320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Raha, kasumit peavad ikka teenima. Aga siis Kaljuveer laseb lihtsalt ERRi peale?
    Ütleme nii, et Kaljuveer on ERRi peale väga pahane.

    Ja ERRI jama ongi see, et nad ei saa sealt kasumit teenida. Neil on riigieelarvest ette nähtud summad, aga kui mingi osa läheb nii lappama, siis nad peavad käed tõstma.

    Kommentaar


      Eks rahva rahulolu olegi kasum. 2in1
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Eks rahva rahulolu olegi kasum. 2in1
        Eks näis, kui palju siit kasumit tuleb. Kahtlen, et tuleb.

        Kommentaar


          ERRil, meil jääb raha alles ja rahvas saab OMi.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Ise oled süüdi. Kunagi panime koos härra Mõnuagendiga siia rahva rõõmuks järgmiste nädalate kavasid, noh et oleks inimestel juba ette teada, mis mängu näeb ja üldse toredam ja nii. Selle baasilt tuletati kiirelt konstruktsioon "olete ennast selles teemas positsioneerinud Viasati esindajatena" ja nõuti vabandamist viimasel hetkel tehtud lollaka kavamuudatuse pärast. Ei kommentaari...
            mhm, peab vist tõesti lõpetama

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust
              aga MTG-l on ju mujal veebid olemas. siit tulebki jälle see nende organisatoorne suutmatus välja.

              olümpia eest jaksati papp välja käia, aga veebiplatvormi lokaliseerimise eest mitte.

              Eurosport on meil sisuliselt igal pool nagunii kättesaadav, küllap suudaksid ka Leviraga asjad kokku leppida, kui väga vaja. seni on jäänud igatahes mulje, et nad üritavad end hoida võimalikult laialt nähtavana, hoolimata sellest, et võiksid ju ka kõigile öelda: närige muru, ostke Eurosport Playeri pakett. maailmavaadete erinevus.
              sul on ikka mingi eriline suhtumine MTGsse, lasti kunagi lahti sealt?

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                sul on ikka mingi eriline suhtumine MTGsse, lasti kunagi lahti sealt?
                ei lastud. kas peaksin siis olema seisukohal, et "oi aitäh, et ikka teete, ehkki teil pohh on. meiesugused pirarotid ei väärigi paremat"?

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust
                  ei lastud. kas peaksin siis olema seisukohal, et "oi aitäh, et ikka teete, ehkki teil pohh on. meiesugused pirarotid ei väärigi paremat"?
                  Sa elad end natuke valede inimeste peal välja. MTG juhtkond võtab asju siiski numbritega ja meie võime siin pükstest välja hüpata, aga HD-d, teleõiguseid ja muud säärast meie siin ei otsusta. Ja eks LeeRomenol tõmbab siin silmnähtavalt juhtme kokku ja kukub jaurama, aga ka see on mõistetav, sest nagu ütles Vints, siis kunagi kütsime ka siia telekavasid üles, mida meilt keegi teha ei palunud, kuid kui selle eest kõiges kanali ja kogu grupi ärimudeli puhul süüdi olid, siis enam ei ole tahtmist.

                  Kommentaar


                    Lülitage siis GPS sisse, et ei eksiks teelt
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      ei lastud. kas peaksin siis olema seisukohal, et "oi aitäh, et ikka teete, ehkki teil pohh on. meiesugused pirarotid ei väärigi paremat"?
                      See mis seisukoha sa võtad on su enda asi, aga hetkel väljendub igas sõnavõtus mingi isiklik vimm. Nüüd juba olümpia teemadel, mis krdi vahet sinu jaoks on et MTG olümpiaõigusi ei otsustanud võtta vaid seda tegi Eesti Meedia. Aga ei, ikka on vaja jaurama tulla. Mõnuagent rääkis väga toredasti asja lahti, Eesti Meedial on full coverage ja väga motiveeritud projektijuht Kaljuveer, TV3 jaoks oli olümpia ilmselgelt igatpidi negatiivne projekt ja ei näe mingit põhjust seda korrata.
                      Mis puudutab Viasati, siis kulud olümpiale vs kulud läbi terve hooaja kestvale alale nagu Premier League ei ole peale Discoveri õiguste ostu lihtsalt enam paigas.

                      Kommentaar


                        Kusjuures ma usun, et tegelikult keegi ei ründa teid isiklikult ega pea teid kanali esindajateks siin. See on selge, et te olete lihtsalt töötajad kes oskavad natuke tagamaid selgitada ja teie reaalselt midagi otsustada ei saa. Tore oleks kui keegi kes saab, oleks teadlik klientide või potensiaalsete klientide muredest/kriitikast. Ning jah, lõppeks on ikkagi nii, et kui meie regioonile ei ole soovi pakkuda paremaid pakette mis sisaldaks rohkem õigusi ja kus oleks parem kvaliteet siis pole midagi parata. Lihtsalt kurb on.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Ülikõva, kuna pean tööjuures VSB vaatama, siis postiivne üllatus on Inglise keelne kommentaar .

                          Kommentaar


                            ma ei ole end siin kellegi peal välja elanud ega kedagi isiklikult rünnanud. see, et te tunnete end puudutatuna, on teie probleem. ise olete kogu aeg õigustusi otsinud ja rootsi isade advokaate mänginud.

                            MTG on põhimõtteliselt kahe olümpia jagu jama korraldanud, õnneks edasi ei korralda. kui ei suuda siin normaalset teenust, kaasa arvatud veebi pakkuda, siis pole vaja suurte poiste mängumaale trügida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas El President Vaata postitust
                              ma ei ole end siin kellegi peal välja elanud ega kedagi isiklikult rünnanud. see, et te tunnete end puudutatuna, on teie probleem. ise olete kogu aeg õigustusi otsinud ja rootsi isade advokaate mänginud.

                              MTG on põhimõtteliselt kahe olümpia jagu jama korraldanud, õnneks edasi ei korralda. kui ei suuda siin normaalset teenust, kaasa arvatud veebi pakkuda, siis pole vaja suurte poiste mängumaale trügida.
                              Mis ühe jaoks on tagamaade selgitamine, on teise jaoks õigustuste otsimine, pole küll kuulnud et MTG olümpiaülekannetega mingi probleem oleks olnud, pigem pole eestlastel varem selles mahus see üldse võimalik olnud, teatud summast ei tasu see lihtsalt ära.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Kusjuures ma usun, et tegelikult keegi ei ründa teid isiklikult ega pea teid kanali esindajateks siin. See on selge, et te olete lihtsalt töötajad kes oskavad natuke tagamaid selgitada ja teie reaalselt midagi otsustada ei saa. Tore oleks kui keegi kes saab, oleks teadlik klientide või potensiaalsete klientide muredest/kriitikast. Ning jah, lõppeks on ikkagi nii, et kui meie regioonile ei ole soovi pakkuda paremaid pakette mis sisaldaks rohkem õigusi ja kus oleks parem kvaliteet siis pole midagi parata. Lihtsalt kurb on.
                                Olen 100% kindel, et kõik otsustajad kõigis suurtes organisatsioonides on teadlikud klientide tagasisidest, muidu nad ei oleks oma kohale pädevad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X