320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Dannar sai aru, et Vincent teeb a tegelt Dannar pidi ise kommenteerima.
    Ära ehmata, vaatasin suure hirmuga kava üle, mina ei pidanud seekord midagi tegema.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Spotify's on olemas kogu muusika, mis sulle meeldib? Minu näitel ei ole
      Netflixis on olemas kõik filmid ja seriaalid, mida tahad vaadata? Minu jaoks ei ole
      VSB's/Viaplays on olemas kõik mängud, mida Barcelona mängib? Hui on.

      Spotify tellimus on sellegipoolest olemas, sest see on lihtsalt mugav ja kuna sõidan igapäevaselt palju autoga on lihtsalt parim variant.
      Netflixist loobusin peale proovimist, Viaplay eest maksaks ka siis kui ei töötaks seal. On see ideaalne toode? Kaugelt sellest, aga 10 euriku eest on asja küll täiesti piisavalt ja CLi simulcastist olen täiesti sõltuvuses.
      See ei tähenda, et ma näiteks Barcelona mänge ei striimiks mõnikord (ja Setanta on täiesti ostetud kusjuures), sest lihtsalt satun tihti mänge arvutist/moblast vaatama, sest telekast ei saa ühel või teisel põhjusel vaadata.
      Netflixi ja Spotify kasuks räägib siiski tõik, et see, mis neil on olemas, on kvaliteetne. Maksan mõlema eest hea meelega. Spotify muusikavaliku üle ma seejuures üldse ei kurda. Igasugust kraami leiab sealt. Eesti kräppi on vähe, aga mis sellest? Google'i ja teiste muusikateenustega pole kursis, kuid kuuldavasti neil isegi kehvem. Netflixiga võrreldes on Viaplay ka naljanumber veel oma küpsiste ja pildireso ja Chromecastiga. Aeg on tõesti nii kaugel, et ma tahan maksta kvaliteetse asja eest, muidu jääb katki. Hüpermarketist ju kingi ja riideid ka ei osta. Mõttekoht.

      * peaks teise teemasse üle tõstma selle

      Kommentaar


        Need kommentaarid, et ala kaks aastat polnud klient olnud ja nüüd tellisin, et näha mis kvaliteet, on ju jaburad. Enne teenuse tellimist võiks uurida millega tegemist on. Pole viasati kodulehel käind aga vaevalt nad seal kuskil väidavad, et pilt super ja HD-s. Minagi ei telli seda kanalit ega viaplayd praegu selle pärast, et pilt on kehv. Arvutist ei viitsi vaadata ja telekast ei kannata seda vaadata. Väidetavalt pidi ju lootust olema ka HD pilti saada kunagi. Küll see viasat igalpool hõiskama hakkab kui see juhtuma peaks, vaevalt see kahe silma vahele jääb. Siinse virina põhjal jääb aga paraku mulje nagu inimesed tunneks nagu nad oleks petta saanud kuidagi, et pilt kehv.

        Kommentaar


          viaplayst on nii palju kasu olnud, et võtsin vahepeal kümpsase Viasati kaablipaketi maha, nüüd sain kahe euro eest tagasi (ainult spordi saanuks veel poole odavamalt). elu on lill

          kuna harilikku spordipaketti, kus valdavalt vene kanalid, pakuti üldse tasuta, siis on mul nüüd kaks kanalit, mille pealt KHLi mitte vaadata.

          Kommentaar


            Algselt postitas QRkood Vaata postitust
            Need kommentaarid, et ala kaks aastat polnud klient olnud ja nüüd tellisin, et näha mis kvaliteet, on ju jaburad. Enne teenuse tellimist võiks uurida millega tegemist on. Pole viasati kodulehel käind aga vaevalt nad seal kuskil väidavad, et pilt super ja HD-s. Minagi ei telli seda kanalit ega viaplayd praegu selle pärast, et pilt on kehv. Arvutist ei viitsi vaadata ja telekast ei kannata seda vaadata. Väidetavalt pidi ju lootust olema ka HD pilti saada kunagi. Küll see viasat igalpool hõiskama hakkab kui see juhtuma peaks, vaevalt see kahe silma vahele jääb. Siinse virina põhjal jääb aga paraku mulje nagu inimesed tunneks nagu nad oleks petta saanud kuidagi, et pilt kehv.
            Härra Kruus rääkis juba aastaid-aastaid tagasi et HD tulemas. No hui tuleb ju. Ebareaalne. Ennem jõuab inimene marsi pinnale! VSB võiks anda mingisugust hinnagut asjale.. Millal ja kas üldse on see plaanis. Mille taga asi on? Jne... Neid küsimusi on siin sadu kordi küsitud aga siiski..

            Kommentaar


              SD võiks regionaalne VSB olla ja HD ingliskeelne, kasvõi rootsikeelne
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                just sayin..
                tänane El Clasico on 4K

                Kommentaar


                  Algselt postitas Herr Vaata postitust
                  Härra Kruus rääkis juba aastaid-aastaid tagasi et HD tulemas. No hui tuleb ju. Ebareaalne. Ennem jõuab inimene marsi pinnale! VSB võiks anda mingisugust hinnagut asjale.. Millal ja kas üldse on see plaanis. Mille taga asi on? Jne... Neid küsimusi on siin sadu kordi küsitud aga siiski..
                  Ja isegi siin on ju seda korduvalt mainitud, et asi raha taga ju.

                  Kommentaar


                    Kaua VSBl Premieri õigused on ?
                    Kui suurt ohtu võiks Setanta kujutada järgmise näitamishanke juures või võiks nad teoreetiliselt need endale praegu ka hankida ?
                    Palju võiks VSBl kliente kaduda kui premierit ei näidataks ?
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                      Kaua VSBl Premieri õigused on ?
                      Kui suurt ohtu võiks Setanta kujutada järgmise näitamishanke juures või võiks nad teoreetiliselt need endale praegu ka hankida ?
                      Palju võiks VSBl kliente kaduda kui premierit ei näidataks ?
                      Setanta+ on Premmi õigused ju?

                      Kommentaar


                        praegune leping kehtib kuni 2018/19 hooaja lõpuni.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Heil, ma olen nüüd esimesi päevi õnnelik Starboxi omanik ja tahtsin küsida, et kas VSBl puudub järelvaatamise võimalus? Setantal justkui on. Või teen ise midagi valesti?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Heil, ma olen nüüd esimesi päevi õnnelik Starboxi omanik ja tahtsin küsida, et kas VSBl puudub järelvaatamise võimalus? Setantal justkui on. Või teen ise midagi valesti?
                            hahahahahha

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Heil, ma olen nüüd esimesi päevi õnnelik Starboxi omanik ja tahtsin küsida, et kas VSBl puudub järelvaatamise võimalus? Setantal justkui on. Või teen ise midagi valesti?
                              Starmanil ei saa VSB-d järelvaadata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                                Starmanil ei saa VSB-d järelvaadata.
                                kellelgi ei saa
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X