320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Viasat Rootsil on üks suur lisaeelis- 2 lisakanalit (Viasat Fotboll ja Viasat Premium)

    Lihtsalt suvaline näide: sel laupäeval näidatakse laivis järgnevad mängud:
    14.00 Osasuna - Barcelona
    14.30 Watford - Everton
    17.00 Arsenal - Stoke
    17.15 Real Sociedad - Valencia
    19.00 Crotone - Pescara
    19.30 Las Palmas - Leganes
    19.30 Liecester - Manchester City
    21.45 Sampdoria - Lazio

    Lisaks on Premier Liiga stuudio laupäeva hommikul.

    Viasat Hoki näitab NHL-i, Viasat Motor igast rallisid. Ilmselt, kui mingi tennis on, lükatakse see ka kuhugi.

    Ehk siis tore, et te seda viaplayd arendate ja tahate seda raha, mis Starman muidu saab, otse endale, kuid fakt on see, et tõeliseks spordioperaatoriks muutute te alles siis, kui ostate need faking La Liga ja Seria A õigused ära, teete 2 lisakanalit ja hakkate neid mänge korralikult kajastama.

    Praegune teenus kõlbab ühe euro eest küll.

    PS! Muidugi on rootslastel ka HD, aga minu jaoks pole see oluline.

    EDIT! Pühapäevane kava:

    13.00 Eibar - Alaves
    13.30 Cagliari - Napoli
    14.00 Chelsea - West Bromwich
    16.00 Torino - Juventus
    16.00 Atalanta - Udinese
    16.15 MU - Tottenham
    18.30 Liverpool - West Ham
    19.30 Espanyol - Sporting Gijon
    21.45 Betis - Athletic Bilbao
    21.45 PSG - Nice
    Ja siin tuleb mängu jälle see, et Viasati hõbepakett spordiga maksab 500 sekki mis on umbes 50 euri. Ma saan ise väga hästi aru, et kindlasti on nüüd siin soccernetis ka paar härga, kes oleks kindlasti nõus maksma seda, aga fakt on see, et telekanalid müüvad ainult massiga. 50000 vaatajat kes maksavad 10 euri toob 10 korda rohkem raha sisse kui 1000 vaatajat, kes maksavad 50 euri ja baltikumis lihtsalt ei ole kriitilist massi kliente, kes oleks nõus mingi 50 euri telekanalite eest maksma.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Eestikeelne kommentaar on 1 asi, VSB peamine point on ikkagi olla enda kava kontrollija, mitte lihtsalt näidata seda mis nordicut huvitab. Ehk siis pole juhus, et Liverpooli mängud on nii tihedalt kavas kui võimalik. Siin peab muidugi arvestama ka teiste riikide ja nende sarnaste huvidega, ehk siis miks Euroopa Liigas selliseid veidraid mänge näidatakse
      eestis vist pigem vaadataks seda, mis nordicut huvitab. praegu peame aga vaatama seda, mis huvitab lätit-leedut ja venelasi (sest see on ainuke huvigrupp, mis kolme riigi peale kattub ja vaimuvaeste ärimeeste arvates vist toodab kasumit). viasat on põhjamaade kontsern ja võiks põhjamaist pakkuda, aga millegipärast peetakse vajalikuks end killustada ja kohalikul tasandil ära nudida. ja siis meile idabloki kräppi pakkuda.

      ma loobuks kohe kõigist kohalikest, kui saaks soomlaste kanalid tagasi, sest sellega ma olen üles kasvanud. isegi hoki MM ei paku VSB peal pinget, kui meenuvad head ajad, mil seda kõike sai YLEst vaadata.

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Viasat Rootsil on üks suur lisaeelis- 2 lisakanalit (Viasat Fotboll ja Viasat Premium)
        Palju sina oleks nõus antud kanalite maksma?

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Ja siin tuleb mängu jälle see, et Viasati hõbepakett spordiga maksab 500 sekki mis on umbes 50 euri. .
          sport ise on sealt paketist ~25 eurtsi
          seal omakorda on sees CL, PL, Ligue 1, La Liga, Serie A, FA-Cup (+ tegelt veel ka hollandi jms liigad)
          see küll pole õige arvutuskäik, aga nii võttes 1 suurliiga\karikas = 4 eur
          ehk siis arusaadav, et La Liga, Ligue1, Serie A maksavad ka midagi ja tõenäoliselt seetõttu see hind seal ongi 25 eur

          praegu on see hind palju? 10 euri?, ja selle eest on CL,PL,FA, ehk siis sama kirvemeetodiga 1 liiga = 3.3 eurtsi
          ehk siis kütke sinna üks liiga juurde (La Liga nt) ja kergitage see hind 3-4 euri võrra ja võiks nagu win olla. ei?

          anyway, seal selle 25 sees on veel NHL, nascar ja HD kanal, seega võiks öelda ka, et need on sealt omakorda mingi x% väärtusega. see omakorda toob selle 1 liiga = ...- eur veel madalamaks

          Kommentaar


            Algselt postitas risto Vaata postitust
            ehk siis kütke sinna üks liiga juurde (La Liga nt) ja kergitage see hind 3-4 euri võrra ja võiks nagu win olla. ei?
            Lihtne öelda, et kütke La Liga juurde, aga tolle õigused on ju Setanta käes. Ausalt öeldes ei teagi, mis liigade telepilt Baltikumi regiooni jaoks hetkel veel "saadaval" on. Kas Portugali näiteks? Tasemelt järgmine on ilmselt mingi Tšehhi liiga vms.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Ja siin tuleb mängu jälle see, et Viasati hõbepakett spordiga maksab 500 sekki mis on umbes 50 euri. Ma saan ise väga hästi aru, et kindlasti on nüüd siin soccernetis ka paar härga, kes oleks kindlasti nõus maksma seda, aga fakt on see, et telekanalid müüvad ainult massiga. 50000 vaatajat kes maksavad 10 euri toob 10 korda rohkem raha sisse kui 1000 vaatajat, kes maksavad 50 euri ja baltikumis lihtsalt ei ole kriitilist massi kliente, kes oleks nõus mingi 50 euri telekanalite eest maksma.
              No sa lähtud loomulikult ainult ettevõtte kasumlikkust ja see on suures osas õige. Minu point ei ole siin kedagi milleski süüdistada.

              Samas on Rootsis keskmine palk ütleme 2,6 korda suurem ka. Et nagu rootslasele on see 50 eurot, nagu meile mingi 20. Lisaks see ei ole ainult spordipaketi maksumus, vaid terve pakett.

              Aga jällegi mõistan, et ettevõte peab enne sitaks investeerima õiguste näol ning kulutama kanali haldusele ning tööjõule. Ja see ei pruugi isegi tagasi tulla, rääkimata kasumist. See on ok. Lihtsalt on naeruväärne on väide, et "Viasat Sport Baltic üritab hullult omanäoline olla ja see on meie eelis". Ei ole kujunenud kuigi suureks eeliseks. See on tore, mis te teete, aga selle hind ongi max 1 eurot, sest te ei ole oluliselt paremad kui Setanta. Aga enne, kui sa süüdistad mind selle ebapädeva võrdluse kasutamises, siis tunnistan, et see ongi.

              Algselt postitas QRkood Vaata postitust
              Palju sina oleks nõus antud kanalite maksma?
              Kui Viasat pakuks mulle neid liigasid (ja garanteeritult), eestikeelset analüütilist stuudiot + veel sitaks sporti ja vb veel ka HDs, siis 30 eurot kuus ma oleks nõus. Üle selle mitte.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Panin ka mängu käima ja kuulasin alguses 10 minutit seda ... nohhhh ... nimetagem seda "mulaks". Kuigi olin kodus üksi, siis kuidagi piinlik ja ebamugav tunne tekkis. Siis läksin ära magama.
                Pidasin veel vähem vastu kui sina, miski 6min. Samas toitis Motors, kes pakkus inglise keelsete kommentaaridega Spursi mängu, kõrv puhkas.
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  See on omamoodi naljakas, et enne nende tagasitulekut rääkisid kõik, et küll olid ikka kommentaatorid.

                  Kommentaar


                    Ei tea, kas ikka rääkisid? Ning eks on siiani neidki, kes nõuka aega igatsevad.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      See on omamoodi naljakas, et enne nende tagasitulekut rääkisid kõik, et küll olid ikka kommentaatorid.
                      Kihnu saare õlid e premmikummardajad rääkisid ju
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Kommentaatorite põud? Tavapärane hoki kommentaator on pandud Osmanlispor-Zürich mängu kommenteerima. Mõnusalt kõlab. Isegi see, et pall pidevalt litriga segamini läheb, ei häiri. Või see, et päris kodus härra (sorri nimi ei meenu) jalgpallis ei tundu olevat.

                        Kommentaar


                          ma just mõtlesin et kas tõesti Rauno Pehka jalkat kommenteerimas
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Kommentaatorite põud? Tavapärane hoki kommentaator on pandud Osmanlispor-Zürich mängu kommenteerima.
                            ...sest 25 minutit on veel mängida, nii jämedalt. Jaa, jaa-jah, nii...
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas El President Vaata postitust
                              eestis vist pigem vaadataks seda, mis nordicut huvitab. praegu peame aga vaatama seda, mis huvitab lätit-leedut ja venelasi (sest see on ainuke huvigrupp, mis kolme riigi peale kattub ja vaimuvaeste ärimeeste arvates vist toodab kasumit). viasat on põhjamaade kontsern ja võiks põhjamaist pakkuda, aga millegipärast peetakse vajalikuks end killustada ja kohalikul tasandil ära nudida. ja siis meile idabloki kräppi pakkuda.

                              ma loobuks kohe kõigist kohalikest, kui saaks soomlaste kanalid tagasi, sest sellega ma olen üles kasvanud. isegi hoki MM ei paku VSB peal pinget, kui meenuvad head ajad, mil seda kõike sai YLEst vaadata.
                              Ei taha kellegi mulli siin lõhki ajada, aga olles viimased 10 aastat töödanud välisfirmades, siis rootslaste jaoks on Eesti mingi kõhe ida-euroopa endine asumaa ja mingit vahet Läti ja Leeduga pole. Praktiliselt kõik suuremad ettevõtted vaatavad Balti riike ühiselt. Viasat AS opereerib ka 3 riiki ja Leedu turg on 3 Läti 2 ja Eesti 1 miljon ja nii lihtne see ongi, tahame seda või mitte.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Ei taha kellegi mulli siin lõhki ajada, aga olles viimased 10 aastat töödanud välisfirmades, siis rootslaste jaoks on Eesti mingi kõhe ida-euroopa endine asumaa ja mingit vahet Läti ja Leeduga pole. Praktiliselt kõik suuremad ettevõtted vaatavad Balti riike ühiselt. Viasat AS opereerib ka 3 riiki ja Leedu turg on 3 Läti 2 ja Eesti 1 miljon ja nii lihtne see ongi, tahame seda või mitte.
                                Muidugi, ammu juba aru saadud, et meiega ei taheta ära ajada või inimlikult suhtuda. Lakkugu panni siis.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X