320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rootsi koondise hetke "hinnatuim" on pigem ikka Leipzigi ja bundesliiga söödukunn Emil Forsberg.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Rootsi koondise hetke "hinnatuim" on pigem ikka Leipzigi ja bundesliiga söödukunn Emil Forsberg.
      Vaieldav, Forsberg on hilisem tõusja olnud, Lindelof oli klassiga mängija juba eelmisel hooajal.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Vaieldav, Forsberg on hilisem tõusja olnud, Lindelof oli klassiga mängija juba eelmisel hooajal.
        Vaidlen vastu. Forsberg oli juba Malmös tegija, kui CL-is mängiti. Red Bullil oli lihtsalt piisavalt pappi, et ta teiste huviliste nina alt 2. bundesligasse tuua. Tõid nad ju ka näiteks Selke Werderist astme võrra madalamale rekordsumma (8m) eest.

        Emil Forsberg: the shy anti-Zlatan whose career path has been vindicated

        Ja ründemängija kaalub üldjuhul kaitsemängija üle.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Rootsi koondise hetke "hinnatuim" on pigem ikka Leipzigi ja bundesliiga söödukunn Emil Forsberg.
          Kannike nimetas ju Lindelöfi Rootsi tuntuimaks mitte hinnatuimaks (hetkel mängu vaatamine pooleli, juhul kui hiljem ütleb)? Tuntuimaks võib Lindelöfi nimetalada küll. Forsberg hakkas tänavu omale nime tegema.

          Kommentaar


            Viasat Easti telekava kava.ee lehel on ikka korralik õrritamine, kui see meil ei levi?

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Kannike nimetas ju Lindelöfi Rootsi tuntuimaks mitte hinnatuimaks (hetkel mängu vaatamine pooleli, juhul kui hiljem ütleb)? Tuntuimaks võib Lindelöfi nimetalada küll. Forsberg hakkas tänavu omale nime tegema.
              Mäletasin seda sõnastust kuidagi teisti. Sel juhul on peale suure ninaga rootslase taandumist Rootsi koondise tuntuim nimi ilmselgelt Ola Toivonen!

              Forsbergi minu jaoks on küll tuttavam nimi, kui Lindelöf, kes ju sisuliselt alles esimest täishooaega Benfica koosseisus on tegemas. Forsberg, nagu mainitud, tegi juba kaks aastat tagasi Malmö eest häid esitusi CL-is on veerandsada kogtumist Rootsi koondises teinud, ja nagu postitatud artiklis mainiti, tahtis Klopp teda juba eelmine talv Liverpooli tuua, aga Leipzig tegi rootslasega kiiresti uue kopsaka lepingu, et huvilised minema peletada. Aga eks see vaidlus Lindelöf või Forsberg ole "kellele ema, kellele tütar" stiilis. Samas jutust, et ta alles sel hooajal on pead tõstmas, ma päris aru ei saa.

              Kommentaar


                Mis tähtsust seal on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Mäletasin seda sõnastust kuidagi teisti. Sel juhul on peale suure ninaga rootslase taandumist Rootsi koondise tuntuim nimi ilmselgelt Ola Toivonen!

                  Forsbergi minu jaoks on küll tuttavam nimi, kui Lindelöf, kes ju sisuliselt alles esimest täishooaega Benfica koosseisus on tegemas. Forsberg, nagu mainitud, tegi juba kaks aastat tagasi Malmö eest häid esitusi CL-is on veerandsada kogtumist Rootsi koondises teinud, ja nagu postitatud artiklis mainiti, tahtis Klopp teda juba eelmine talv Liverpooli tuua, aga Leipzig tegi rootslasega kiiresti uue kopsaka lepingu, et huvilised minema peletada. Aga eks see vaidlus Lindelöf või Forsberg ole "kellele ema, kellele tütar" stiilis. Samas jutust, et ta alles sel hooajal on pead tõstmas, ma päris aru ei saa.
                  Okei. Tippliigas pead tõstab.
                  Mannike ja Kardisalu suutsid leinaseisaku ka ära rikkuda.

                  Kommentaar


                    http://starman.ee/meist/kampaaniad/viasat kasutage võimalust

                    Kommentaar


                      Need filmikanad on küll oossomid.

                      Kommentaar


                        Mulle hakkas eile pigem see kõrva, et Reina ei esinda enam Hispaaniat ja Julio Cesar tuli 2002 maailmameistriks. Mõlemad väited valed.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Kõige huvitavam on see, et poleks sa seda jaganud, poleks ma Starmani kliendina sellest ilmselt teadagi saanud. Nagu wtf Starman? Euro eest tellisin endale esmakordselt spordipaketi. Naudime siis jaanuari lõpuni Inglise liigat.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Nagu wtf Starman?

                            ma sain starmani kliendina juhuslikult arvet silmitsedes teada,
                            et Yle 1 ja 2 muutuvad uuel aastal valikkanaliteks
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MNa Vaata postitust
                              Mulle hakkas eile pigem see kõrva, et Reina ei esinda enam Hispaaniat ja Julio Cesar tuli 2002 maailmameistriks. Mõlemad väited valed.
                              Ma saan aru et sa ennustad tulevikku?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Kõige huvitavam on see, et poleks sa seda jaganud, poleks ma Starmani kliendina sellest ilmselt teadagi saanud. Nagu wtf Starman? Euro eest tellisin endale esmakordselt spordipaketi. Naudime siis jaanuari lõpuni Inglise liigat.
                                Usun et neil kampaania pole veel lahti läinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X