320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Usun et neil kampaania pole veel lahti läinud.
    No ma juba liitusin sellega.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      No ma juba liitusin sellega.
      Selles suhtes kampaania, et annaks teada enda klientidele, kellel veel pole.

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Kõige huvitavam on see, et poleks sa seda jaganud, poleks ma Starmani kliendina sellest ilmselt teadagi saanud. Nagu wtf Starman? Euro eest tellisin endale esmakordselt spordipaketi. Naudime siis jaanuari lõpuni Inglise liigat.
        ma sain odavamast hinnast teada kogemata eelmisel nädalal, kui mingil põhjusel iseteeninduses käisin ja märkasin. kiresin siin ka. mingit infot kampaania kohta polnud. huvitav, kas siis jaanuarist lajatatakse täishind jälle, sest tellides seda märkust kuskil polnud. aga noh, eks siis võtan maha jälle.

        ps. viaplay võiks ennast müüa läbi starboxi (jt konkureerivate teenuste) ka, kui on isu end turule sisse süüa. praegu seal näiteks Delfi TV beta olemas. sarnaselt mõnele teisele siin, sain ka mina endale nüüd lõpuks tähekarbi koju (seni vaatasin moodulkaardiga)

        Kommentaar


          Oota täna on neljapäev ja Viasat Spordi järgmise nädala kava pole veel kättesaadav?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Usun et neil kampaania pole veel lahti läinud.
            "Alates 1. detsembrist kuni käesoleva aasta lõpuni saavad Starmani kliendid tellida Viasati kanalipakette uskumatult soodsa hinnaga: ..."

            ootaks siis jaanuarini jah

            Kommentaar


              OK, ma saan aru, et eilne mäng oli tegelikult TV6-s, mitte Viasat Spordis. Ma saan aru, et Kannik ja Mardisalu on mõningate jaoks teatud nostalgiline paar ja mis seal salata on muhedad mehed kah.


              Aga neid kuulates hakkasin mõtisklema, et mis on see lisandväärtus, mida Viasat Sport eesti publikule siis pakkuda võib? Pildikvaliteet see pole. Ainuke lisandväärtus on eestikeelne kommentaar. Mingit stuudiovärki või analüütikat, oma mingeid saateid pole (noh sellel põhjusel, et kanal on kolme riigi peale). Seega jääb üle see eestikeelne kommentaar. See ongi see lisandväärtus, mida televaataja 7 euro eest kinni plekib. Ehk siis kommentaator võiks mängunüansse tähele panna, võiks olla mänguks ette valmistunud (Pepe ei ole juba 3-4 hooaeg jõhkard, teha kindlaks Jamesi rolli) ja võiks olla keskendunud mängule.


              OK, eilne mäng oli TV6-s, aga nad ju kommenteerivad ka Viasati kanalil. Seda kanalit enam suvaline Teet vaatama ei satu. Miks peaks jalgpallisõber Napoli - Benfica mängu sellise kommentaariga kuulama?


              Ehk siis professionaalsust härrased!


              Teine väärtusekoht on see sisu, mida näidatakse. Ehk siis ma maksan 7 eurot, et mitte jaurata mingite striimidega, vaid vahetada korra telekal kanal ja voilaa. 1 spordikanal on tänapäeva spordimahtude juures ilmselgelt vähe. 1 liiga + Meistrite liiga on jalgpalli mõistes ilmselgelt vähe.


              Aga 1 euro eest täitsa käib kah!
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Keegi insaider võiks teada anda, milliseid mänge VSB pühade aegu näitab. Just VSB, mitte see netivariant.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  1 spordikanal on tänapäeva spordimahtude juures ilmselgelt vähe. 1 liiga + Meistrite liiga on jalgpalli mõistes ilmselgelt vähe.
                  Kanniku ja Mardisalu koha pealt 100% nõus.
                  Kanaleid ju rohkem kui Viaplay juurde arvestada. Kuigi nendest vist peale Premieri, CL ja F1 midagi ei tule. Nende kanalite pealt võiks muidugi suurem valik olla aga eks põhiteema jällegi need õigused.

                  Aga kui ainult VSB-st rääkida siis tegu pole ju jalgpallikanaliga. Hoki, tennis ja muud asjad tahavad ka ju ekraanile.

                  Kommentaar


                    Mardisalu ja Kanniku kohta olen ka mina siin sõna võtnud, et aitab küll sellest nostalgialaksust, liigume nüüd tänapäeva tagasi. Kas keegi reaalselt seda tagasisidet tõsiselt võtab seal VSB-s?

                    Kommentaar


                      Panin ka mängu käima ja kuulasin alguses 10 minutit seda ... nohhhh ... nimetagem seda "mulaks". Kuigi olin kodus üksi, siis kuidagi piinlik ja ebamugav tunne tekkis. Siis läksin ära magama.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas El President Vaata postitust
                        "Alates 1. detsembrist kuni käesoleva aasta lõpuni saavad Starmani kliendid tellida Viasati kanalipakette uskumatult soodsa hinnaga: ..."

                        ootaks siis jaanuarini jah
                        Hmm okey. No pole otseselt seotud sellega, aga annan teada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          OK, ma saan aru, et eilne mäng oli tegelikult TV6-s, mitte Viasat Spordis. Ma saan aru, et Kannik ja Mardisalu on mõningate jaoks teatud nostalgiline paar ja mis seal salata on muhedad mehed kah.


                          Aga neid kuulates hakkasin mõtisklema, et mis on see lisandväärtus, mida Viasat Sport eesti publikule siis pakkuda võib? Pildikvaliteet see pole. Ainuke lisandväärtus on eestikeelne kommentaar. Mingit stuudiovärki või analüütikat, oma mingeid saateid pole (noh sellel põhjusel, et kanal on kolme riigi peale). Seega jääb üle see eestikeelne kommentaar. See ongi see lisandväärtus, mida televaataja 7 euro eest kinni plekib. Ehk siis kommentaator võiks mängunüansse tähele panna, võiks olla mänguks ette valmistunud (Pepe ei ole juba 3-4 hooaeg jõhkard, teha kindlaks Jamesi rolli) ja võiks olla keskendunud mängule.


                          OK, eilne mäng oli TV6-s, aga nad ju kommenteerivad ka Viasati kanalil. Seda kanalit enam suvaline Teet vaatama ei satu. Miks peaks jalgpallisõber Napoli - Benfica mängu sellise kommentaariga kuulama?


                          Ehk siis professionaalsust härrased!


                          Teine väärtusekoht on see sisu, mida näidatakse. Ehk siis ma maksan 7 eurot, et mitte jaurata mingite striimidega, vaid vahetada korra telekal kanal ja voilaa. 1 spordikanal on tänapäeva spordimahtude juures ilmselgelt vähe. 1 liiga + Meistrite liiga on jalgpalli mõistes ilmselgelt vähe.


                          Aga 1 euro eest täitsa käib kah!
                          Eestikeelne kommentaar on 1 asi, VSB peamine point on ikkagi olla enda kava kontrollija, mitte lihtsalt näidata seda mis nordicut huvitab. Ehk siis pole juhus, et Liverpooli mängud on nii tihedalt kavas kui võimalik. Siin peab muidugi arvestama ka teiste riikide ja nende sarnaste huvidega, ehk siis miks Euroopa Liigas selliseid veidraid mänge näidatakse

                          Kommentaar


                            Kurat kui hea ja lihtne oleks meie elu, kui me oleks Skandinaavia regioonis, mitte eikellegimaal.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Viasat Rootsil on üks suur lisaeelis- 2 lisakanalit (Viasat Fotboll ja Viasat Premium)

                              Lihtsalt suvaline näide: sel laupäeval näidatakse laivis järgnevad mängud:
                              14.00 Osasuna - Barcelona
                              14.30 Watford - Everton
                              17.00 Arsenal - Stoke
                              17.15 Real Sociedad - Valencia
                              19.00 Crotone - Pescara
                              19.30 Las Palmas - Leganes
                              19.30 Liecester - Manchester City
                              21.45 Sampdoria - Lazio

                              Lisaks on Premier Liiga stuudio laupäeva hommikul.

                              Viasat Hoki näitab NHL-i, Viasat Motor igast rallisid. Ilmselt, kui mingi tennis on, lükatakse see ka kuhugi.

                              Ehk siis tore, et te seda viaplayd arendate ja tahate seda raha, mis Starman muidu saab, otse endale, kuid fakt on see, et tõeliseks spordioperaatoriks muutute te alles siis, kui ostate need faking La Liga ja Seria A õigused ära, teete 2 lisakanalit ja hakkate neid mänge korralikult kajastama.

                              Praegune teenus kõlbab ühe euro eest küll.

                              PS! Muidugi on rootslastel ka HD, aga minu jaoks pole see oluline.

                              EDIT! Pühapäevane kava:

                              13.00 Eibar - Alaves
                              13.30 Cagliari - Napoli
                              14.00 Chelsea - West Bromwich
                              16.00 Torino - Juventus
                              16.00 Atalanta - Udinese
                              16.15 MU - Tottenham
                              18.30 Liverpool - West Ham
                              19.30 Espanyol - Sporting Gijon
                              21.45 Betis - Athletic Bilbao
                              21.45 PSG - Nice
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Ma saan aru et sa ennustad tulevikku?
                                Möh? Reina ju jätkuvalt koondises sees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X