320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ma tooks siia sellise ilusa võrdluse, mis oli alles aktiivne seoses Olümpia õigustega. ETV ja Tv3 kohe kiunusid hinna suhtes ja jätsid läbirääkimised pooleli, Kanal2/postimees võttis asja rahulikult ja suutis edukalt mõistliku hinna välja kaubelda.
    Eemalt vaadates ja tausta teadmata jääb küll mulje, et ilus on see hind küll ainult Discovery jaoks. Sisaldus ju nendele õiguste müümises tingimus, et mängud tuleb teha kättesaadavaks igas riigis ühel vabalevi kanalil. Mistõttu neil sisuliselt oli variant a) tuua Eurosport Eestis vabalevisse või b) oodata, millal keegi nende väljapakutud suvalise numbri välja köhib. Mängudeni on veel aega ka, mistõttu ei pidanud ka eriti tingima. Aasta pärast oleks need õigused ilmselt tasuta antud, ei? Kus ma eksin?

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      Eemalt vaadates ja tausta teadmata jääb küll mulje, et ilus on see hind küll ainult Discovery jaoks. Sisaldus ju nendele õiguste müümises tingimus, et mängud tuleb teha kättesaadavaks igas riigis ühel vabalevi kanalil. Mistõttu neil sisuliselt oli variant a) tuua Eurosport Eestis vabalevisse või b) oodata, millal keegi nende väljapakutud suvalise numbri välja köhib. Mängudeni on veel aega ka, mistõttu ei pidanud ka eriti tingima. Aasta pärast oleks need õigused ilmselt tasuta antud, ei? Kus ma eksin?
      Kõigest hoolimata on väga tore, et avalik-õiguslik värk enam olümpiat ei näita. Kogu see hinnastamise meetod on seal üsna absurdseks läinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kõigest hoolimata on väga tore, et avalik-õiguslik värk enam olümpiat ei näita. Kogu see hinnastamise meetod on seal üsna absurdseks läinud.
        Just. Lisaks pakun, et olümpia jälgimise dünaamika muutub järgmisteks mängudeks veelgi - igasugused lõigud ja jupid liiguvad netti ja mobiilidesse üha enam ja on kõigile kättesaadav..
        Vanad peerud, kes teleri ees 8h vaatavad 2-3 võistlust, jäävd ehk vähemusse. Pahv ja Martinson ja co, noh.

        Kommentaar


          Pahv ja Martinson vaatasid olümpiat teleri ees viimati mingi 24 aastat tagasi umbes vist.

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust
            ma siiski julgeks väita, et piramine on üsna otseselt pöördvõrdelises seoses legaalse pakkumisega.

            kui ettevõte lähtub oma ärimudelis valdavalt negatiivsest ja kohtleb meid postsoveti kõntsana, siis ei tasu ka vastu positiivset suhtumist oodata.

            mis õiguste hinda puutub, siis otse loomulikult maksavad skandinaavlased praegu nende eest rohkem, sest neilt on võimalik rohkem välja pigistada. see on ju puhas kauplemise küsimus.

            mulle ikka ei mahu pähe, kuidas saab rahvusvaheline küllaltki suur ettevõte leida, et parim viis toimimiseks on igas piirkonnas asja eraldi arendada. kui isegi viaplay platvormi (ma ei räägi siin sisust) ei suudeta omavahel jagada, siis mida te üldse suudate? kellele te maksma oleksite pidanud, et mitte nullist kõike teha? rootsi emakontorile? taanlastele? soomlastele?

            kas teie juhid on hansaaega kinni jäänud?

            ja siis toote pidevalt vabandusi a'la setanta saab odavalt majandada, sest nad tegutsevad laial rindel.
            Ei, piramine ei ole pöördvõrdelises seoses legaalse pakkumisega, mõnes valdkonnas on, enamikes pole. Näiteks muusika suhtes, mida alati näiteks tuuakse, ei ole ju vahet kas sa kuulad asja spotifys või tõmbad mp3, enamvähem samaaegselt see juhtub ja saad oma loo kätte. Filminduse puhul ei ole enne umbes aastat kinos esilinastust mingit lootust Viaplay või Netflixi sarnasesse portaali seda filmi üles saada, ehk siis piraatluse vähenemine on seotud ainult ühiskondliku suhtumise muutumisega (ja mõnel määral ka muidugi seadusandlusega, kui ikka riik konkreetselt hakkab torrentimise eest trahve välja kirjutama või vangi panema, siis tõenäoliselt see ka väheneb)
            Sa pole ikka kunagi ettevõtlusega kokku puutunud, ärimudelis negatiivselt suhtuda? irw.
            Suurel korporatsioonil nagu MTG on miljon võimalust kuhugi investeerida ja kuskil asju kokku pakkida. Näiteks eelmine aasta ostis MTG igasugu e-sports kraami kokku. Kui nende jaoks Baltikum on vähem atraktiivne, siis lihtsalt on.

            Mis puudutab viaplay platformi, siis olemasolev ei ole ju nullist tehtud, lihtsalt ei ole kasutatud sama platvormi mis põhjamaades, ning MTGs tegutseb iga ettevõte enda eesmärke silmas pidades, ehk siis Viasat ASil on oma eesmärgid, vahendid ja tiim, ning kui Viaplay turule toomiseks on sul variant a) kasutada põhjamaade varianti, maksta selle eest kujundlikult 2 eurot, b) kasutada muud varianti ja maksta selle eest 1 euro, siis ei ole mingit loogilist põhjust kasutada varianti a).

            Ja ma ei tea mitmendat kuradima korda pean ma ütlema, et ma olen lihtsalt jalgpallihuviline Viasati töötaja, kes üritab asjast pisut rohkem teadnuna mingeid küsimusi seletada. Kuskohast tulevad väljendid, et "toote pidevalt vabandusi setanta kohta". Palun saada mingi link kus Viasat AS väljastab pressiteate ja kirjub Setantat ja kirjeldab nende ärimudelit". Kui ma ütlen, et Setanta saab oma programmi odavamalt edastada, sest ta ei pea seda lokaliseerima ja satile saatma, siis see on lihtsalt info, ülejäänud on lihtsalt su peas kinni. Ja kui ma su p..se saadan lihtsalt näiteks, siis ei saada sind sinna mitte Viasat (kellel on muuseas siin ka ametlik konto) vaid mina, üritame asju ikka eraldi hoida eks?

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Ma tooks siia sellise ilusa võrdluse, mis oli alles aktiivne seoses Olümpia õigustega. ETV ja Tv3 kohe kiunusid hinna suhtes ja jätsid läbirääkimised pooleli, Kanal2/postimees võttis asja rahulikult ja suutis edukalt mõistliku hinna välja kaubelda.
              Pigem lihtsalt ETV ja TV3 on olümpiat üle kandnud ja teavad selle plusse ja miinuseid ning "mõistlik" hind on ka väga subjektiivne arvamus

              Kommentaar


                Ja ma ei tea mitmendat kuradima korda pean ma ütlema, et ma olen lihtsalt jalgpallihuviline Viasati töötaja, kes üritab asjast pisut rohkem teadnuna mingeid küsimusi seletada.
                Ise oled süüdi. Kunagi panime koos härra Mõnuagendiga siia rahva rõõmuks järgmiste nädalate kavasid, noh et oleks inimestel juba ette teada, mis mängu näeb ja üldse toredam ja nii. Selle baasilt tuletati kiirelt konstruktsioon "olete ennast selles teemas positsioneerinud Viasati esindajatena" ja nõuti vabandamist viimasel hetkel tehtud lollaka kavamuudatuse pärast. Ei kommentaari...
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Kanal AS Eesti Meedia ja Kaljuveer ei suuda hinnata plusse ja miinuseid?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Kanal AS Eesti Meedia ja Kaljuveer ei suuda hinnata plusse ja miinuseid?
                    TV3 - puudub pädev onlainväljund. Ainult telekast reklaami müüa viib eelmise suve kaoseni. Postimees saab terve ekraani pidevalt reklaame täis surada.

                    ETV - reklaami müüa ei tohi. Seetõttu oleks olümpiaõigused sellisel kujul maksumaksja raha täiesti ebanormaalne kulutamine.

                    Ehk Postimees+K2 on kõige loogilisem variant, kes saaks antud asjast kõige rohkem ka tagasi.

                    Ilmselt on seal ka Kaljuveeri enda kiiks, et ERR-le tõestada, kuidas ikka omal ajal suur viga tehti.

                    Kommentaar


                      TV3 polnuks MTG? Ma seda siseelu ei tea, kuid TV3 võiks, peaks olema rohkem kui üks kanal? VSB tegemistest saab muidugi juba aru, et valku süüakse, kuid lihasmassi kasvatamiseks väga jõutrenni ei tehta.

                      Mis aga puudutab ERRi ja raha ja ma ei tea mida veel - kuulge ässad, kui te ei suuda isegi olümpiamänge nähtavaks teha, siis mida te üldse suudate? Vaese mehe unistuste olümpia on tore, kuid palga võiks keegi ikka välja teenida.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        TV3 polnuks MTG? Ma seda siseelu ei tea, kuid TV3 võiks, peaks olema rohkem kui üks kanal? VSB tegemistest saab muidugi juba aru, et valku süüakse, kuid lihasmassi kasvatamiseks väga jõutrenni ei tehta.

                        Mis aga puudutab ERRi ja raha ja ma ei tea mida veel - kuulge ässad, kui te ei suuda isegi olümpiamänge nähtavaks teha, siis mida te üldse suudate? Vaese mehe unistuste olümpia on tore, kuid palga võiks keegi ikka välja teenida.
                        TV3 ei tahtnud üldse olümpiat. See oli MTG PR-käik, et, näe, võtame olümpia. Saadi robustselt kõrvetada. Ehk kindlasti võiks teha mingi veebivariandi, aga Postimees on külastatavuselt juba praegu Eesti külastatavuselt teine uudistekanal ehk mingit lisainvesteeringut selleks pole vaja teha.

                        See ERRi osa on sinu poolt erakordselt rumal väide. Jah, ERR viskab enda ebaefektiivsuses ka praegu kilogrammide kaupa raha ahju, aga olümpia on kommertsprojekt ja seda ei peaks maksma maksumaksja taskust. Eriti seisus, kus üks olümpia on 200 000, siis järgmine öeldakse lambist, et nüüd on 800 000. Ehk ma saan sinusugustest aru, kuna 800 000 on hoomamatu hind, kuna justkui ise ei maksa selle eest midagi, aga kuskohas see piir oleks? Kui oleks näiteks 2 miljonit küsitud, siis oleks ka "ässad, kui te ei suuda isegi olümpiamänge nähtavaks teha, siis mida te üldse suudate"?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          TV3 ei tahtnud üldse olümpiat. See oli MTG PR-käik, et, näe, võtame olümpia. Saadi robustselt kõrvetada. Ehk kindlasti võiks teha mingi veebivariandi, aga Postimees on külastatavuselt juba praegu Eesti külastatavuselt teine uudistekanal ehk mingit lisainvesteeringut selleks pole vaja teha.
                          aga MTG-l on ju mujal veebid olemas. siit tulebki jälle see nende organisatoorne suutmatus välja.

                          olümpia eest jaksati papp välja käia, aga veebiplatvormi lokaliseerimise eest mitte.

                          Eurosport on meil sisuliselt igal pool nagunii kättesaadav, küllap suudaksid ka Leviraga asjad kokku leppida, kui väga vaja. seni on jäänud igatahes mulje, et nad üritavad end hoida võimalikult laialt nähtavana, hoolimata sellest, et võiksid ju ka kõigile öelda: närige muru, ostke Eurosport Playeri pakett. maailmavaadete erinevus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas El President Vaata postitust
                            aga MTG-l on ju mujal veebid olemas. siit tulebki jälle see nende organisatoorne suutmatus välja. olümpia eest jaksati papp välja käia, aga lokaliseerimise eest mitte.
                            Loogika on veidike teine. Ehk asi pole selles, et kas sa suudad luua mingi lisavaatamiskoha. Viaplay pmst oli. Aga probleem on selles, et kuidas sa suudad sealt raha välja kütta. Postimehes saab automaatselt iga reklaami tükk maad edukamalt maha müüa, kui seda saaks teha mingis alles alustavas veebilahenduses, millega pärast olümpiat poleks mitte sittagi peale ka hakata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Loogika on veidike teine. Ehk asi pole selles, et kas sa suudad luua mingi lisavaatamiskoha. Viaplay pmst oli. Aga probleem on selles, et kuidas sa suudad sealt raha välja kütta. Postimehes saab automaatselt iga reklaami tükk maad edukamalt maha müüa, kui seda saaks teha mingis alles alustavas veebilahenduses, millega pärast olümpiat poleks mitte sittagi peale ka hakata.
                              Ehk puust ja punaseks - kaks promootorit tahavad Metallicat esinema tuua. Ühel on lava, know-how ja kontaktid olemas. Teine peaks kõik üles ehitama ja siis hiljem midagi selle lavaga ka peale hakkama.

                              Kommentaar


                                eks turule sissesöömine võtabki aega ja investeeringuid. ega siis Foxid ja Sonyd ka kohe edukad polnud, aga praegu on neil ikka sitaks kohalikke reklaame. MTG-d lihtsalt ei huvita. samas nagu kohati tahaks ilgelt ässata ja õigusi krabada, olgugi et suurem osa jääb kasutamata. teevad lihtsalt konkurentidele turule sisenemise keerulisemaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X