. 1080p pildikvaliteeti. Seega miks teeselda, et VSB/Viaplay olemasolu eestis tähendaks nagu seda, et mul on olemas teenus kust ma 100% alati oma lemmikmeeskonna mängu näen, kui see tegelikult ju nii ei ole? "Põhimõttelise varguse" jätan üleüldse kommenteerimata.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Võiks ikka aru saada.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Ma ei saa aru, kõik 3 argumenti ju kehtivad siinpuhul. Eestis ei olegi legaalset teenust nende mängude vaatamiseks mida ma tahan. Ning olen korduvalt öelnud, et kui oleks siis maksaks aga VSB/Viaplay ei ole see teenusepakkuja, kes oleks suuteline pakkuma. Maksan Spotify eest, maksan Netflixi eest ja maksaks vabalt ka €20 kuus spordi eest kui pakutaks: 1. vaadata conference kanalist omale sobivat mängu 2. 1080p pildikvaliteeti. Seega miks teeselda, et VSB/Viaplay olemasolu eestis tähendaks nagu seda, et mul on olemas teenus kust ma 100% alati oma lemmikmeeskonna mängu näen, kui see tegelikult ju nii ei ole? "Põhimõttelise varguse" jätan üleüldse kommenteerimata.
              Spotify's on olemas kogu muusika, mis sulle meeldib? Minu näitel ei ole
              Netflixis on olemas kõik filmid ja seriaalid, mida tahad vaadata? Minu jaoks ei ole
              VSB's/Viaplays on olemas kõik mängud, mida Barcelona mängib? Hui on.

              Spotify tellimus on sellegipoolest olemas, sest see on lihtsalt mugav ja kuna sõidan igapäevaselt palju autoga on lihtsalt parim variant.
              Netflixist loobusin peale proovimist, Viaplay eest maksaks ka siis kui ei töötaks seal. On see ideaalne toode? Kaugelt sellest, aga 10 euriku eest on asja küll täiesti piisavalt ja CLi simulcastist olen täiesti sõltuvuses.
              See ei tähenda, et ma näiteks Barcelona mänge ei striimiks mõnikord (ja Setanta on täiesti ostetud kusjuures), sest lihtsalt satun tihti mänge arvutist/moblast vaatama, sest telekast ei saa ühel või teisel põhjusel vaadata.

              Kas ma lähen peale suurepärase striimi leidmist kuhugi foorumisse hõiskama kui kuradi kõva mees ma olen? Ei lähe, aga midagi sulle ka suurepärase saavutuse eest:

              Kommentaar


                Kõik jumala õige. Hõiskamine oli ainult vihje neile kes stressasid selle üle, et nad tennist pidid vaatama. See ei välista, et nad VSB eest edasi ei võiks maksta, btw.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Mõtlesin, et vaatan mis kvaliteedi VSB nüüd välja annab.(aastaid hiljem kui viimane kord sai vaadatud) Paraku on see nii jube, et silmad hakkavad valutama. Millal küll keegi sealt kõrgemalt mõistab, et aasta on praegu 2016 ning SD pilt ei ole okei.

                  Tõsi 7 eurot pole suur summa. Aga eeldaks natuke rohkemat.

                  Praegusel hetkel olen ilmselt sunnitud loobuma just kvaliteedi(!) tõttu. Ehk aastal 2020 (?) kohtume jälle VSB!

                  Kommentaar


                    Ma vaatan Viaplay'st üldjuhul, kuna tavaliselt teleri/arvuti ette ei jõua mängude ajaks. Ekraan piisavalt väike, et seal ei häiri.
                    Kui saab aga rahulikult kodus oldud sel ajal siis mu arvuti 22'sel monitoril hakkab juba häirima Viaplay kvaliteet, rääkimata siis sellest kui seda pilti panna oma telekasse. Ehk siis kui arvutisse saab siis on ikka kasutusel alternatiivsed viisid mängu vaatamiseks kuna tahaks paremat pilti näha.

                    Kommentaar


                      Need küpsised on head küll.

                      Kommentaar


                        Kus suitsu, seal tuld?
                        Uudisteagentuuri BNS kinnitamata andmetel on Rootsi meediakontsern Modern Times Group (MTG) asunud otsima ostjat oma Balti äridele, mille hind võib ulatuda ligi 100 miljoni euroni.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas risto Vaata postitust
                          Niipalju kui ma kuulnud olen, siis täiesti mõttetu ruumor, aga noh mida ma ka tean.

                          Kommentaar


                            Tänast mängu eesti keeles ei kuulegi?

                            Kommentaar


                              Keegi teeb vist tööluusi :#

                              Kommentaar


                                Dannar sai aru, et Vincent teeb a tegelt Dannar pidi ise kommenteerima.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X