320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Muidugi, ammu juba aru saadud, et meiega ei taheta ära ajada või inimlikult suhtuda. Lakkugu panni siis.
    Ei tea kuidas sa minu jutust selle välja lugesid, ma üritan seletada, et Baltikumi vaadatakse ühtse turuna ja kuna turul eestlased ei domineeri, siis ei saa eeldada, et oleksime nr.1 prioriteet. Kust otsast tuleb siit välja inimlik suhtumine? Nati võiks ego kokkupoole tõmmata ja aru saada, et peale eestlaste endi ei arva keegi, et eestlased on maailma naba ja väärivad erikohtlemist.

    Kommentaar


      ehk eesti vaatajale oleks parim lahendus kui oleks omal ajal hakatud pakkuma hoopis näiteks viasati rootsi versiooni. mingi aeg tagasi vist olid ka õigused olemas La Ligale ja Serie A-le, mis nüüd siis Setantal. Ehk siis parim variant ongi praegune Setanta lahendus- üks sama signaal suurele turule, mille osaks oleks ka siis Eesti.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Et siis peaks Setantale kirja saatma, et kuulge meil on siin ühed ässad, kes pole meiesuguse innovaatilise suure e-riigi jaoks piisavalt head.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Kust otsast tuleb siit välja inimlik suhtumine? Nati võiks ego kokkupoole tõmmata ja aru saada, et peale eestlaste endi ei arva keegi, et eestlased on maailma naba ja väärivad erikohtlemist.
          Salvestatud auhindadeks.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Ei tea kuidas sa minu jutust selle välja lugesid, ma üritan seletada, et Baltikumi vaadatakse ühtse turuna ja kuna turul eestlased ei domineeri, siis ei saa eeldada, et oleksime nr.1 prioriteet. Kust otsast tuleb siit välja inimlik suhtumine? Nati võiks ego kokkupoole tõmmata ja aru saada, et peale eestlaste endi ei arva keegi, et eestlased on maailma naba ja väärivad erikohtlemist.
            Pole küll seda arvanud, aga olgu, hammustan. Mina räägin sellest, et me sooviks samasuguseid valikuvõimalusi spordipakkettide vaatamisel nagu Viasatil on skandinaavias. Kuid meie regiooni ei soovita investeerida ega midagi pakkuda kuna me oleme maksujõuetud ja varganäod-piraadid pealekauba.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Huvitav, et Tele2 ja Telia nt viitsivad siia investeerida ja näevad siin pointi küll, vaatamata sellele, et meid nii vähe.
              Tegelt isegi Elisa kuulab ego-eestlaseid päris palju ja arvestab oma arenduses meiega.

              Mis suurettevõtted veel põhjamaadest on, kes baltikumi päris ühe puuga ei löö? Esimese hooga meenuvad kohe kütuse ja pankade ärikad.

              Kommentaar


                Algselt postitas risto Vaata postitust
                Huvitav, et Tele2 ja Telia nt viitsivad siia investeerida ja näevad siin pointi küll, vaatamata sellele, et meid nii vähe.
                Tegelt isegi Elisa kuulab ego-eestlaseid päris palju ja arvestab oma arenduses meiega.

                Mis suurettevõtted veel põhjamaadest on, kes baltikumi päris ühe puuga ei löö? Esimese hooga meenuvad kohe kütuse ja pankade ärikad.
                Telia ja Tele2 ostsid pmst turuliidrid, millel oli ka kõige laiahaardelisem taristu. Aga kui sa vaatad üldiselt kolme Balti riigi tänavapilti, siis suur osa ettevõtteid on siiski ühised. Swed ja SEB on pmst kõikjal, Rimi, õlled jne-jne. Mängu tulevad regionaalsed eripärad - Swedbank ostis Baltimaadesse tulekul Eesti suurima panga ja seetõttu on Eesti eelises. Või näiteks Maxima on Leedus kodumaine firma ja väga korralik poekett. Meil on ta jällegi selline säästupood. Lätis pakub Viasat näiteks ka internetti ehk nad on seal midagi Starmani sarnast ehk saavad otse kaabli kaudu teenust müüa. Ehk siis Viasat müüb otse kliendile ka spordikanalit. Meil on veidi teine seis - kaablit pakuvad Starman, STV ja Telia, aga Viasatil endal sellist infrat pole. Seetõttu läheb sinu makstavast summast mingi osa vahendajale, kuna Viasati taldrikut vist suurt keegi ei kasuta. See omakorda on ka põhjuseks, miks Läti sõna maksab - sealt tuleb lihtsalt rohkem raha.
                Muidugi see, et HD-d pole, noh, selle kohta ma pigem sõna ei võta. Ehk küll saaks ka HD-sse investeeritud, kui selleks vajadust nähtaks.

                Kommentaar


                  Ma julgeks pakkuda, et kui saadatakse samade valikuvõimaluste pakett nagu skandinaavias ja hakkaks maksma ala 25 euri siis klientide arv väga palju ei tõuseks kui üldse.
                  Ja keegi siin väitis, et miks meil pakett peaks olema sama kallis kui Rootsis aga neil keskmine palk 2-3 korda kõrgem. Õiguste eest tuleb ju sama palju maksta, ma oletan. Keegi ei müü siia õigusi odavamalt, kuna me maksame inimestele vähem palka.
                  Küll nendesse HD-desse ja õigustesse ka investeeritaks, kui need ka ennast rahaliselt ära tasuks.

                  Tegu minu enda arvamusega lihtsalt ja numbrilise poole pealt pole õrna aimugi. Ei kujuta ette palju peaks tulema uusi kliente, et ala Hispaania kõrgliiga ära tasuks ennast.

                  Kommentaar


                    Siit küsimus eraldi. Kas Setanta peab igale regioonile õigused eraldi ostma?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                      Ma julgeks pakkuda, et kui saadatakse samade valikuvõimaluste pakett nagu skandinaavias ja hakkaks maksma ala 25 euri siis klientide arv väga palju ei tõuseks kui üldse.
                      Ja keegi siin väitis, et miks meil pakett peaks olema sama kallis kui Rootsis aga neil keskmine palk 2-3 korda kõrgem. Õiguste eest tuleb ju sama palju maksta, ma oletan. Keegi ei müü siia õigusi odavamalt, kuna me maksame inimestele vähem palka.
                      Küll nendesse HD-desse ja õigustesse ka investeeritaks, kui need ka ennast rahaliselt ära tasuks.

                      Tegu minu enda arvamusega lihtsalt ja numbrilise poole pealt pole õrna aimugi. Ei kujuta ette palju peaks tulema uusi kliente, et ala Hispaania kõrgliiga ära tasuks ennast.
                      Hmmmm. Ei tea - ei usu, et PL ntx õigused kuskile ameerika kanalile/regioonile sama hinnaga müüb kui aafikasse?
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Oota täna on neljapäev ja Viasat Spordi järgmise nädala kava pole veel kättesaadav?
                        On reede ja saatekava järgmiseks nädalaks ikka ei ole. Äriedukus sõltub vahel pisikestest detailidest.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          On reede ja saatekava järgmiseks nädalaks ikka ei ole. Äriedukus sõltub vahel pisikestest detailidest.
                          Anna meil, saadan.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Anna meil, saadan.
                            No see ei saa ju ometigi pikemaajaliseks harjumuseks saada?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              No see ei saa ju ometigi pikemaajaliseks harjumuseks saada?
                              Kalev on puhkusel, ju on siis saatmata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kalev on puhkusel, ju on siis saatmata.
                                Kas Kalev vastutab ka Läti ja Leedu kodulehel kuvavate saatekavade eest? Kusagil pole Viasat Sport Balticu kava üleval.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X