320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pühapäevane joomismäng: pits (julgemad võivad topelt võtta) igal korral, kui Dannar mainib bussi ja selle parkimist.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Selles jama oligi, et Discovery tõmbas hinna nii lakke, et kõik hüppasid alt.
      Olgugi, et ühest pesast inimesed (Kaljuveer ja Kala), siis raske on uskuda, et mõlemad lihtlabaselt valetavad. Üks nendest ütles, et number ei erinenud suuresti eelmise OMi omast ning teine ütles, et 800k-st maksti tunduvalt vähem.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Olgugi, et ühest pesast inimesed (Kaljuveer ja Kala), siis raske on uskuda, et mõlemad lihtlabaselt valetavad. Üks nendest ütles, et number ei erinenud suuresti eelmise OMi omast ning teine ütles, et 800k-st maksti tunduvalt vähem.
        Küllap lasi Discovery veidi hinda alla, kui ERR loobunud oli.

        Kommentaar


          799k?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Ma pole seda siin vist varasemalt maininud, aga minu hinnangul Ojassaar ja Indermitte on väga tugev paar.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Ma pole seda siin vist varasemalt maininud, aga minu hinnangul Ojassaar ja Indermitte on väga tugev paar.
              Kas nad kommenteerisid eilset Liverpooli mängu?

              Kommentaar


                Algselt postitas qrat Vaata postitust
                Kas nad kommenteerisid eilset Liverpooli mängu?
                Jah.

                tähemärgid

                Kommentaar


                  kurat, 26nda telekava vaadates läks küll närv vähe mustaks. watford vs crystal palace ja kõik, edasi on kossu kordus ja hoki. tüüpiline muidugi, peab tõdema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    kurat, 26nda telekava vaadates läks küll närv vähe mustaks. watford vs crystal palace ja kõik, edasi on kossu kordus ja hoki. tüüpiline muidugi, peab tõdema.
                    Mõtlesin hakata rääkima Viaplayst, aga siis meenus endal ka, et kuna Starmanis oli VSB 1 euro, siis tühistasin Viaplay ja nüüd läks endal ka närv mustaks! Rebelrebel!

                    Kommentaar


                      viaplays on asi ainult pisut parem.

                      teisipäevase Liverpooli mängu ajal ka VSB pealt hoki, aga vähemalt lindilt näidatakse.

                      Kommentaar


                        Vaatasin ka just, et millist kella 17:00st mängu täna näidatakse ja tore üllatus küll...

                        Kommentaar


                          palju õnne Dannar, you just went full red!

                          Isegi mina ei oioita nii palju kui pall Liverpooli karistusalla jõuab.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Ma arvan et hoopis naljakam ja tobedam oleks kui Eesti kommentaatorid üritaks Pooli mängu ajal iga hinna eest neutraalsed olla

                            Kommentaar


                              kes kella viiest liverpooli mängu lootis näha, siis otsige endale alternatiivne kanal välja juba . Viasitt lükkas hoki live

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                kes kella viiest liverpooli mängu lootis näha, siis otsige endale alternatiivne kanal välja juba . Viasitt lükkas hoki live
                                Kus kohast selline info?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X